Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bla ble bli

Jestem tydzień po zabiegu usunięcia torbieli i polipa z zatok.

Polecane posty

Przed zabiegiem: -wieczny katar -spływajaca wydzielina do gardła -spanie z otwartymi ustami -nieprzyjemny zapach z ust rano po obudzeniu -bóle głowy Po zabiegu: -zero wydzieliny -spanie z zamknietymi ustami (mąż mi to powiedział) -rano brak nieprzyjemnego zapachu z ust Zabieg miałam przeprowadzony pod narkozą,endoskopową metodą FESS.Do domu wyszłam po 24 h. Dzień później wyjeto mi opatrunek z nosa.Krwawienie ustało po 3 dniach od zabiegu. Przez 2 tyg mam łykać antybiotyk i lek przeciwalergiczny.Do tego dwa razy w tyg ,przez okres 3 tyg mam płukania zatok antybiotykiem. Napisałam to,bo byc moze ktoś z Was męczy sie z zatokami i wiecznym katarem od lat i go to zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie robiłaś ten zabieg
prywatnie na nfz ? kto cię skierował ? mnie laryngolog chce tylko robić korektę przegrody nosowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnsnanannaty82
masz jakiś dren ciągle do tego płukania czy co? ja potrzebuję takiej operacji, mam zatoki w fatalnym stanie, ale się cykam. a męczę się strasznie z tą chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja operację czekałam 3 tyg -finansowana przez NFZ.Moja pani laryngolog przyjmuje tez w szpitalu i myslę ze dlatego tak krótko czekałam na zabieg. Nie mam żadnego drenu. Po prostu kłade sie na łóżku tak ,ze zwisa mi głowa,lekarz siada za mna i specjalna maszyną (nie wiem jak to sie nazywa) wtłacza mi do jednej dziurki od nosa wode z antybiotykiem a z drugiej ściaga strzykawką.Dość nieprzyjemne ale da sie wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jest po zabiegu FESS i nie musi brać żadnych leków, aby polipy nie odrastały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×