Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darya

Leki z Polski nie dostępne w Anglii..jakie???????????

Polecane posty

Jakie leki radzicie zabrać do Anglii które są dostępne w Polsce a niestety cięzko je dostać w Anglii? zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko...jakieś rady? Z góry dziękuję za informacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Flegamina, z tym ze tutaj mozna kupic w aptekach internetowych czy polskich sklepach, witamina D3 i C w kroplach. Na pewno nie produkuja Raphacholin C :) Ale wiekszosc rzeczy mozna jak mowie kupic w polsich aptekach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vit. D3 w kroplach jest w Holland& barrats; paracetamol w czopkach - nigdy nie musiałam podać, bo moje dzieci piją chętnie wszelkie świństwa, które nazwę syropem, ale wiem, że wiele babek uzywa; z polski przywożę do inhalacji wodę morską w ampułkach 5ml i smektę - może i tu jest, ale nigdy nie chciało mi się szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhshdhd
Ketonal nospa . Weź antybiotyk jakiś bo oni tylko augmentin dają nie zważając czy ktoś uczulony na penicylinę czy nie.... Generalnie w ul jak boli to paracetamol up to 8tablets a Day jak mocniej boli to co codamol a jak juz wogole boli to tramadol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdjdjdj
Proponuje wziąć porządne witaminy jakoś centrum lub vigor bobte ich są straszne. Plusze do picia bo z tym też jest problem. Aspiryne bayerowska weź bobmaja jakas dziwna taka malutka . Generalnie leki też są jeszcze w polskich sklepach ale spod lady bo teraz Gonia ich i nie za bardzo mogą sprzedawać ale w PL sklepie w Ciul drogo więc lepiej weź zapas . Dla mnie najwaznijeszy ketonal i dalacin antybiotyk jak np ząb zaboli tu ci nie dadzą nic lepszego niż paracetamol . Proponuje wziąć też bandaże i jajowa opatrunki. Plastry tu są tanie ale np bandase w aptece to juz jakas masakra. W funciaku są ale małe za funta . Porządny elastyczny bandaz w bootsie to jakieś 7funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdncjdjf
I dobre syropy na kaszel. Maść bengay . To są w skrócie leki które ja biorę zawsze jak w PL jestem a ze jeżdżę autem to biorę zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję się zarejestrować w gp po przyjeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjdjd
Reszta leków na receptę. Każdy lek 8funtow teraz jakoś kaza płacić chyba ze ktoś ma benefity to ma za free leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjsjsjdjd
W jaki rejon Anglii się wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjsjdjd
Rejestracja to podstawa u gp od razu po przyjeździe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketonal i antybiotyki można nabyć bez recepty? bierzecie antybiotyki na własną rękę? naprawdę??? mam nadzieję, że chociaż dzieciom nie podajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
jak to dzieciom nie? Polacy pasą dzieci antybiotykami nawet przy najmniejszym katarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz rozumiecie.....
dlaczego brytyjski lekarz nie jest w stanie wyleczyc Polaka? Bo Polak jest tak nafaszerowany antybiotykami, ze zaden lek juz mu nie pomaga. U mnie w polskim sklepie spod lady sprzedawane sa antybiotyki - tajemnica poliszynela :D i Polacy kupuja je jak swieze bulki. Boli zab? - antybiotyk z polskiego sklepu. Przeziebienie? - antybiotyk z polskiego sklepu. Do GP nie ida bo GP jest glupi, oni sa madrzejsi i sami siebie lecza. Obawiam sie, ze dzieciom tez daja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkająca w anglii
Nie rozumię dlaczego większość pisze że w ANglii nie przepisują antybiotyków, ja mam dzieci i jeszcze nie zdayło mi się że gdy moje dzieci miały zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha czy infekcję gardła żeby nie przepisano im antybiotyku, no ale jeżeli ktoś z katarem lub samym kaszlem idzie do lekarza to nie ma się co dziwić że lekarz niedaje antybiotyku. Ja nawet w ciąży dostałam antybiotyk, ale to dlatego że byłam chora a nie tylko przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crobonot
ludzie ktorzy biora antybiotyki przy byle okazji maja zniszczona cala flore bakteryjna w organizmie i system immunologiczny im pada dlatego tez potem zapadaja na byle jakie choroy i przyziebienia, wystarczy od malego dzieciom podawac witamine c i czosnek a nie bede chorowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okgfdsrhm,
hgfdfhm,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś o aferze z lekami sprzedawanymi spod lady, myślałam, że już nikt taki głupi nie jest i - szczerze - w tym wypadku powiadomiłabym kogo trzeba; ja też nie mam problemu z antybiotykiem kiedy jest potrzebny, ale ocywiście z głupotami do lekarzy nie latam - sama w ub. mies. miałam dla siebie antybiotyk dwa razy, bo chorowałam... Zresztą były niedawno artykuły o tym, że antybiotyki przestają działać... ech ludzie, zastanówcie się czasem co sobie robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jestem chora na astme ponad 20 lat i mieszkam w uk. DRAMAT I TRAGEDIA!!!! TERAZ WIEM JAK BARDZO ROZNI SIE polski lekarz od lekarza pierwszego kontaktu tutaj. Polska ma ,,cudownych lekarzy,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×