Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jul0009

zepsute mięso

Polecane posty

Gość jul0009

Zostawiłam na wierzchu surowe mięso i wyjechałam na miesiąc. Co może się stać? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka 64236
NIc, jak została jakaś mucha w domu, to po przyjeżdzie będziesz miała czerwone robaczki w mięsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasasa
Jak bedziesz gdziej jechała , to zajrzyj do sklepu by kupic troche rozumu .Co moze sie stac jak mieszkasz w bloku to sasiedzi moga wezwac policje że ktos umarł u Ciebie w domu i rozwala ci drzwi albo okna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul0009
a jest prawdopodobieństwo, że te robale wypełzną z tej folii i rozprzestrzenią się po mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka 64236
A w folii jest, to mucha nie powinna sie dostać, zepsuje się to mięso i juz, folia sama nie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też*
zależy ile tego mięsa zostawiłaś jeżeli duży kawał, to smród może być silny i faktycznie jest szansa, że rozmnożą się na nim owady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to pełno much i robaki, masakra a zapach masakara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmar, wiem, bo u sasiadki przebywającej długo za granicą zepsuła się lodówka a w zamrażalce mięso. nie spośób tego opisać. nawet ekipa od dezyfnekcji mówiła że gorzej niż przy "trupie", starszny smród i mnóstwo robali, smród nie do pisania i wyobrażenia tylk dla twrdzieli, ja niestety uciekłam, po czyszceniu jeszcze śmierdziało ale nie aż tak. uważajcie co robicie i co zostawiacie przed wyjazdem z domu powyżej 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moga Ci szczury wejsc do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz kogoś, kto mógłby Ci
wejść do mieszkania i to wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi wyjechali na urlop i zostawili mi klucze,żeby doglądać domu. Po kilku dniach coś zaczęło mi w kuchni brzydko pachnieć i nie mogłam tego zlokalizować.Okazało się,że w piekarniku został rondel z wodą a w nim kiełbasa i muchy zdechłe i wijące się larwy i robactwo.......Smród!!!! Wywaliłam to razem z rondlem!Czasem coś się schowa i zapomni,jak w tym przypadku.Ale muszyska są przebiegłe,ze to wyczują i nawet do piekarnika wejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja powiem.W lodowce lezal dlugo starty zolty ser taki do pizzy.Otwieram u koleanki lodowke cos wyjac a w tym serze normalne zywe robaki wylegly sie,Br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×