Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola1604

Tanie wesele w ładnym miejscu woj. Lubelskie

Polecane posty

Gość Ola1604

Interesuje mnie mianowicie to czy jest w Lublinie i okolicach (woj.lubelskie) jakieś fajne miejsce gdzie można by było zorganizować ślub i wesele. Chcialabym ślub (cywilny) w plenerze jednak budżet nie pozwala wydać milionów. Czy któraś was miała tak cudowne wydarzenie na świeżym powietrzu? Znacie miejsce gdzie tanio będę mogła zorganizować tą uroczystość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś poszukać gdzieś po mniejszych miejscowościach - tam dużo łatwiej o ładne otoczenie i (może) niższe ceny:) Tutaj masz sporo ofert, może warto poszukać http://www.gdziewesele.pl/lubelskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko położone lokale od Lublina w stronę Łęcznej - Gościniec z bardzo ładnym ogrodem,nie mają nowych zdjęć na stronie,Rozmaryn w Turce też jakiś ogródek mają.W tym pierwszym byłam jest fajnie,jedzenie smaczne i otoczenie -dużo zieleni.W stronę Warszawy mnóstwo lokali,każdy z jakimś charakterem,tak naprawdę to już nie ma brzydkich i zaniedbanych lokali,bo konkurencja podkręca poziom i bardzo dobrze,brzydoty niech się starają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetne miejsce na wesele ogromne jak i małe. Tylko jest oddalone od Lublina o około 70 km. W Janowie lubelskim Hotel Królewski... ja organizowałam w tym roku tutaj. CUDNIE! Teraz mam tu organizować koleżance wesele która mieszka w Belgii i była tu na moim ślubie. Bardzo tanio jak na tak super wysoki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna synowa
Jesli juz Janow Lubelski, to hotel Duo nad zalewem. Krolewski jal dla mnie totalnie obciachowy,vten wystroj jak kiepska kopia wersalu, totalne bezguscie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie salę weselną Sonatina. Ja robiłam tam swoje wesele rok temu. Cieszę się, ze trafiłam właśnie tam tym bardziej, jak pocztytałam sobie na forach jakie problemy mają ludzie. Ja takich nie miałam, wszystko było SUPER zorganizowane, za co Sonatinie naprawdę jestem bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdyllaWaniliaa
też mogę potwierdzić, ze w Sonatinie tak właśnie jest. Nie jest drogo, a ekskluzywnie, co jest niespotykane w innych lokalach weselnych w tym regionie przynajmniej, innych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina jest spoko, byłem tam raz na weselu i wybawiłem się naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wille cienista w pulawach. w srodku.i na zewnatrz slicznie z klasa. zar cie pycha, goscie sie zajadali a wyszlo tanio nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ładnie, elegancko i stosunkowo tanio, to polecam Sonatinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miras34
Sonatina nam się podoba, ale chyba bardziej w Lublinie będziemy szukać z moją Alą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tylko takie 3 miejsca w województwie lubelskim: Dwór Leśce, Dwór Anna i Pałacowa i to w kolejności takiej jak napisałem - wszystko pozostałe to kpina i namiastka prawdziwego pleneru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina ok, wystroj mniej, ale daje radę, organizacyjnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pisałam w innym wątku - szczerze polecam Zajazd Jan w Nałeczowie. Jedzenie jest pyszne, okolica bajkowa, a ceny niskie:) Jeśli jeszcze nic nie wybraliście to koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą: http://www.zajazdjan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinka743
W sonatinie też ceny niskie, właściciele bardzo otwarci, można bez problemu się z nimi dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina to profesjonalne usługi, szczególnie jeśli chodzi o imprezy, ale lokalizacja trochę nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po swoim- też cywilnym przyjęcie robiliśmy w Zaciszu na Nowym Świecie. Jeśli chodzi o ogród- no to szału nie ma, ale za to ceny mają- jak na Lublin bardzo przystępne. Kelnerzy pierwsza klasa, wystrój sali jaki tylko sobie wymyślisz, sama sala w przybraniu- bardzo ładnie się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina bardzo dobry lokal :) my z mężem biorąc tam ślub dużo zaoszczędziliśmy :) Polecam też innym! lokalizacja nie musi być dla wszystkich zła mi np blisko było do tego lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to spamerstwo sonatinie odechciewa się z niej korzystać, musicie mieć strasznie mało klientów, że na kafe dział zalewacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgitarra
bez kitu, z tą sonatiną przegięcie byłam tam raz, ładny ogródek na pierwszy rzut oka( tylko na pierwszy, bo było dość zimno, mało kto wychodził na zewnątrz. ) Sala wystrojem nie powala, mało miejsca do tańczenia. Jedzenie w miarę ok, gorzej było z obsługą. Już lepiej było w Oli, czy Focusie na Warszawskiej. Bardzo dobrze wspominam też podolankę w Bogucinie ( ona chyba ciut z tych tańszych)-full jedzenia, na dodatek pyszne. Rewelacyjna, ale chyba droga jest Versaria. i Lachówka w Świdniku też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy macie inne zdanie wiem co dzieje sie w innych hotelach jaka jest obsługa itp A z usług sonatiny korzystałam już dwa razu organizowałam tam swoje wesele i chrzciny ;) i było fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to nie lubelskie, ale moze przyda sie namiar na www.zakatek-smaku.pl/ :) Przytulna i ładnie urządzona salka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina ma jednak fajny klimat. Ostatnio imprezowałam tam na weselu znajomych duża sala smaczne jedzonko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i znów menadżer sonatiny zabrał się za spamowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja Sonatina jest najlepszym lokalem w tych rejonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci poszukiwania przez http://www.gdziewesele.pl/lubelskie/ reklamują się tam wszystkie znaczące sale w regione, a każda wizytówka opatrzona jest opiniami, więc od razu wiadomo komu warto powierzyć organizacje tak ważego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina moze byc co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rządzi ? Byłam tam kiedys i zle nie było... Komuś sie moze podobać kwestia gustu :) Jeśli chodzi o te okolice to polecacie jeszcze jakąś ładną sale weselną z przeciętnymi cenami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×