Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co lepiej na poczatek?

Co lepsze Tampony czy podpaski na poczatek miesiączek?

Polecane posty

Gość Co lepiej na poczatek?

Moja corka (13.5) odjakiegos czasu zmaga sie z bolem podbrzusza i skurczami (typowe objawy zblizającej sie menstruacji)Domyslamy sie ,ze lada chwial dostanie pierwszy okres. Ona sie uparla na uzywanie tamponow mini, bo jej wszystkie kolezanki z klasy,ktore mają okres ich uzywają, ja jestem za tym ,aby na początek zaznajomila sie z podpaskami, a nie odrazu tampony.Moze po roku miesiączkwoania przejsc na nie, nie odrazu.Oczywiscie nie chodzi mi o to,ze boje sie ,ze przez tampony sobie blone przebije, bo wiem,ze to bzdura,i takk nie mysle, lecz jestem zdania ze pdpaski sa zdrowsze na poczatek miesiączki dla tak mlodej osoby,a nie odrazu tampony Comyslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co lepiej na poczatek?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
Od razu. Skoro tak woli i będzie się z tym bardziej komfortowo czuł, to lepiej. Ja np nie trawię podpasek, coś obrzydliwego. Tampony są bardziej praktyczne i kobieta (dziewczyna) czuje się w nich bardziej higienicznie, czysto, świeżo. Tylko dopilnuj, żeby używała dobrych jakościowo, bardzo fajne są naturella albo bella, bo np. ob są bardzo mało chłonne i młoda dziewczyna może na czas go nie wymienić, a bez sensu ją stresować dodatkowo, że przeciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co lepiej na poczatek?
qqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debilacja ciągle wzrasta
Niech wypróbuje to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co lepiej na poczatek?
No nie wiem, jak mam jakies prywatne przekonanie ze tampony na pierwsze mieisączki nie są dobrym pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpaski lepiej
podpaski zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
jak założy raz tampona i jej przecieknie to rzuci się na podpaski... Tampona nie skontoluje kiedy przecieknie a ja w jej wieku miałam takie miesiączki że podpaska wystarczała na 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
niech uzywa tamponów, ja też je wole, wiekszy komfort jak sie siedzi kilka godzin w szkole, nie bedzie sie dziewczyna bała ze jej coś przecieknie i da plame:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda18_18
Według mnie podpaski są łatwiejsze w stosowaniu, tampon trzeba włożyć głęboko aby nie było go czuć, co może być dość kłopotliwe dla młodej dziewczyny. Po za tym ja nie mogę używać tamponów ponieważ zaraz odczuwam pieczenie, podrażnienie - są to początki infekcji. Jeśli jednak zdecyduje się na zakładanie tamponów to w aplikacji pomaga provag żel, który dodatkowo chroni przed infekcjami, ponieważ zawiera kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie tak jakby tampon
gwarantowal ze nic nie przecieknie, a to bzdura:O Predzej przecieknie tampon niz podpaska, ktora mozna kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytyt
uyuyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj jakiś racjonalny argument, czemu niby tampony nie są dobre na początek? Jakie to ma znaczenie czy to pierwsza czy 20 miesiączka? I w ogóle czemu Ty decydujesz o tym czego Twoja córka używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co wam przecieka
ja zakladam tampony i wkladke na dzien a na noc podpaske. Jak ide do toalety to za kazdym razem sprawdzam czy juz nie musze wymienic tampona - pociagam za sznureczek i jak latwo wychodzi tzn ze trzeba zmienic a jak nawet nie drgnie tzn ze mozna jeszcze poczekac. poza tym jak cos przecieknie to mam wkladke. ja tam nie lubie podpasek zwlaszcza jak musze pracowac albo jak ide na silownie - masakra. kup jej tampony z aplikatorem to bedzie miala pewnosc ze wklozyla je odpowienio gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×