Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2Jesssssa0

W jakim wieku najlepiej wyglądałyście ?

Polecane posty

Gość 2Jesssssa0

Mam obecnie 23 lata i sądze że najlepiej wyglądałam mając 18-19 lat, kiedy byłam w klasie maturalnej. Najlepsza figura, ładne dlugie włosy. A teraz przytyłam ponad 12 kg i włosy mam okropnie zniszczone przez farbowanie i prostownice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdv
16 lat potem była własnie przerwa kiedy to pofarbowałam włosy ;p zanim mi odrosły to hoohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie fajna ja
22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rilla
ja teraz-mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgt56
25-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tooooooo
Ja mam 27 lat. Nie wygladam zle, wciaz szczupla, nie mam zmarszczek prawie w ogole, ale... dostalam trądzik! W tym wieku! Jako nastolatka nie mialam i teraz mnie wysypalo. Najlepiej wygladalam tak w wieku 20-21 lat. Fajna cera, lepsze wlosy, jędrniejszy tyłek. Ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxbbbxxx
kiedy miałam 14-16 lat :) szczupła, a już duże piersi, ładne, zdrowe włosy, zęby itp. potem sporo przytyłam wiec kiepsko wyglądałam ale od 20-22 lat też było bardzo dobrze bo znów prawie 15 kg zrzuciłam ;) teraz mam 23 lata z wagą nie jest najgorzej bo po ciąży mam tylko 3 kg więcej niż przed ale jak wiadomo brzuch i piersi ucierpiały.. No i włosy osłabione, wypadają :( choć nigdy farbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kant dupy
16-21. Teraz wyglądam jak słoń, ale już chudnę, więc niedługo znowu będę lachonem. Poza tym, że mam kilka kg za dużo to na nic nie narzekam, mam 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty...
po 30 tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpjpq
po 26 roku życie bo wczesniej trądzik i generalnie lipa a potem piekna cera, zapuściłam włosy, które nigdy nie były farbowane i fajnie wycieniowałam więc wyglądaja zdrowo, schudłam bo jak cera sie polepszyła to nagle zachciał mi się o siebie dbać bo wczesniej to gęba psuła wszystko i nic mi sie nie chciało ze sobą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jakos
18-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-tka ona
właśnie w tym wieku, kiedy się zakochałam:D po prostu rozkwitlam.Nigdy wczesniej nie wyglądałam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz wyglądam
najlepiej, mam dopiero 22 lata, a bedzie jeszcze lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×