Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta nie bładzi

jak zachecić dziewczynę do robienia loda

Polecane posty

Gość kto pyta nie bładzi

Cześć. Uprawiam seks ze swoją kobietą od 4 miesięcy. jestem jej pierwszym partnerem seksualnym..w zasadzie pierwszym partnerew w ogólę...ona dość późno straciła dziewictwo. Dodam ,że pochodzi z konserwatywnej rodziny ,gdzie seks to temat tabu itp. Ona kocha sie ze mną chętnie widać ,że polubiła to choć z początku było widać lęk w jej oczach pod tytułem " co my robimy " ..to teraz widzę iskry. jednak seks oralny wprawia ją w zakłopotanie. Minetka ją krępuje ..no chyba ,że jest już podniecona i rozluźniona i wtedy ja przyatakuje to nie protestuje. ..ale sama loda mi nie zrobi ..jak zagadam ten temat to ona mam wrażenie odbiera to jako coś złego ... kiedyś bardziej drążyłem ten temat to mowiła ,że potrzebuje czasu żeby się przekonać ..ale kurde mija 3 miesiac i nic ...jak ja czegoś nie wymyślę to ona sama chyba się nie przekona .. jakieś sposoby macie ? ..a może są tu kobiety które kiedyś się bały wziąć do buzi swojemu facetowi ,a teraz robią to z przyjemnością ? ... teksty w stylu " jak ją kochasz to nie bedziesz wymagał " sobie darujcie bo to nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
A nie uwazasz, ze 3 mc to jednak krotko, zwlaszcza dla kogos kto jest nie doswiadczony i konserwatywny? Ale rad dla Ciebie jakichs nie mam poza poczekaj jeszcze i porozmawiaj z nia. Dowiedz sie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 181
Powinieneś mieć odpowiednie podejście. W dzisiejszych czasach mężczyzna powinien być po trosze romantykiem a jednocześnie macho. Propozycja z Twej strony powinna brzmieć mniej więcej tak: Na górze róże na dole fiołki, a teraz ssij pałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 181
jasne że ... - co ty brzydzisz człowieku, chyba Cię jakiś gej członkiem w czoło za mocno puknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No padam poprostu !
Daj jej trochę czasu bo 3 miesiące to strasznie krótko ! Tym bardziej ze ona robi wszystko po raz pierwszy. Jak ja pomyśle ile czasu ja potrzebowałam to pewnie byś mnie rzucił ha ha ha A teraz oderwać się nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 182
@ 181 A w dodatku mocno go gardłował i za długo byłeś na bezdechu. To doprowadziło do niedotlenienia mózgu i działa on teraz w bardzo ograniczonym zakresie. Niestety to prawdopodobnie jest już nieodwracalne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu porozmawiaj z nią o tym. jeśli naprawdę nie chce tego robić, to nie zmuszaj jej. może kiedyś sama będzie chciała spróbować i się przełamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wlosy chwyc i juz :D ja tez tak przezylam pierwszy raz.... po jakims pol roku facet zmusil mnie do polkniecia i jakos zyje do dzisiaj . wszystko kwstia przyzwyczajenia -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nie zrobiłabym swojemu chłopakowi tzw. "loda" nie pieprzcie że to jest kwestia tego, czy go kocham kocham go bardzo, ale to mnie obrzydza... ja również nie wymagam od niego żeby robił mi minetkę.. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kox334

DZIEKI BYKI TO DZIAŁA AUUUU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×