Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xylinka

Decyzja KREDYTOWA kredyt hipoteczny ile czasu czekaliście?

Polecane posty

Mam pytanie ile czekaliście na decyzję odnośnie kredytu hipotecznego w PKO BP czy też w innych bankach (piszcie w jakich). Doradca powiedział że ok 2-3 tyg trzeba poczekać. Jak było z tym czekaniem u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam też
Pierwszy wniosek na 80 tys rozpatrzony pozytywnie w ciągu 3 tyg. Jednak postanowiliśmy wziąć mniejszą sumę, tzn. 50 tys. Musieliśmy od nowa złożyć wniosek i czekamy już 5 tygodni :-( Podobno jest bardzo dużo wniosków. Żałuję, że złożyliśmy tylko do PKO BP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest 6 lat roznicy
Generalnie cala procedura, to masakra:o Czekalismy rownie w zaleznosci od banku od 2 do 5 tyg. (po 5 tyg. zrezygnowalismy wlasnie z PKO BP, poniewaz NADAL sprawdzali dokumenty:O) PKO BP - nie polecam (dzialaja w tempie jakby jeszcze z komuny nie wyszli), chociaz warunki maja dobre PEKAO SA - tu zalezy czy kredyt do 300 tys. czy ponizej (jak ponizej to szybsza decyzja, bo nie idzie przez centrale) PARIBAS - ok. 2 tyg. decyzja, bardzo szybko dzialaja i kontakt bezproblemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkopb
Pko jest zawalone wnioskami . Teraz dopiero w tym tygodniu rozpatruja z marca . Ja skladalam 7 tygodni temu - i moze na poczatku przyszlego tygodnia bedzie decyzja /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pkobp
Ja czekałam od 7 tygodni . Może na początku przyszłego tygodnia będzie decyzja - tam mi powiedzieli "może" PKO BP jest zawalone wnioskami, z tego co wiem to rozpatrywali w tamtym tygodniu wnioski z marca :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pkobp
Ja czekałam od 7 tygodni . Może na początku przyszłego tygodnia będzie decyzja - tam mi powiedzieli "może" PKO BP jest zawalone wnioskami, z tego co wiem to rozpatrywali w tamtym tygodniu wnioski z marca :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam też
Jestem ciekawa kto pobił rekord w czekaniu... Zastanawiam się nad złożeniem wniosku do innego banku ... Bo ileż można czekać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj tu wpisujesz dane kontaktowe doradca oddzwania do ciebie przedstawia oferte i w mig załatwiaja wszystko za Ciebie, od razu mowie nie mam z tego profitów, nie pracuje tam tylko korzystałam, podjae linka : www.finansnet.pl/hipoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraa_a
Ja polecam dokładnie przeglądnąć spis pod adresem http://www.soskredyt.pl/forum/9-kredyty-hipoteczne-opinie/ , poczytać opinie i informacje o bankach/ofercie, wybrać kilka najlepszych według nas i tam złożyć wnioski. Ja osobiście tak zrobiłam i w PKO dostałam pozytywną decyzje po 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×