Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KotaMetalowa

Zapraszam na moje filmiki...

Polecane posty

Dopiero zaczynam, dajcie mi się oswoić z kamerą bo jesteście surowi niczym Black Metal z podziemia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zziębnięty ogórek
nie wiedziałam że koty potrafią (chcą) aportować :) coś takiego! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszym filmiki wygladasz jakbys byla nacpana 2giego nawet nie skomentuje :D ooo co ja mam w torebce :D matko :D kot najlepszy - moj tez aportuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Twoja dusza ma kilkaset lat od dawnej czarownicy Noxelii :D co Ty nie powiesz, pozniej mowisz ze nie jestes czlowiekiem - czarownica tez czlowiek jakby nie bylo ;) a gdzie ten wampir hee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhghjkhg
"kiedy mam natchnienie i nie zapisze tego odrazu później ciężko to odtworzyć" - mam dokładnie tak samo :) wolę zapisywać nawet rzeczy, których nie uważam do końca za dobre niż nie móc sobie później czegoś przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
ja sobie zapisuje pomysly na prowokacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem fanką Tomasza Wawrószko
w górę moszna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem fanką Tomasza Wawrószko
ona ma grzebień z WAWRUSZKĄ a nie z wróżką, wsłuchać mi się tam!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy wieczorny filmik będzie o tym, dlaczego łatwo zwariować i o moich wspomnieniach cmentarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamanawśrodku
fajna jesteś, Noxy;) nagrywaj, wiem, że wykasowałaś kiedyś, cieszę się, że znowu nagrywasz. a kotka masz słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złamanawśrodku Dziękuję :) Miło, że ktoś czeka na moje filmiki :) A ty fejsbukowy pustaku wypier........ bo jesteś nikim. A ja mam fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxa ta co pisała wczoraj
Noxelia nie przejmuj się, skoro daje ci to radość to rób to co lubisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxa
Noxa to udup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nox:) obejrze jak wrócę do domu bo narazie jestem w delegacji a nie mam laptopa ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michał ! Jak wrócisz to będziesz miał sporo do obejrzenia ;) Na dziś nagrałam już cztery filmiki, wrzucę je tu jak ktoś się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udsdfghjhg
o amuletach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfgvbhnj
opowiedz o byciu wampirem :) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty
czym nagrywasz w jakim rozmiarze i jak konwertujesz ? a lady love to głupia szkapa i Ci zazdrości popularności! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what the fuuuckk
O ja piepszzze ahahahaha:D A w tgej torebce to bidaaaa. perfumy love dance ahaha, porfel chinski:D Przeciez Twoj opasly Rudek tyle zarabia i nawet pozadnych perfum ci nie kupi???? A czyje to mieszkanie? Jak tego bogacza to mieszkacie jak w slumsach:o Krec dalej, bedzie sie z czego posmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety narazie mam do dyspozycji tylko aparat cyfrowy, rozdzielczość 320*240 lub 640*480. A przesyłam kablem na komputer i od razu na you tube także jakoś jest jaka jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwqfwqfff
Noxelia, jesteś beznadziejna, nudna i upośledzona! A za to, że nazywasz się artystką, kurwo, to powinnaś zdechnąć utopiona moczem swojego kota, kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all night i stay up
a mi się jakoś smutno zrobiło po obejrzeniu filmików, bo dawno nie zaglądałam na kafeterię, a wtedy jak byłam to czytałam, że Nox jest wampirem i brzydzi się ludźmi, a teraz nagrywa filmiki i jakoś mam niespójny obraz tej osoby... Nox, zmieniły się Twoje poglądy? naprawdę nie mam zamiaru na Ciebie najeżdżać, ani nic z tych rzeczy, po prostu jestem ciekawa. bo tak poza tym to zdobyłaś mój szacunek tym, że tak jak ja kochasz zwierzęta i ich los nie jest Ci obojętny. No i tak ogólnie to z całego serca życzę Ci szczęścia i powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty
też kiedys krecilam cyfrówką, ale wychodzily strasznie duze filmiki (kiepskiej jakosci ale duze) i musialam je ubijać jakimiś programami ale nie dawalam na yt, a nie myślałaś o nagrywaniu do laptopa kamerki? chociaż to głupie pytanie :P przecież ta kamerka sie nie rusza, trzeba by ruszać całym lapkiem :D Twoja jakosc nie jest taka zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×