Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta_aaaa

Co ja robie...

Polecane posty

Gość kijk
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak:) oprócz tego full:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nik pomysłu brak
Hej! Współczuję Ci serdecznie :(🌻 Jeśli chodzi o Twoje zagubienie uczuciowe to normalne w takiej sytuacji ( o ile taka sytuacja jest normalna, haha, ale zdarza się nawet tym, którzy się zarzekają, że oni nigdy w życiu...;) ), ale to, co musisz!!! teraz zrobić to wziąć się w garść i skupić na bieżących sprawach, szczególnie na obronie. Zepniesz się w sobie to nadrobisz zaległości no i mysli nie będą aż tak uporczywie krążyły wokół wiadomego faceta. A z nim co będzie to czas pokaże, bardzo możliwe, że chce z Tobą jedynie romansu i to wyjdzie z czasem, pytanie tylko, co wtedy z Twoim narzeczonym, czy będziesz potrafiła, a przede wszystkim chciała żyć z nim po tym, co się stało... Ale decyzje i rozkminy potem, teraz bieżące sprawy. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkljhnk.
22.05.2013] 11:15 [zgłoś do usunięcia]na nik pomysłu brak z co to za belkot????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim odejdz od narzeczonego;/ i tak cie nie kreci skora inna "palke" zapraszasz do srodka - no chyba ze lubicie trojkaty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrtyty.
watpie by nawet autorka tej marnej prowokeyszyn go zrozumiala ja tez nie rozumiem co chcialas przekazac tym tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nik pomysłu brak
A co do kręcenia to nie do końca jest tak jak piszesz ROR. Bo niezależenie od tego, jak wspaniały jest obecny partner zawsze!!! może się zdarzyć, że spotkamy takiego, który może okazać się przystojniejszy, inteligentniejszy, zabawniejszy itp. od niego, przynajmniej na początku znajomości tak sie może nam wydawać, i będzie kręciłł bardziej... Ale to nie znaczy, że już nic nie czujemy do obecnego i należy przekreślić wspólne lata i plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nik pomysłu brak
I to jest powód, żeby usuwać moje wpisy? Świnki!!!😭 Oj chodziło mi o to, że zamiast rozmyślać, marzyć, płakać lepiej spiąć się w sobie i skupić się na tym, co w tej chwili istotne, czyli na obronie pracy i na codziennych bieżących sprawach. A co z panami będzie to i tak się okaże i w tedy będzie czas na jakieś decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvhbjnk
vchnkcj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa: "na nik pomysłu brak A co do kręcenia to nie do końca jest tak jak piszesz ROR. Bo niezależenie od tego, jak wspaniały jest obecny partner zawsze!!! może się zdarzyć, że spotkamy takiego, który może okazać się przystojniejszy, .." xxx spotkac a posuwac sie z nim - to dwie rozne rzeczy;-) xx ... Ale to nie znaczy, że już nic nie czujemy do obecnego i należy przekreślić wspólne lata i plany na przyszłość." xx jasne;-) do tzw. "obecnego" z reguly te panie odczuwaja litowsc, pprzywiazanie i przyjazn + moze obietnice zalozenia rodziny;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcghvbjnkgc
xfgcvhbmn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nik pomysłu brak
Nie wiem ROR, nie chcę generalizować, piszę jedynie na podstawie tego, co przeżyłam i o czym słyszałam od znajomych. Nie usprawiedliwiam zdrady, ale czasami tak jest, że człowek działa jak w amoku, głupieje, błądzi, roboi rzeczy, o które by się nigdy nie podejrzewał, a dopiero po czasie dociera do niego, co jest naprawdę ważne i czego chce. Dlatego nie warto podejmować decyzji pochopnie, bo można stracić coś bardzo cennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×