Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Większe prezenty kupuję zwykle w sieci, ostatnio do gustu przypadł mi sklep online avans.pl spoko promocje mają, nowe produkty rynkowe, dobre ceny, darmową dostawę. No i strona jest bardzo fajnie wykonana. Teraz kupuje prezent dla mamy na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam koszulkę woolmed właściwościach prozdrowotnych. Prezent praktyczny i oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym prezentem są rzeczy, których może użyć. Ostatnio mnie i mojego partnera bardzo zainteresowały boxy ze świeżo paloną kawą. Co miesiąc dostarczane są wysokiej jakości kawy, a co najlepsze, za każdym razem są inne! Ceny wahają się w granicach 30-55 zł, a smak jest warty milion razy wyższej ceny! Polecam gorąco! Boxy o których mówie sa na stronie http://www.multisub.pl/product/box-ze-swiezo-palona-kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_michalik
ja swojemu pod choinkę kupiłam bieliznę w sklepie Rossli - przez net zamówiłam i szybko przyszło :) podobno bardzo wygodna, ma jakiś dodatkowy koszyk, który panom podtrzymuje dodatkowo to i owo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikira
Może słuchawki do biegania?? ja swojemu mężowi właśnie taki prezent kupiłam w sferisie fajnie cenowo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaOlkowska
Jak zawsze piszę i mówię, wszystko zależy od zainteresowań danej osoby. Trzeba podarować coś co lubi, a nie jakiś przedmiot który będzie leżał i się kurzył. Proszę na ten temat poczytać http://baboonstudio.pl/pomysl-na-prezent-dla-biznesmena/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dobrej jakości program antywirusowy? W sklepie kluczsystem możesz kupić licencję na program G Data, bardzo dobry zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż lubi grać wpiłkę? Fjaną opcją jest jest gra fifa na ps3 konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053fifa17plps3-5030940116344.html akurat tutajw dobrej cenie. Upominek jest taki dający bardzo dużo radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Mój ostatnio dostał ode mnie smartwatcha, znalazłam całkiem fajnego w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soireee4
Fajny model można też znaleźć w Teletorium ;) Ciekawym prezentem może być też kamerka sportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz cieszy się tylko z elektronicznych prezentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniia
Tak samo jak mój ''kucola'' tylko elektronika:) przeważnie zamawiam w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam swojemu mężowi koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jakieś narzędzia jeśli lubi majsterkować. Zobacz sobie do sklepu http://rg-narzedzia.com.pl jest tam bardzo duży wybór dobrych jakościowo narzędzi i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja takie okularki kupowałam w sferisie, mega był uhahany mój mąż i syn i cała rodzinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż często wyjeżdza więc kupiłam mu powerbank ale taki wydajny z Baseusa. To bardzo dobra marka, znalazłam je w Iscratch. Teraz już nie znajdzie wymówki na rozładowany telefon https://iscratch.pl/akcesoria/powerbanki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambies
A ja znów takie okularki vr kupiłam w Teletorium :D I jestem bardzo zadowolona z ich kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz budżet? Myślę, że w zależności oczywiście od zainteresowań, dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-kluc z.h tml Tam jest wiele różnych gier, bardzo duży wybór w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co Twój facet lubi. Jeśli woli jakieś drobiazgi typu pasek czy perfumy to możesz mu coś takiego kupić. Albo być bardziej kreatywna i podarować mu voucher. Ja tak zrobiłam, dałam mojemu narzeczonemu wejściówkę do tunelu aerodynamicznego w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×