Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej bielizna jakaś czy coś, można też jakiś gadżet obudowa na telefon, kostki antystresowe https://trendyshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicatshop
Dla męża na pewno przyda się coś użytecznego :) Pozycją wartą uwagi jest Jego telefon ale nie namawiamy tutaj do sprawdzania jego wiadomości a dokładniej ochrona telefonu i tym samym upiększenie go :) Każdy z nas chciałby móc wybrać kolor i design telefonu już przy jego zakupie ale możliwości sa ograniczone przez producenta dlatego na przeciw wychodzą marki Case'ów produkowanych w Polsce. KILKA TYSIĘCY modeli to tylko część całej oferty producentów. Dokładnie wiesz co lubi Twój mąż więc na pewno wybierzesz odpowiedni motyw dla niego a tutaj możesz przeglądnąć je wszystkie : http://unicatshop.com/case-na-telefon-c-3_166.html PS: pamiętaj by wybrać również jego ulubione drewno :)) Więcej inspiracji znajdziesz na naszej stronie www.unicatshop.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz fajnego prezentu dla męża to postaw może na coś praktycznego, coś co przyda mu się na co dzień. Tutaj polecam Ci sklep internetowy Ombre z odzieżą męską :) Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich mężczyznach - mamy naprawdę szeroki wybór i atrkacyjne ceny :) Na pewno znajdziesz coś dla swojego męża :) Tutaj nas znajdziesz: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetth
Mój mąż lubi majsterkować, ostatnio zakupiłam mu zestaw kluczy nasadowych w sferisie i latarkę czołową na ryby bo też uwielbia wędkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest zawodowym kierowcą więc na prezent urodzinowy dostał ode mnie koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Dzięki niej nie marznie, a delikatna wełna działa zbawiennie na jego obolałe plecy po całym dniu za kółkiem Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz1992
Jeśli nie masz pomysłu na prezent to wejdź na www.SmartGift.pl ;) Ja tam zawsze się czymś zainspiruje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem może być wspólne wyjście. U mnie było na odwrót i prezent dostałam od chłopaka. Był to voucher na wyjscie do escape roomu New World 22 na Morderstwo w barze(planujemy teraz pójść drugi pokój :)) . Jesteśmy z Warszawy a to blisko centrum więc wybralismy sie potem na spacer po Starówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkii
ja najprawdopodobniej kupię mężowi rejestrator jazdy na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostał w prezencie koszulkę woolmed. Fajny i praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dostał ode mnie ostatnio biżuterię - takie bransolety męskie mu się podobają - https://wkruk.pl/bizuteria/meska i własnie taką dla niego wybrałam i bardzo się cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel, dobra koszula, powerbank, dobry alkohol, fajny kalendarz (np. z okładką skórzaną/zamszową etc), karnet na masaż, karykatura, jakieś atrakcje typu lot widokowy samolotem, tunel aerodynamiczny etc. jeszcze coś innego to karnet do kina czy teatru na przykład - może być dla Was dwojga. Cokolwiek kupuję swojemu facetowi to staram się także, aby było to ładnie zapakowane, bo lubi jak się o niego dba i docenia mój gest... ;) Korzystam z usług http://royal-packing.pl Sama mam dwie lewe ręce, a mój mężczyzna jest wymagający (i słusznie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel, dobra koszula, powerbank, dobry alkohol, fajny kalendarz (np. z okładką skórzaną/zamszową etc), karnet na masaż, karykatura, jakieś atrakcje typu lot widokowy samolotem, tunel aerodynamiczny etc. jeszcze coś innego to karnet do kina czy teatru na przykład - może być dla Was dwojga. Cokolwiek kupuję swojemu facetowi to staram się także, aby było to ładnie zapakowane, bo lubi jak się o niego dba i docenia mój gest... oczko.gif Korzystam z usług http://royalpacking.pl Sama mam dwie lewe ręce, a mój mężczyzna jest wymagający (i słusznie). usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
ja swojemu ostatnio kupiłam drona w sferisie, mąż był bardzo zaskoczony i zadowolony z prezentu. Uwielbiam kupować mu prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile chcesz wydać pieniędzy, ale fajne wrażenie na pewno zrobi coś takiego - https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ Faceci nie mają wielkich oczekiwań. Oni oczekują przede wszystkim podstaw i to chyba jest całkiem normalne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Pracuje na budowie i często narzekał na korzonki. Nosi ją teraz do pracy i poleca kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren67
Ja już nie mogłam patrzeć jak mój mąż rzuca laptopa do plecaka bez żadnego etui ani niczego więc mu kupiłam porządną torbę na laptop (na zeskory.pl mają fajne ceny i szybką przesyłke) i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny szukam opinii na temat sklepu internetowego z prezentami SmartGift.pl, któraś mogłaby się podzielić zdaniem na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż to praktycznie wszytko ma, bo jak coś mu potrzeba to sam sobie kupuje. Dlatego prezent dla niego to nie taka łatwa sprawa. Jak miał urodziny to kupiłam mu lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Tego nigdy nie robił, więc była to niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianeczka89
ja bym celowala w zegarek.np volantis tanie sa, wiec powinnas sie zmiescic w kwocie, ale przy okazji sa serio ladne. my z moim konkubentem (hehe) wlasnie stamtad mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×