Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaa1988

Przykra sytuacja po randce.

Polecane posty

Gość Monikaa1988

Siema. Ale się wczoraj wkurzyłam! W sobotę na domówce poznałam pewnego faceta, chwilę pogadaliśmy i wymieniliśmy się numerami. Na drugi dzień on zadzwonił do mnie i zaprosił mnie na piwo. Zgodziłam się, ustawiliśmy się na wtorek (wczoraj). Samo spotkanie przebiegło bardzo fajnie, przynajmniej mi się podobało. Godzinę po spotkaniu napisałam mu smsa: "Dzięki za miły wieczór. Może spotkamy się w tym tygodniu?". Odpisał mi "Ja również dziękuję. Nie zrozum mnie źle, świetna z ciebie dziewczyna ale nie jesteś w moim typie, przykro mi". Normalnie załamka :( Ale przynajmniej był szczery. Ech, chciałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xsiąc Xavery
moze masz ciipkę wygoloną a on lubi naturalne. Też bym się zraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
nie każdemu sie będziesz podobac... nie zbyt przyjemna sytuacja ,ale przynajmniej był szczery ,lepsze to niż by np zamilkł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
Ale śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
ja miałam kiedys jeszcze gorzej bo umawiałam sie z pewnym facetem , on mi mowił czułe słowka itd w koncu poszliśmy do łożka jednen , drugi , trzeci raz i ... zamikł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOdżak
Ale lipa co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
a i jeszcze jedno . raczej nie proponuj pierwsza po randce spotkania poczekaj aą facet zaproponuje ,a jesli mu zalezy choc troche to na pewno sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę rozumu
Spoko koleś, nie zwodził, nie migał się, zrobił to kulturalnie, głowa do góry, będą inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
Uuu no to rzeczywiście lipa. A ty się coś do niego odzywałaś czy też zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzordz and dzordz
Monika, spojrz w lustro i badz wobec siebie krytyczna. Pomysl co mozesz zmienic na lepsze i do dziela :) No chyba ze na randce paplalas jak opetana to ogranij jezor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z niego gnojekk
jaki poyeb? co innego jakbyscie sie poznali przez internet,ale przecież widziala Cię to jak to nie w jego typie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pleciesz
Zle zrobil ze wogule zaproponowal spotkanie. Jak mi sie laska nie podoba to nieumawiam sie z nia. Tak sie nierobi. Po tym sms zachowal sie jak duren. Ale dziewczyny tez tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
Coś mi się dzisiaj tnie kafe i nie widzę swoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
Do ale z niego gnojekk: Ale skąd wiesz że mu chodzło o wygląd? Może nie jestem w jego typie z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzordz and dzordz
Monika, spojrz w lustro i badz wobec siebie krytyczna. Pomysl co mozesz zmienic na lepsze i do dziela :) No chyba ze na randce paplalas jak opetana to ogranij jezor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytbhstt
no ale o co ci chodzi? nigdy nie spotkalas sie z kims i po spotkaniu stwierdzilas, ze to jednak nie to i nie ma sensu w to brnać? Uważam, że zachował się bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
może na imprezie wydawało mu się ,że mu się podoba ( wiesz na imprezie inne oświetlenie , mocniejszy makijaż , alkohol) ,a jak doszło do randki to już zobaczył ją w innym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
ytbhstt: Spotkałam. Przecież ja nie jestem jakaś zszokowana tym co się stało, wiem że to normalna sytuacja. Jednak przykro jak się takie coś czyta po spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamejek
Zrobiłaś błąd i napisałaś z podziękowaniem. To należy do faceta! Nie umówiłbym się ponownie z laską, która tak robi, dla mnie to pewna forma narzucania się, sorry, ale tak czuję. To do mnie należy zabiegać, prosić, dziękować i zdobywać. Może on myśli podobnie? W każdym razie zachował się uczciwie i doceń to. No i żyj dalej, na pewno będzie inny, który pokocha Cię taką, jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoyy
Może wizualnie mu się spodobałaś to wziął od ciebie nr i się umuwił ale może w twoim zachowaniu coś mu się nie spodobało, może coś za dużo powiedziałaś o sobie i to mu nie przypasowało? i dlatego ci napisał że nie jesteś w jego typie. Głowa do góry! Nie ten to inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobre w tym to że wprost napisał a nie zamilkł. Milczenie by było jeszcze bardziej nie do przyjęcia i troche nawet chamskie. A tak to szast prast prosto z mostu Po problemie. Ty sobie nadziei nie robisz. I żyjesz dalej. Kwestia tylko, zeby szybko zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
Monika- ja podejrzewam ,że jak facet napisał ,że nie jestes w jego typie to chodziło o wygląd,ale może sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1988
Ni widzę komentarzy, co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtertertert
o jejku wielkie rzeczy, wolalaby zeby cie sciemnial. dobrze sie zachował powinas sie cieszyc ze byl szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzordz and dzordz
troszke inaczej czyli troszke bardziej zdzirowato? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Moniko i tak masz lepiej ode mnie. Mną był zauroczony jeden typ a po tem nagle przestal mi odpisywac . I zamilkl w koncu. Potem tlumaczyl sie, ze chcial cos zmienic w swoim zyciu. Mnie zablolalo to, ze wolal byc sam niz ze mna. Takze chetnie bym sie z Toba zamienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytbhstt
No wiem, że przykro. Ale ciesz się, że Cię niepotrzenie nie zwodził. A teraż cycki do przodu, głowa w górę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqddqdqwd
ale nie przejmuj sie nawet jeśli mu sie nie podobasz. Nawet miss świata nie podoba sie kazdemu , w jednego faceta bedziesz typie w innego juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×