Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PsotaStokrota

Większość kobiet decyduje się na dziecko nieświadomie

Polecane posty

Gość PsotaStokrota

Tak kochane Panie.Decyzje o Waszym macierzyństwie podejmują rodzice,znajomi. Często można usłyszeć komentarze typu :"Już 30tka się zbliża,więc czas starać się o dzidziusia","A kiedy wnuki","Jesteście po ślubie,macie wszystko,więc na co czekać".Wspomnę jeszcze o tym ,że większość ciąż,to nieplanowane ciąże.Gdybyście miały świadomie wybierać,to 80 % z Was w ogóle nie miałaby dzieci.Kobiety mające dzieci namawiają te bezdzietne aby rodziły dzieci,bo im zazdroszczą braku obowiązków,wolnego czasu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie , jak tak
Też się z tym zgadzam.Kobiety ulegają presji.Ludziom się wydaje,że musimy mieć potomka,bo to Nasz obowiązek,a to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Mam dziecko, bo ja i maz tego chcielismy, nikt nas nie namawial. chyba kazdy ma swoj rozum. Nie wierze ze jedna z druga zaachodzi w ciaze, bo im tesciowa/kolezanka truje dupe. Nie badz smieszna autorko. Moja ciaza wpadka nie byla, choc np. tesciowa tak uwazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha :D
Masz dzieci? Ja jakbym mogła mieć 2 dziecko to bym się zdecydowała. Bardzo z mężem kochamy naszego syna-jest cudowny, grzeczny i wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwdniqwndin
Był ostanio program w telewizji, w którym wypowiadali się psychologowie,którzy powiedzieli,że faktycznie 80 % kobiet rodzi dzieci nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonddii na wakacjach
Coś w tym jest,bo za każdym razem kiedy komuś mówię,że nie planuję dzieci,to słyszę opinię,że jest coś ze mną nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
ja w wieku 21 lat ŚWIADOMIE zachodząc w ciąże raczej nie miałam takiej presji co?? Świadomie oboje podjęliśmy decyzje, kocham dziecko ponad życie, męża również. Jesteś śmieszna i tyle. Masz dzieci? Bo jeśli nie to co robisz na tym forum? A jeżeli tak, to rozumiem, że to była decyzja rodziców/teściów/koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
i co tu robią te bezdzietne co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
ostatnio też było, że noszenie stanika jest niezdrowe, rozumiem że cycki uwolniłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Ja mam dziecko juz dosyc duze, 5-letnie i nie PLANUJE kolejnego. No i tez slysze glupie komentarze z tego powodu. ale przeciez nie zrobie sobie dzieciaka, bo ktos obcy mi kaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaam
Ja urodziłam planowane dziecko 2lata po ślubie. i zaraz po porodzie zaczęły się pytania kiedy drugie- i co? i jakoś moje dziecię kończy w tym roku podstawowkę a drugiego nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
buehehehehe- pozdrawiam, podoba mi się jak napisałaś;-)) ale autorka mimo wszystko ma rację. kobiety nie uwierzyłyby jak jest, gdyby tylko mogły wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za IDIOTKA
JAK CZYTAM TE BABY CO ZACIAZAJA STARE A GLUPIE NAZEKAJA JAKBY NIE WIEDZIALY JAK ANTYKONCEPCJA DZIALA !!! az wstyd za takie panny bo tylko siare robia i w kraju i za granica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocha
Zgodze sie z tym dogadywaniem kiedy dziecko ze kobiety lubia tak dowalac tym bezdzietnym bo zazdroszcza niezaleznosci itp.ale tez nie wierze ze ktos decyduje sie na dziecko bo ktos mu tak gada a wpadki coz zawsze byly i beda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma racje
oczywiście, ze to prawda, ja np. mamy jedno dziecko i już 16 lat słucham kiedy następne, no jedno dziecko to mało, że dziecko musi mieć rodzeństwo, i nikogo to nie obchodzi, ze my nie chcemy, bo nie jesteśmy aż tak bogaci, ponieważ zbieramy na dwupokojowe mieszkanie , ponieważ uważamy, że dziecko winno na start w dorosłe życie dostać mieszkanie, a nie mam zamiaru brać jego rodziny jak założy do siebie i aby synowa się na mnie wyżywała. A tak wspólny obiad raz na trzy miesiące i wtedy możemy sobie wzajemnie tych parę godzin nadskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×