Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Wiele zależy od tego w jaki stopniu znacie język i jaki charakter pracy chcecie podjąć. Ja raczej nie ryzykowałabym wyjazdu, nie mając wcześniej znalezionej pracy. Jedną z pewniejszych prac jest opieka nad starszymi, zobacz oferty na http://www.centrumpracy24.com/ Możesz sobie zobaczyć oferty, praca jest pewna a agencja bezpieczna. Pomagają dokonać formalności, jedziesz do Niemiec i masz pewną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne agencje nie są potrzebne. To tylko strata czasu i pieniędzy. Jak masz u kogo się zatrzymać dopóki nie staniesz na nogi to znajdziesz łatwo pracę za 2.000£/rękę. Dla anglika to nie jest atrakcyjna oferta ale dla nowoprzybyłego Polaka już całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość powyżej a gdzie ta praca jaki rejon miasto w angli bo chce wyjechać a nie wiem gdzie najlepiej zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Portmouth jest na pewno. Widziałem ogłoszenia. Szukali operatora spycharki. Ale najlepiej sprawdz na miejscu. Podstawy angielskiego chyba znasz bo bez tego nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztofik
Jestem kierowcą i praca w Polsce w tym zawodzie jest uciążliwa i niewdzięczna. O pracy za granicy myślałem już jakiś czas, lecz trochę się bałem. Nie wiedziałem, czy sam będę potrafił za granicą wszystko ogarnąć. Z pomocą przyszła mi firma www.paracross.pl Pomogli założyć mi w Wielkiej Brytanii działalność, załatwiłem wszystkie pozwolenia i gotowe. Z nimi było to dużo prostsze i bez stresowe. Polecam, w łatwy sposób i bez zmartwień załatwicie wszystkie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Göteborgu jest praca budowlana. Często na wyspach archipelagu bo tam ludzie dużo przebudowują w swoich domkach letnich. Stawka 9-10.000 zł/mies/czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Seria atakow na Polakow po brexicie pobicia podeptana Polska flaga przez angielskich kibicow malo tego pojawily sie ulotki Polskie robactwo do domu i to nie jest rasizm do muzelmanow nie skacza bo by sie to skonczylo tragedia bo Polacy pracuja emigranci nie ale maja poparcie wlasnego rzadu a ze nasz rzad niszczy nas i w Izraelu rozdaja Polskich paszportow jak ulotek niszcza nas jak tylko moga jeszcze mamy placic odszkodowanie za II Wojne Światowa bo mordowalismy ŻYDÓW wiekszego absurdu nawet Hitler nie wymyślil i akurat te role maja znów odegrać maja Polacy sprzedali mlodziez do pracy za granice z paszportami ktore obrazuja pradziadkow tyrajacych w polu do tego zabiera sie Polakom dzieci PÓLTORA TYSIACA DZIECI wynarodowic zniszczyc nie bronimy sie nikt nie stanie w obronie Polakow jak MSZ mial w dupie Polaka ktory zostal aresztowany na wakacjach w Egipcie spal na szczohach w celi ale huj z nim bo to POLAK Dawida.O chcieli go zmusic do podpisania falszywych zeznan zostawili go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky7
Na eurokontakt jest dużo ofert pracy za granicą. A agencja sprawdzona, znajomi jeździli i ja też się na pewno jeszcze wybiore nie raz, bo pieniądze dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie w Malmö potrzebują hydraulików do podłączania wod/kan. Praca jest za 250 zł/godz czyli 500 sek. Adres na Hussie/Pärongatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddess
Dzisiaj wysłałem CV przez serwis https://www.lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html Praca jest dla kierowców z CE dla niemieckiej firmy, normalnie na umowę, legalnie. Zobaczymy czy się odezwą. Niemiecki znam średnio, ale raczej bym się dogadał, gdyby była taka potrzeba. Ponoć tutaj większej znajomości języka nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszek9
Sprawdzona praca za granicą jest przez agencje eurokontakt. Ze znajomymi jeździmy już od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy nie było żadnej ściemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Dbają o pracownika w firmie Terabeit-IT. Już trochę ten pośrednik działa, pamiętam jak moja mama z nimi wyjechała do pracy jako opiekunka w Niemczech. Mają pełne ubezpieczenie, legalną umowę i dużo lepsze stawki niż inni pośrednicy. Sam chcę z nimi teraz wyjechać do pracy jako kierowca. Ofertę znalazłem na https://www.lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kilka miesięcy w Niemczech, dostałam dobrą pracę w zawodzie w PL i nie chcę więcej wyjeżdżać. ALE mam do rozliczenia podatek - jak się za to zabrać? Znajoma poleca mi, aby to zlecić profesjonalnej firmie takiej jak Euro Punkt, http://euro-punkt.pl albo Europejskie Centrum Podatkowe, http://ecpodatkowe.pl - jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całej UE jest pełno dobrze płatnej pracy nawet bez znajomości języka. Dziwię się ludziom którzy pracują w PL. Przecież praca jako biały niewolnik u polskiego pracodawcy jest upodlająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd za granice żeby zarobić spoko, ale na stałe nie ma opcji. Ja pierwszy raz jechałem z agencją żeby obczaić co i jak. Z takim angielskim żeby się dogadać na magazynie w Holandii nie było problemu. Ja byłem sam, ale pamiętam jedną parkę z Lublina, i na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wyjechać, jak sie uda to jak najszybciej gdzieś do pracy może być na magazyn. Arbol w tej Holandii to masz jakieś konkretne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem w okolicy Stuttgartu. Nie pamiętam nazwy firmy, zresztą jechałem przez Zeitmanna. Chcesz to sprawdź, widziałem że mają tych ogłoszeń trochę: http://zeitmann.pl/ . Jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannna55
Jeśli interesowałaby was praca jako opiekunka do osób starszych to oni organizują http://www.centrumpracy24.com . Jest w czym wybierać bo ofert mają dużo. Wszystko legalnie, na umowie i za bardzo dobra stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altanka44
Sama zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, ale nie wiem, do którego kraju jechać. Rozważam Niemicy i Belgię, bo znam trochę niemiecki, to byłoby łatwiej się tam odnaleźć, ale który wybrać? Przeglądam oferty pracy: http://zagraniczneofertypracy.pl/ i wydaje mi się, że do Niemiec są ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyja qrwy zeby reklamowac jakies gowna, co za ciule, domokrazcy je!bani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Szwecję polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamar
Witam ja pracuję jako opiekunka Seniorów w Niemczech lub Anglii w zależności od roku. Firma stabilna i sprawdzona, nie wymagają wykształcenia w tym kierunku. Jeżeli chodzi o zarobki za miesiąc to 7.500PLN netto/mc + Zakwaterowanie i wyżywienie+ubezpieczenie. {raca na codzień lekka lecz zdarzają się gorsze dni. Pracodawca przyjmuje tylko kobiety. Jak coś to piszcie albo poczytajcie na stronie internetowej www.pracawue.eeu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zebrać grupkę osób (ogłosić się w Internecie, tak na przykład) wynająć bus i pojechać. Zawsze tak będzie raźniej, a na pewno znajdzie się tam ktoś, kto zna dobrze angielski. Popytajcie się gdzie najlepiej wyjechać. Słyszałam, że do Niemiec warto na produkcje. Znajoma pojechała i zarobiła na ślub i mieszkanie. Ze swojej strony mogę Ci tylko polecić fajne busy http://przewozy-interbus.pl/ , panowie wieźli naszych gości na wesele  Bardzo prężna firma i wiem, że za granice też jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo portali, gdzie można szukać pracy za granicą i gdzie pracodawcy albo agencje publikują oferty, np. www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracanorwegia.pl albo www.pracaholandia.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bardzo łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy zarezerwować bilet i już się jest w podróży. Jednak przed wyjazdem należy zadbać o kilka rzeczy: 1. Ubezpiecz się. 2. Sprawdź, czy pośrednik (firma pośrednicząca) oferujący Ci pracę działa legalnie i czy w ogóle istnieje. 3. Dowiedz się na co możesz liczyć ze strony pośrednika w razie kłopotów w pracy najlepiej poprosić o zobowiązanie na piśmie. 4. Nie podpisuj dokumentu, którego nie rozumiesz. Dokładnie czytaj wszystkie dokumenty. Jeśli czegoś nie rozumiesz – pytaj! 5. Jeśli dajesz pośrednikowi pieniądze, zawsze domagaj się pokwitowania. 6. Zrób kserokopie dokumentów, które ze sobą zabierasz (paszportu, dowodu osobistego, wiz, pozwolenia na pracę, umowy o pracę) i zostaw bliskim. 7. Zostaw też adres, pod którym będziesz przebywać za granicą, numer telefonu, imię i nazwisko pracodawcy oraz nazwiska i adresy osób, z którymi wyjeżdżasz (lepiej nie wyruszać w pojedynkę). Informuj bliskich o zmianach adresu i miejsca pracy. 8. Ustal częstotliwość kontaktów telefonicznych z bliskimi (osobami, którym ufasz) np. raz w tygodniu o określonej porze. Ustal hasło, którym się posłużysz w przypadku ewentualnych kłopotów i niemożności powiedzenia tego wprost przez telefon, np. przekaż pozdrowienia dla kogoś, kto nie istnieje. 9. Jeśli pośrednik nie zapewnia transportu, należy wybrać poleconego i zaufanego przewoźnika (ibus.com.pl), aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że cały temat wyjazdu został przewertowany prze z poprzedników i zawiera wiele cennych instrukcji, tak więc moja wypowiedź w tej kwestii ograniczy się zaledwie do środka transportu jaki może się tobie w tym przypadku bardzo przydać. I jeśli Ciebie to przekona, podpowiem, że podróżowałam w ten sposób i to naprawdę dobra opcja. Polecam zajrzeć w usługi tej firmy. Jest niezawodna - www.przewozy-interbus.pl/ pozostało mi jedynie życzyć powodzenia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy na zachodzie to pięć lat pracy w pl. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 Rok pracy na Zachodzie to rok pracy w PL. W Uk jest bardzo drogo i g*******e stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×