Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszystko czego dziś chcę...

Czego Wam w życiu brakuje? Za czym tęsknicie? Ja czasem gdybam co by było...

Polecane posty

Gość wszystko czego dziś chcę...

Dziś mija 10lat od śmierci mojego faceta. To była wielka miłość. Mieliśmy takie plany, on był cudowny. Ciężko mi było,ale się pozbierałam. 8 lat temu poznałam mojego męża. Od 5 lat jesteśmy małżeństwem, mamy 2 letnią córkę,a ja czasem myślę co by było gdyby mój ukochany żył. Kocham męża, ale to taka trochę miłość z poczucia obowiązku. Nie ma takiej namiętności, żaru... Poza tym mąż nie raz mnie zawodził, nie wierzę w niego-np jak się pokłóciliśmy to potrafił wyjść i nie odbierać telefonu przez kilka godzin. Teraz jak się np umawiamy,że gdzieś idziemy/jedziemy i mamy się na mieście spotkać a on się spóźnia lub nie odbiera telefonu to nie ma we mnie przekonania czy on przyjdzie-choć przychodzi. Ale brak mi do niego zaufania i wiary. Na tamtym facecie mogłam polegać, ufałam mu bezgranicznie. Tego mi brakuje-tego poczucia pewności i zaufania do drugiej osoby. Niby mi z mężem dobrze, ale... cały czas porównuję i mąż wypada gorzej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwota, w koncu zaufanie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kant dupy
Tęsknie za zmarłym tatą i reszta rodziny. Jako dziecko miałam duza rodzine, teraz nie mam nikogo. A Twój maz nigdy nie wygra tej konkurencji, bo z czasem zapominamy o zlych rzeczach, zostaja tylko dobre wspomnienia i zmarla osoba zostaje postawiona na piedestale. Współczuje mężowi, ale w sumie to ani Twoja ani jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuj - miałoby to sens, gdybyś żyła w równoleglym świecie z poprzednim partnerem..Idealizujesz go, ale nie wiesz jak by bylo tak naprawdę, nigdy się nie dowiesz. Szkoda życia na takie refleksje, na pewno jest Ci ciężko, ale wszyscy miewamy lepsze i gorsze chwile, każdy związek ma niejeden kryzys. ważne by go przetrwać. Skup się na tym co dobre, co można poprawić, popracujcie nad związkiem, jeśli uważasz, ze to potrzebne. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko czego dziś chcę...
Przykład to np kłótnie-mój mąż jest taki,że potrafi się obrazić i wtedy nie ma mocnych-muszę go przeprosić. On wtedy staje się zimny i nieczuły. A tamten facet? Chciał rozmawiać o tym co było, wyjaśniać itp. Męża nie da się zmienić. Są momenty kiedy jest wspaniały, czuły,ale wystarczy chwila i staje się totalnym palantem,bo np nie tam gdzie trzeba odłożyłam pilota od tv. Mąż ma nerwicę natręctw-musi mieć wszystko równo-chodzi na terapię ale szczerze nie widzę efektów. Tak w życiu codziennym nie mam kiedy myśleć-dziecko, praca, dom. Ale są czasem takie momenty-rocznica śmierci, urodziny, dzień kiedy on mi się oświadczył,w te dni zawsze wspominam. Męża na pewno nie zostawię, bo wiem,że on by sobie coś zrobił,a skoro się tym przejmuję,to znaczy,że go kocham i mi na nim zależy. Zostaje mi powspominać. Oczywiście nie robię tego głośno i mezowi nie mówię o swoich rozmyślaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za czym tesknie?
za dawnym zyciem, gdybym mogla cofnac czas dokonalabym innego wyboru, nie wyszlabym za maz za mojego meza. Kocham go, to wspanialy czlowiek, ale poprzestalabym na goracym romansie i zwiazku na odleglosc, nie wyjezdzalabym nie brala slubu. Zylabym od spotkania do spotkania i nie mialabym dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaluje, ze nie moge napic sie kawy z moja mana, pogadac, posmiac sie... umarla 4 lata temu. Nie mogla nacieszyc sie wnuczka, ktora miala 2 miesiace, jak umarla moja mama. Czesto wyobrazam sobie, jak wygladaloby moje zycie, gdyby zyla. Jutro z nia porozmawiam na cmentarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teskniem za beztroskim zyciem nastolatki.Imprezami,wolnoscia.Gdy slysze w radiu piosenki z moich lat,oddzywa sie tesknota za wolnoscia.Ale zycie ma to do siebie ze sa w nim etapy.Ja jestem na etapie mamy malych dzieci. Zaluje ze moja najukochansza babcia nie dozyla naszego slubu i wnukow.To bylo jej marzenie...zamknela oczy po rozmowie ze mna przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tesknie za wolnoscia,chociaz kocham meza i synka,wolalabym byc sama. Brakuje mi czasow kiedy nic nie musialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do modliszki. ciezko ci bez mamy? czesto myslisz jk by wygladalo zycie gdyby zyla? bo ja tak mam. alle moja mama juz nie zyje12 lat. zmarla gdy mialam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko. Ostatnio czesto o niej mysle. Wlasnie o tym, jal by to bylo, gdyby przyszla do mnie po pracy na kawe, z nowymi plotkami. Zawsze rozmawialysmy jak kumpele, mialysmy swoje tajemnice. Wiem, ze bylaby cudowna babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mialas lat jak zmarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×