Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmina***

TEMAT MODOWY - co jest teraz modne?

Polecane posty

Gość Jasmina***

Z jednej strony neony, z drugiej pastele, z trzeciej kwiaty, ćwieki..... o co biega?:) Co podoba Wam się najbardziej? Jak się ubieracie, malujecie na co dzień? Co chcielibyście w sobie zmienić? Zapraszam. Uwaga, zaraz sama odpowiem na te pytania:) Liczę, że pomożecie rozwinąć mi ten topic, chcę wnieść coś wartościowego na kafeterię, wraz ze zmianą wizerunku forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż stosuję bardzo delikatny, oczy tusz, cień subtelny, szukam fajnego podkładu, delikatnego, jeszcze idealnego nie znalazłam. Włosy, uwielbiam koka, ładne upięcia. Dbam o nie jak najlepiej potrafię, henna wax, olejki, różne szampony, podcinanie. Ubieram się nie tak jakbym chciała, ale zmienię to na pewno. Chcę zmienić swój styl na elegancki. Jednocześnie nie wyzbywać się dziewczęcego uroku (mam 22 lata) , nie chcę aby było to zbyt ciężki styl. Ma być modnie i wygodnie ze względu na pracę w biegu :) Musze zacząć malować paznokcie. dbać o nie zaczęłam już daaaaawno. Ogólnie, zmieniam swoje życie na LEPSZE, chcę mieć wiecej czasu dla siebie (zmiana pracy), chcę zdrowiej się odżywiać (i schudnąć z 5 kg), dbac o siebie i jeszcze raz dbaaaać:) Opowiedzcie teraz WY co o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubieram się jak lubię, nie patrzę na modę. a lubię rurki, tuniki, obcas ale nie za wysoki tak do 8 cm, sweterki, w stonowanych kolorach żadne tam neony. nie cierpie balerinek, buciorow na groteskowo wysokim obcasie, ktorych teraz natłok w kazdym sklepie obuwiniczym, nie rozumiem po co robic buty w ktorych nie da sie chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×