Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewanżżż 85

Czy osoby które kochacie/kochaliście mocno was zawiodły ?

Polecane posty

Gość rewanżżż 85

Ogólnie to większość moich znajomych już nie raz mocno mnie zawiodła ale najbardziej mnie dobiła moja była dziewczyna. Byłem z nią ponad rok, starałem się dla niej jak mało kto, trwałem przy niej w najcięższych dla niej chwilach i pomagałem jej mocno w tym żeby zaliczyła szkołę bo miała zaległości. Byłem na każde jej zawołanie, wszystko to z miłości dla niej a ona to miała gdzieś jak później się okazało. Mało tego jak coś podejrzewałem to wjeżdżała mi na ambicje i robiła ze mnie tego gorszego że jej nie ufam że ją oskarżam a później się okazało że za moimi plecami kręciła z innym kolesiem i do niego biegała a mnie miała tylko po to żebym jej pomagał radzić sobie z problemami, oczywiście nigdy mi tak nie powiedziała ale tak to właśnie wyszło. Do dzisiaj mam żal i nie potrafię ufać już dziewczynom, jestem bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o związki, zazdrosny i wszędzie węszę podstęp bo moja była zrobiła ze mnie teraz histeryka. Czy miał ktoś podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę mieć dzieci
Ja zawiodła męża. Mieliśmy mieć dzieci, a okazało się, że ja nie mogę. A jego marzeniem było właśnie to żeby mieć dziecko. Powiedział mi że najbardziej zależy mu na mnie, a nie na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mnie zawiódł, rozkochał mnie w sobie i mnie zostawił. teraz ciąglę myślę o tym wszystkim i nie mogę się skupić na swoich obowiązkach itp. nie rozumiem dlaczego to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mnie nie zawiod najzwyczajniej potwierdzil moje postrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Najlepszą formą obrony jest atak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Najlepszą formą obrony jest atak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Najlepszą formą obrony jest atak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Najlepszą formą obrony jest atak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schiza.brrrr
Nie zmieniaj podejścia do kobiet - starałeś się, dbałeś i pomagałeś jak mogłeś. Po prostu zachowałeś się normalnie i nie powinieneś tego zmieniać. Trafiłeś na feralną dziewczynę, trudno się mówi. Kolejnym razem trafisz na taką co to doceni. A jeżeli ktoś ma mieć wyrzuty sumienia to tylko ona więc daj sobie na looz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewanżżż85 ja mam tak samo , mężczyzna który był dla mnie ważny przez cały czas oszukiwał. I mimo że próbowałam to zmienić w relacjach z innym mężczyzną to i tak nic z tego ,bo co kogoś poznałam to gorszy niż poprzedni. I teraz już nie ufam nikomu. Ale cóż to jest cena za bycie dobrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewanżżż 85
Niby tak ale moja poprzednia dziewczyna zanim związałem się z tą feralną też mnie mocno zraniła i dałem sobie ostatnią szansę na związek który zakończył się nie tak jak to sobie wyobrażałem. A co do wyrzutów sumienia to ja ich nie mam bo nie zrobiłem nic złego a szkoda tylko że ona też ich nie ma no ale widocznie jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewanżżż85 ja mam tak samo , mężczyzna który był dla mnie ważny przez cały czas oszukiwał. I mimo że próbowałam to zmienić w relacjach z innym mężczyzną to i tak nic z tego ,bo co kogoś poznałam to gorszy niż poprzedni. I teraz już nie ufam nikomu. Ale cóż to jest cena za bycie dobrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facet nie ma sumienia to jak ma go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewanżżż 85
To jest chore, człowiek się stara i mu zależy a druga osoba ma to w d***e i tylko gra na uczuciach. Miłość jest beznadziejna, jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na taką normalną fajną ułożoną emocjonalnie dziewczynę z którą mógłbym stworzyć fajny stabilny oparty na zaufaniu i szczerości związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, zawiodl
Nie walczy o nasz związek i nie jesteśmy razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, zawiodl
Nie walczy o nasz związek i nie jesteśmy razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schiza.brrrr
No dobrze ale gdzie ty tak właściwie poznajesz te dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewanżżż 85
No jak to gdzie? wszędzie. Jedną poznałem dzięki znajomym z którymi byłem na koncercie a tą teraz co nie dawno z nią zerwałem poznałem w necie. Przez takie zachowanie ze strony ukochanej osoby można się zestarzeć bo człowiek się stara i poświęca a to wszystko i tak o d**ę rozbić. Nie wiem jakim cudem trafiam na takie dziewczyny, być może taki normalny związek i normalna miłość nie jest mi pisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×