Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie. Co sie stalo z ROR?

Polecane posty

"alkoholik zawsze się wścieka jak mu pijaństwo wypomnieć!" Hahahah biedna, nie moze sobie znalezc punktu zwrotnego, to sie przyczepila do mojej lampeczki :D Pisz dalej paszczurze. Mialas juz isc spac, dysleksie :D Moze mam ci napisac twoja gwara, zebys lepiej zrozumiala? Tak jak dyslektyk do dyslektyka? W sumie nie wiem jaka gwara wy tam do siebie gaworzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie toleruję głupoty oraz błędów ortograficznych xxxxxxxxxxxx a ja nie toleruję pijanych szmat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty o******elas juz dzisiaj cos? Cz moze chcesz zeby ci z***bac w pysk? Uwazaj na ulicy jak bedziesz szla wieczorem, ktos chyba wie cos wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ci podac moj adres? :classic_cool: I teraz napisz mi to samo z zalogowanego pomaranczowy rzygu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strasz, nie strasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko zauwazyc , ze nie posiadam polskich znakoffffff narka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@lalila tak dla twojej informacji to osa cpunka jest. Uzalezniona od amfy i koki,nie wiem czy sie juz wyleczyla ale cpun zawsze cpunem pozostanie.wiec nie dziw sie jej paranoi bo to psychol jest.a nicki zmienia z predkoscia swiatla lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa... Serio to cpunka, ta osa srosa? Hahahah, no prosze, a mi wypominala JEDNA lampke wina, szmatex jeden 🖐️ Masz jakies linki do tematow, w ktorych pisze, ze cpa? Wklejaj. Posmiejemy sie z narkomanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnieliscie dodac ze w zyly wale, i spie na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia  z czerwonej strzaly
Kaska :D spadlam z krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wygrzebales juz to dokoncz grzebac dalej ! Nie pomin tylko tego ,ze nadal pracuje z tymi *cpunami* ;) Kaska podnos d*psko i do roboty lajzo :D i zejdz ze tej pomaranczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a tam dalej pisala 23.02.09 [zgłoś do usunięcia] _osa_ groofi..a co sie stalo ze ta sila ktora miales minela??? jaka zmiana sie pojawila? masz wyrzuty i dobrze,,moze byc dobrze tylko nie pytaj czy ma ktso rade na te zapdniete policzki BO TO JEST WYMOWKA. chcesz przestac brac? czy szukasz materialow zeby sie z tym kryc? a moze poszukaj kogos to moze ci naprawde pomoc jacys ludzie co pracuja z takimi jak ..ja ,ty i cala reszta uzaleznionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy będziesz mógł...
Hihihi osa no to sie wydalo jednak cos o tobie.jestes narkomanka.ciagle bierzesz czy juz przestalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wieluuu lat pracuje z uzaleznionymi od narkotykow. ;) Nigdy nie ukrywala tego co robilam w swoim zyciu ,wrecz przeciwnie. Do dzis widuje 4 osoby z tamtego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osa
Podaj adres podelse ci pare osob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha. No i wydalo sie. Dyslektyczka narkomanka. Oj osa osa, wspolczuje. Bierzesz jeszcze te swinstwa? I po co sie na poczatku wypieralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie wydalo:D Czego sie wypieralam? :D:D Ty ladna bajke sobie piszesz widze :D Pogrzeb wiecej w necie dowiesz sie wiecej.A widze musisz miec nudne zycie ze tak sie nteresujesz cudzym. :D zegnam cie ofermo losu uzalezniona od neta:P i radze uwazac bo nalog zastepujesz nalogem :P. a ty laczysz juz dwa:D:D:D przykre ale prawdziwe. nie widze dalszego sensu rozmowy z Twoja osoba, poniewaz zaczynasz mi dzialac rowno na nerwy ............myk myk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej panna, w tamtym topiku przeciez jest czarno na bialym. Sama napisalas, ze jestes uzalezniona. W zywe oczy sie wypiera cpunek jeden. Dzizas.... :o Spoko, wez sobie kreske cpunie, bo zaczynasz sie irytowac, ze cie przylapano :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie pijaczko napij :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LaLiLLa
Czytajac twoje wypociny na calym forum jedno mozna zauwazyc.Drzesz jape do wszystkich,na kazdym topiku, klucisz sie ze wszystkimi ,a kiedy ci brak argumentow zaczynasz wyzywac ludzi. Co tu myslec o takiej kobiecie,ktora twierdzi ze nie toleruje glupoty,a sama daje swietny przyklad takiej durnej idiotki :D Szacun dla osy,szkoda ze malo takich ludzi ktorzy chca pomagac przegrancom, a jedyne co potrafia to nasrac na nich, jak lalaunia wyzej . Znam zone alkocholika ktora szuka wlasnie jakiegos miejsca dla uzaleznionych OSA moze pomoglabys cos znalesc?Pisalas ze jestes z Londynu o ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LaLiLLa to zdzira i przyglup takiego belkotu dawno nie czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahhaa osa nie wysilaj sie. Az tak cie boli, ze ktos cie nakryl? Posty na kafeterii same sie nie usuwają. Zreszta narkoman nigdy sie nie przyzna, ze ćpa, tak jak ty 🖐️. Jestes zwyklym tchorzem, dyslektyczka z nalogiem. Boosz sie przyznac - tak, cpam. Ale na tamtym topiku sie nie balas. I skoncz sie bronic spod orange moja droga. Widze po tych samych bledach, ze to ty ;) Mnie mozesz nazywac jak ci sie podoba. Narkomani lubia innym wciskać swoje nalogi. Dobrze wiesz, ze jestes zerem, ale mimo wszystko, zycze ci pokonania nalogu. I następnym razem - wiecej odwagi drugsie do zalogowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakryl? :D:D Jak bym sie chciala ukrywac to nie pisalabym na publicznym forum , w dodatku z logowanego nika :P matole jeden. ...... Zreszta narkoman nigdy sie nie przyzna, ze ćpa, tak jak ty .....Boosz sie przyznac - tak, cpam..... xxxx buhahahah na tym koncze rozmowe z toba bo mnie oslabilas totalnie swoja glupota :P -Odnosnie adresu,podam ci numer tel. tam dostaniesz wszystkie informacje. +44 (0) 2032 860 570 . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za numer .Wiem ze sa takie grupy gdzies na poludniu ale platne I to dosc drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony tampeq
Jak ktos spedza pol zycia na kafe od rana do nocy, to co sie dziwic ze wie wszystko i jest naj na kafeterii :P 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Lalila; nie musisz sie pytac osy czy bierze.ona ci sie nie przyzna nawet jak znalazlam temat w ktorym wyraznie pisala ze jest uzalezniona i ma to wklejone ona sie i tak wyprze bo nalogowcy tak maja.to sa chorzy ludzie oni nie widza ze maja problem.nie trzeba siedziec na kafe 24/7 zeby sobie wpisac ksywke osy w wyszukiwarke i jej posty wyskakuja jak grzyby po deszczu.zreszta ja sie do tej waszej klotni nie wtracam a tylko chcialam wyjasnic to uzaleznienie osy bo nielubie jak ktos klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty mozesz wyjasniac czyjes uzaleznienie ?? :D Zeby pracowac z uzaleznionymi to nie takie proste.W 2009 bylam juz po skonczonych kursach,pracowalam juz jako wolontariusz, dla waszej swiadomosci nie moglam byc czynnym *cpunem*. Wiec zabawa z dragami drogie panie to wiek kiedy mialam 13 lat,a to bylo baaardzo dawno temu. Polecam poczytac o 12 krokach :P i na tym koncze rozmowe w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×