Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne że 6 miesięczne dziecko je rzadziej?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co robić,bo do tej pory moja córka jadła ostatni posiłek ok.20-21 czasami na śpiocha czasami jak nie spała to normalnie. Wczoraj ostatnie mleko wypiła o 18.30 i potem jak już na dobre usnęła nie chciała na noc wypić jak próbowałam ją nakarmić. Dzisiaj zjadła o 18.45 i usnęła o 20-stej, trochę nie mam sumienia jej wybudzać na jedzenie,nie wiem zresztą czy będzie chciała tak jak wczoraj. No i zastanawiam się czy to jest ok zrezygnować z jednego karmienia? czy to nie będzie za mało? je mniej więcej tak: 5-6 mleko 100-160ml 9-10 mleko j.w lub kleik kukurydziany 100-200ml 11.30-12 obiadek 1-1,5 słoiczka 14-15.30 mleko 140-200ml ok.16-17 deserek 18-19 mleko do niedawna piła jeszcze ok.20-21 mleko dodam,że przez ost.kilka dni nie chce pić mleka o 9 rano,więc w zamian daję jej kleik kukurydziany z kilkoma łyżeczkami owocu i to zjada włączyłam ten klei bo jego zje gdy nie chce mleka,a nie chcę,żeby odpadły jej aż dwa posiłki ma problemy z brzuszkiem o stąd chyba ten mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze bym się nie martwiła,gdyby od początku tak jadła,ale teraz jest starsza to chyba więcej powinna potrzebować nawet jeśli rzadziej to większe ilości a ilości są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je dobrze moja tez od kilku dni je mniej ale to nic zlego wszystko jest ok... mijej wyglada ta : 4-5 rano mm z kleikiem ryzowym 210ml 10 rano mn z kleikiem ryzowym 180 ml 14 po poludniu obiadek caly duzy sloik 18.30-19.00 mm z kleikiem ryzowym 180 ml ( miedzy obiadkiem a ostatnim mlekiem dostaje jakis deserek albo soczek ) ma 6,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przybiera na wadze nie ma biegunki nie wymiotuje to ok... to moze tez byc na zabki dawaj jej duzo pic albo wode albo cherbatke rumiankowa dla dzieci... ale tak jak pisalam wczesniej to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelekferdek
lepiej jak je rzadziej niż by miała srać rzadziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory dobrze przybierała na wadze,jest szczupła,ale normalna,żaden lekarz nic nie mówił a z tym piciem to druga kwestia bo ona wogole nie chce pić nic oprócz mleka, ani wody,ani herbatki ani soczku rekord pobiła kilka razy jak wypiła 40 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 9 i w ogole hard core - mimo ze wazy az 10.5 kg. Ale prawie nic nie jada. 6-piers 9 - 60 ml gestej kaszy sinlac plus 90 ml zmiksowanych owocow -2 - 3 rodzaje (nektarynki, brzoskwinie, jablka, gruszki, sliwki, banany, maliny, morele) 12 - piers 15 - obiad, warzywa 2-3 rodzaje (brokul, baklazan, kalafior, cukinia, soczewica, kukurydza, pietruszka, ziemniak, por , seler, burak, kalarepa) z kawalkiem krolika - wychodzi tego ok 120 ml, czasem zje caly (bardzo rzadko, czasem pol, a czasem dziubnie) Jak tylko dziubie to niestety dostanie cos w reke - byle zjadla, np chleb ze sliwka lub chrupki kukurydziane albo wafel ryzowy 17 - piers 19 - kasza jaglana lub orkiszowa z dodatkiem sinlaca do smaku noc - piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×