Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapyytaniiiiiiiieeeeeee

Bycie dobrym dla ludzi którzy na to nie zasługują ?

Polecane posty

Gość zapyytaniiiiiiiieeeeeee

Mieliście tak w życiu że byliście lub jesteście dobrzy dla kogoś kto na to ewidentnie nie zasługuje ? Ale i tak jesteście dobrzy dalej bo taki macie charakter i nie potraficie zachowywać się tak samo źle jak ten ktoś ? Bo ja nie wiem czemu ale już trzeci raz w życiu los powiązał mnie z taką dziewczyną. Staram się dla niej, daję jej dużo zaangażowania i pomagam w trudnych chwilach a ona potrafi w ciągu paru sekund konkretnie potraktować mnie jak śmiecia a później jeszcze mieć na to wyj****e i powiedzieć że to przeze mnie..Mam już tego dość, kocham ją ale to jak mnie traktuje czasem sprawia że jej nienawidzę. Nie wiem co dalej robić, jak rozmawiamy o tym to mówi że wszystko rozumie że już nie będzie się tak zachowywać a później przy jakiejś okazji znowu zachowuje się w stosunku do mnie beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko współczuć, że trafiasz na takie zaburzone emocjonalnie idiotki. Może pora zastanowić się nad sobą, dlaczego takie do siebie przyciągasz? Co w Tobie jest takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapyytaniiiiiiiieeeeeee
Jestem normalnym ułożonym 28 letnim facetem, mam pasję, hobby, pracę i pochodzę z normalnej dobrej rodziny gdzie nigdy nie było problemów i alkoholu. Dziewczyny zawsze na początku są super, zero problemów, zero jakichkolwiek oznak na to co wskazywało by że z taką coś nie tak a po roku zaczyna wszystko wychodzić tylko że ja już jestem zaangażowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka m I lka 77
Co tu dużo gadać po prostu masz ...pecha. Tak to już jest że normalny fajny facet zawsze trafia na takie szmatławce a normalna fajna laska na damskiego boksera w dodatku kurwiarza. Mało kiedy zdarzają się normalne fajne związki, takich związków jest jak na lekarstwo. Nie przejmuj się, wiem że łatwo się mówi nie ta to inna ale takie jest już życie. Widocznie to nie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Tobie coś doradzić. Zawsze przypatruj się z jakiej rodziny pochodzi dziewczyna. Jeśli w jej rodzinie był/jest problem alkoholowy to na bank dziewczyna jest zaburzona, To się nazywa syndrom DDA a takie osoby bez terapii, nie będą umiały być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×