Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania_C

Dieta Dukana 2012 bis

Polecane posty

Gość Ania_C

Do wszystkich dziewczyn które udzielały się na forum Dieta Dukana 2012 ZACZYNAMY założonym przez gwiazdeczkę. Z uwagi na ciągłe i powtarzające się problemy z naszym poprzednim forum założyłyśmy nowy temat i od teraz na tym forum będziemy wymieniać swoje doświadczenia z dietą dukana. To ja AniaXXL ale musiałam zmienić pseudonim bo nagle moja hasło przestało działać. Pozdrawiam i zapraszam do pisania :)

W koncu cie odnalazlam Aniu:)Jaka ulga:D Juz myslalam ze to ja albo moj net jest taki beznadziejny:)Mam nadzieje ze tym razem juz nic sie nie zkrzaczy.Teraz to tylko trzeba czekac na pozostale dukanki ze starej stronki oby tylko trafily:)Ide troche na slonka,pogrzac kosci bo tu tego jak na lekarstwo,jeszcze tu wroce;)

Ania,a wyslalas lub wyslesz wiadomosc do dziewczyn do ktorych wysylalas ksiazki?Najlepiej wyslij im adres bo nie jest latwo znalesc :)

Super nareszcie nie jestem sama jak palec :) zaraz powysyłam do dziewczyn do których mam e-mail :) też czekam na resztę najwyżej forum ożywi się dopiero 1 czerwca jak będą chciały się dziewczyny pochwalić swoimi wynikami i przeczytają że teraz tutaj jesteśmy :)

Kurcze tak blisko końca a ja sobie dziś sobie zgrzeszyłam i to na wieczór mąż kupił pistacje i zjadłam z 15 szt. :( trudno będzie trzeba odpokutować dziś mam pierwszy PW więc i tak jutro waga będzie na + więc może nie odczuję tego grzeszku za bardzo. Coś tu cicho strasznie :(

Jestem,dopiero wrocilam z silowni.Ania myslalam ze padne na zawal jak przeczytalam ze zjadlas 15 pistacji,tylko pistacje pomylilam z delicjami:)No ciekawa jestem kiedy dziewczyny zaczna sie odzywac,moze tak jak pisalas 1 czerwca.Narazie musimy zadowolic sie soba,nadczym wcale nie ubolewam:)Choc fajnie bylo by poczytac co u reszty slychac,musimy uzbroic sie w cierpliwosc:) Teraz wcinam serek wiejski z cynamonem a jutro w koncu warzywa:)

Czesc kochane :) Jestem jestem :) mam nadzieje,ze bedzie nam lepiej na tym forum :) ja gotuje prawie bigos:)jutro goscie beda;)moja waga stoi...zobaczymy co dalej bedzie;) kochane zauwazylam,ze moja skora zaczyna sie jakos luszczyc...na czole,i na rekach,tak chucby skora schodzila,czy sie luszczy,nie wiem jak to nazawac..biore witaminy,pije duzo wody,smaruje sie kremem a jednak nie wiem..macie tez takie cos? :( ja tez przeczytalam delicje hhehe :) jeszcze troszke i nasze wazenie... uciekam do kuchni :) ps mam nadzieje,ze Was bede umiala spowrotem znalesc :) pozdrawiam was serdecznie :*

Hejka to rozumiem że pistacje wypadły blado przy delicjach :) a to dobrze. Na wadze mam to co wczoraj te pistacja zadziałały u mnie tak jak suszone śliwki u innych dziewczyn i to pewnie dlatego :) Hoopna też nie narzekam ale zawsze fajnie będzie poczytać co u innych. Od dłuższego czasu było u nas cicho więc może dziewczyny wykorzystają problemy techniczne forum i nam znikną :( Kaciusia może dodaj sobie tą stronkę do ulubionych ja tak mam i nie mam problemu z szukaniem :) Dziś na obiad planuję wypróbować placki z kalafiora takie jakby ziemniaczane zobaczę czy będę dobre - dam wam znać. a na jutro planuję te krokiety z kapustą i pieczarkami już nie mogę się doczekać :)

Kaciusia nie mam takich problemów ze skórą ale pamiętam że na samym początku na uderzeniówce jechałam na samym nabiale (bo byłam u teściowej i mi mięso z piersi indyka co miałam na pieczeń zagoliła i zrobiła kotlety smażone w bułce tartej) i wtedy zaczęły mi wychodzić takie jakby plamki na twarzy może za dużo nabiału? nie wiem może któraś z dziewczyn będzie wiedziała.

Witam z rana:) No i zrobilo nam sie 3 sztuki:) Kaciusia ja mialam podobne problemy skorne zima.Poprostu przesuszona cera,Tak jakbym miala lupiez na twarzy:)probowalam roznych kremow,nawet tych najdrozszych i nic,w koncu trafilam na bardzo tani,z seri E45(antyalergicznu,do suchej skory).Proponuje zrobic sobie delikatny peling,nakladac krem 2 razy dziennie i uzbroic sie w cierpliwosc:) Ania spisz?:) Za chwile zjem owsianke i do pracy.Oj ale mi sie nie chce:)Pozniej zumba,to juz mi sie chce i dzien bedzie zaliczony:)

Ania zapomnialam napisac,wczoraj wieczorem zgrzeszylam za twoim przykladem i zjadlam migdaly;)

Hoopna nie widać moich dzisiejszych postów? Kurcze oby to forum nie miało takich problemów jak poprzednie. Oj to jeszcze mam ciebie na sumieniu ;) przez te moje grzechy

Ania ja twoje posty widze,nie wiem co jest:( Moze odswiez strone lub zresetuj kompa

czesc kochane :) Chyba bede musiala kupic jakis inny krem..uzywam garniera do skory normalnej..ale juz mam te 26 to moze faktycznie trzeba zaczac uzywac inne kremy..:( chyba sie starzeje hehhe :)a moze faktycznie za duzo bialek.. kochane ja tez jakos rano patrzylam i nie widzialam waszych postow..mam nadzieje,ze nic sie nie stanie z naszym forum..od biedy mamy malie..ale jednak forum to forum :) za nie cala godzinke jedziemy z mezem na lotnisko po ciocie i wujka.mam troszke treme..czuje,ze bedzie test z biala rekawiczka... u mnie pada,jest zimno..ponuro..trzeba grzac sie w domu :) kochane oj wy grzesznice hhehe:) no dobra a ja zjadlam jedna agalaretke krakowska ananasowa... :) w sumie galaretke mozna jesc :) ale bez cukru:) a czekolada eeee no wiadomo :) hihih mam wolne do poeniedziallku a tu pogoda do d... masakra :( dzisiaj na obiad zrobilam wieprzowe miesko i surowke z ziemniakami..a ja...mam surowke i jak na razie tyle..chyba jakies miesko by sie przydalo..no zobacze jak wroce z lotniska :)buziaki kochane,trzymajcie sie cieplutko :*:*:*:*

Sprawdziłam czy mogę pisać ale udało się na starym forum nawet nie dałam rady wysłać kilka słów a więc dziewczyny zdobyłam certyfikat jestem przeszczęśliwa jestem już po Komunii syna ale na wadze +2 kg nie przestrzegam na razie wagi ale cały czas myślę że od poniedziałku zacznę ostro równo z ćwiczeniami tylko nie wiem jeszcze czy dukan czy co inne słyszałm o bardzo skutecznej dieci 5:2 czyli 5 dni w tyg jemy normalnie a dwa dni są postne i tylko dwa posiłki do ok. 600 kalorii w ciągu dnia i dużo pić i podbno bardzo skuteczne i sama nie wiem co zacząć ale wiem że na dukanie znów na proteinkach za 3-4 dni schudnę te 2 kg które nadrobiłam wiem jedno że zaczynam ćwiczyć z Chodakowską rezultaty są niesamowite jak oglądam zdjęcia osób które z nią ćwiczą

hej zaczynam dietkę po I fazie 3 kg mniej ale do finału jakieś 20 :( . Poszukuję jakiś jadłospisów. Pozdrawiam

Czesc dziewczyny:)Waga mi idzie w gore,to jest nie normalne:/dzis mam57. Kingatrz jeszcze raz gratuluje certyfikatu:)Slyszalam o tej diecie5:2,troche poczytalam o niej,wydaje sie fajna.Ja kiedys stosowalam 3 dniowe glodowki oczyszczajace przy ktorych tez sie chudlo.Tu sa tylko 2 dni postne i mozna co nie co zjesc. Ania,widocznosc juz dobra? Kaciusia przyjmuje gosci,nie ma czasu:)Biedaczka chyba w stresie bo spodziewa sie testu bialej rekawiczki:) Kataryna witaj:)Fajnie ze napisalas,na razie tu troche nas malo ale musle ze bedzie lepiej jak "stare"dukanki nas znajda,na popszednim forum bylo nas sporo ale niestety stronka sie skrzaczyla:( Nie wiem czy znajdziesz jakies gotowe jadlospisy,jezeli znasz zasady diety to znajdziesz duzo przepisow i nauczysz sie sama jak komponowac dzienne menu:)Zaglodaj do nas i pisz o efektach,zycze powodzenia w walce z tluszczykiem:)

Kingatrz jeszcze raz gratuluję certyfikatu Kaciusia i jak tam przeszłaś test białej rękawiczki :) Kataryna witamy na forum może któraś z dziewczyn będzie mogła ci napisać jadłospis kiedyś nawet była taka chwila że dziewczyny pisały co konkretnie zjadły przez cały dzień do mnie to jakoś nie pasuje więc w sprawie jadłospisów to ci nie pomogę bo napisałbym tylko ogólnie to co można jeść na II fazie a to bez sensu :)

o Hoopna :) tak długo pisałam że zdążyłaś napisać posta :) U mnie widoczność dobra chodziło mi bardziej o Ciebie bo pisałaś czy śpię pomimo że napisałam ale pewnie było tak jak teraz u mnie jak zaczęłam pisać to cie nie było a że trochę mi to zeszło to już jesteś :) A teraz tak na serio musisz poszukać przyczynę wzrostu wagi przeanalizuj dokładnie czy nie dodałaś jakiegoś nowego składnika do diety, coś co ma dużo soli, zastój w wc? kurcze przecież jakaś musi być przyczyna inaczej byłoby przerąbane :(

Ania z tymi postami jest pewnie tak jak piszes,ja nieraz pisze z przerwami i troche to trwa,a to dzieci cos chca albo kot albo pojde do wc i wtedy nasze posty sie mijaja:) Duzo myslalam nad tym moim wzrostem wagi i zauwazylam ze najlepiej mi szlo jak mialam przerwe z cwiczeniami jak mialam kontuzje a poza tym chyba musze zrezygnowas z sosu sojowego,ostatnio chyba cos za slono jadlam.Poza tym nic innego nie przychodzi mi do glowy,w wc ok,pije duzo wody,nie wiem jak to jest z kawa,pije jej sporo z mlekiem 2% i slodzikiem.

Hoopna ja kawy też piję dużo i też z mlekiem i słodzikiem - kiedyś piłam gorzką ale teraz to cały czas ze słodzikiem a mleko to na ogół 0,5% ale ostatnio wydawało mi się takie cienkie i zaczęłam pić z 2% a czasem to nawet od męża 3,2% sobie wleję i nie miało to żadnego wpływu na wagę. Skłoniłabym się do tego sosu sojowego może faktycznie za dużo ale szczerze zastanawiam się czy to nie przez intensywne ćwiczenia? Chyba nie bez powodu Dukan wspomniał w swojej pierwszej książce żeby nie ćwiczyć w tej drugiej chyba to zmienił ale nie pamiętam czy przypadkiem nie zalecał tylko maszerowania? Czytałam kiedyś że samo spożywanie białka wpływa na naszą masę mięśniową a jak do tego dodać ćwiczenia to bardzo szybko rosną mięśnie a one przecież ważą więcej niż tłuszcz może dlatego na wadze jest w górę ale twoje ciało się rzeźbi?

Ania tez tak mysle:),sos sojowy juz w koszu(choc bardzo go lubie)bo jakos ostatnio nie mam umiaru:)Z cwiczen nie zrezygnuje,moze ciut ogranicze,co bedzie to bedzie:) Z nudow troche poszperalam w necie i weszlam na min."idealne wymiary kobiet"i wyszo ze przy moim wzroscie(158)powinnam miec w tali 63-uhaha:):):):)ale sie ubawilam,jak bym miala70cm to bym byla szczesliwa:)Juz nie wspomne o innych wymiarach,najblizsze wymiary to byly biodra,mam 95 a powinnam miec92cm:)

A tam idealne wymiary to tak jak z BMI nie uwzględniają osobistych cech przecież nie wszyscy mamy takie same ciała, budowę kości, miednicę niektóre kobiety wąska miednica a inne wręcz przeciwnie. Ja sobie z ciekawości też wejdę kiedyś i poszukam ale na pewno wezmę to na wesoło bo inaczej bym takiego doła złapała że do ich wymiarów mi ho ho ho dalekooo :)

Ania tylko mozna to brac na wesolo:)Nie wiem z kad oni te wymiary biora,ile proset kobiet ma taka figure?Jakbym miala zgadywac to powiedzialabym ze moze z 5%:D chyba ze mierzyli kobiety w gorsetach:)Teraz robie obiad i ogladam"horyzonty-cala prawda o cwiczeniach"jesli nie widzialas to polecam:)

Hej dziewczyny,gdzie jestescie?Wlasnie wrocilam z silowni,siadam do kompa aby zobaczyc co u was a tu cisza:(Szkoda:( Zaraz zjem serek wiejski i lece pod prysznic,moze jutro bedzie lepiej. Uciekam,pa:)

No ja też nie wierzę że tu taka cisza :( zalatana byłam zrobiłam dwa ciasta jedno czekoladowe ze strony z kotem dla mnie (ale chyba niedobre bo uszczknęłam odrobinkę) a drugie bakaliowec dla rodzinki siedzi w piekarniku ich wygląda o wiele lepiej :( Kurcze i to już jutro 1 czerwca coś mi się wydaję że nie osiągnę swojego zamierzonego celu na jutro ale mówią że nadzieja zawsze umiera ostatnia więc jutro się okaże ale coś sceptycznie do tego podchodzę. Jak się nie uda to trudno będą kolejne dni

Ania,bez dat i celow,przynajmniej dla mnie,jest latwiej.Na diecie bede do czsu az w koncu waga bedzie mnie zadawalac lub do czasu gdy odbicie w lustrze bedzie mi sie podobac:)Grunt to sie nie przejmowac tylko twardo dukac. Jutro jade do przyjaciol na urodznowego grila,oj az sie boje:)

Dzien dobry:)Pobudka!!!Zapraszam z kawka do kompa na spowiedz:) U mnie wagowo szalu nie ma bo 57kg(a przez chwile bylo juz 55.5)Ale za to w lustrze jest lepiej,brzuch mniejszy i posladki jakby troche wyzej:)Jeszcze kilkadziesiat godzin w silowni i bedzie OK :D A jak u was? Bardzo bym chciala zeby reszta dziewczyn sie zjawila i zeby bylo tu "gwarno" jak kiedys:) Pozdrawiam goraco i czekam na raporty:)