Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnitaOna

Jak udało wam się schudnąć po porodzie?

Polecane posty

Gość AnitaOna

Pytanie do tych, którym same kilogramy od karmienia piersią nie spadały. Proszę niech nie piszą dziewczyny zdań typu: samo zleciało, 2 mc po porodzie byłam chudsza niż przed ciążą. Proszę wypowiedzcie się te dziewczyny, którym waga ani drgnęła mimo,że minęły już 4-5-6mc od porodu. Co robiłyście? jaka dieta (przy karmieniu) - jak ograniczyłyście jedzenie? próbowałam ze sportem...i straciłam pokarm, miałam go bardzo mało. Na szczęście odbudowałam laktację, karmię dalej, jednak boję się do sportu wracać. dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaOna
niby tylko 15kg w ciazy, ale po porodzie spadło tylko 5!!!! masakra...liczylam na 10... no i zostało 10kg nadwagi i waga ani drgnie. od 2 tyg zrezygnowalam z kolacji po 17tej. pije wode wtedy. niestety brak rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja jestem 5 m-cy po porodzie. Przytyłam 24 kg, zostało mi na dzień dzisiejszy 7. 17 spadło mi w 3 tygodnie po porodzie. teraz to co zostało, obstawiam, że już nie pójdzie tak łatwo. odstawiłam słodycze, nie jem tłusto, ogarniam to jakoś, ale waga stoi i tyle. karmię piersią. Jak zaczęłam jeść mega delikatnie to niestety od razu widziałam, że pokarm jest jakby mniej treściwy. Mała się nie najadała. Więc teraz jem bez diety, no niestety. Ale wiem, że i tak jem za mało. Do tego codziennie robię spacer 8 kilometrowy (jak pada to nie ;) ) Jak odstawię małą od piersi to po prostu pójdę na dietę. I może się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez bzdury piszesz ze spadło ci 17 kg w 3 tyg moze na odwrot ale nie tak w krotkim okresie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaOna
kokoszka wiem, że są dziewczyny którym waga leci po 20kg w przeciągu 2 mc po porodzie. Zazdroszczę im...i tobie... ale zależy mi na opiniach i sposobach schudnięcia osób, które stoją w miejscu jak ja i nic nie poszło w dół po porodzie (oprócz tych kg związanych z dzieckiem, łożyskiem - u mnie 5kg łącznie przy wadze mojej córci 3kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×