Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 14 lat i zaczęłam się masturbować

Polecane posty

Gość gość

Mam 14 lat i od paru tygodni codziennie się masturbuję, sprawia mi to wielką przyjemność... Czy to normalne? A jeśli tak to jak to robić żeby było jeszcze przyjemniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne że masz takie potrzeby. Mam 16 lat i też to robię. Możesz pieścić łechtaczkę, wejście pochwy, powoli, szybko - jak chcesz. Musisz próbować sama i dowiesz się, co sprawia ci największą przyjemność. Probuj i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_15
Osobiście uważam że powinnaś przestać, takie rzeczy z czasem stają się uzależnieniem i nie jest się w stanie tego rzucić, albo jest bardzo ciężko. I bez względu czy wpływa to na twoje zdrowie czy nie, to Ty powinnaś być "panią" swojego życia a nie twoje nałogi. Masturbacja może jest za darmo i łatwo poprawia samopoczucie, jednak jest to sztuczne i nienaturalne i pochłania tylko twój czas. Sam kiedyś to robiłem ale teraz przestałem i choć nie było łatwo jestem pewien że byłą to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję i witaj w klubie :) Klamka zapadła: będziesz trzepał kapucyna aż do późnej starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masturbują się kobiety. Onanizują mężczyźni. Tak dla porządku....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojkolega
Hej ;* Mam tez 14 lat i jezeli bys chciala chetnie mozemy sie spotkac i spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twojkolega uważaj bo co na chatę psy wpadna "jestem maciek i tez mam 14 lat, spotkamy się" a za monitorem stary pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj kolega
aaa okey .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczęłam w tym wieku. to nic złego ;) tylko nie rób tego za często, by się nie uzależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś zacząłem i się mocno uzależniłem, do tego stopnia, że nie mogę przestać... tak się kończy niewinna masturbacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 11 lat przez przypadek zaczelam pod prysznicem. Skierowalam strumien tam i dziwne mile uczucie bylo, za kazdym razem jak szlam sie myc robilam juz to umyslnie, po OK. Tygodniu odczulam cos czego wczesniej nie czulam i dziwny zapach poczulam, pozniej Co dzien to odczuwalam a dziwny zapach pojawil sie jeszcze z 3 razy pozniej nic czuc nie bylo. Co dziennie orgazmy mnie uzaleznily i chcialam wiecej, nie moglam czekac do wieczornej kapieli i jak wracalam zsuwalam majtki usiadalam na wanne i kierowalam strumien, ladnie zajmowalo OK 10min . Pozniej mama sluchawke prysznicowa na regulowana zmienila i mozna bylo wybrac strumien to zaczelam jechac na biczach wodnych 2 do 3 razy dziennie. Czasami po orgazmie reka strasznie mnie bolala jak skurcz ale nie zwracalam na to uwagi, przyjemnosc byla silniejsza. Pozniej wyjechalam na wakacje a tam wanna byla myslalam ze wybuchne. Probowalam znowu to poczuc, nie moglam. Wnerwiona chodzilam zla na caly swiat.. Mialam gabke zaczelam podnosic gabke nad p.... I lalam.. Udalo sie osiaglam orgazm i to 1 za drugim i mocniejsze niz przedtem. Znowu zaczelo sie codzienne dogadzanie az takiego skurcza w rece dostalam ze 2 dni mrowki w rece mialam i nic ta reka robic nie moglam wiec ograniczylam bo zauwazylam ze to nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 12 lat, jak pierwszy raz sprobowalam. Nie widze w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy się czego wstydzić- ja to robie od 10ciu lat i jest mi z tym dobrze. jak komuś to nie odpowiada to niech po prostu tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od 14 roku zacząłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 42
Mam 42 lata córka przyłapała mnie na masturbacji i to w takim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 42
W trakcie orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat to właściwy wiek do poznawania swego ciała. Ja robię to od ponad 10 lat i ciagle mi mało a kilku facetow już miałam. Solo jest wspaniałe. Ostatni wpis matki - przyłapana na orgazmie. Można się zestresować to pewne ale nie martw się nie jednej z nas chyba to się przydarzyło, Buziaki, Panna 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hots girl
 

Hej ;* Mam tez 14 lat i jezeli bys chciala chetnie mozemy sie spotkac i spotykac

okej masz fb

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Masturbacja to nic zlego. Sprawia przyjemnosc chlopcom i dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy

Jestem facetem nie młodym i tez to robię to normalne ,tak nas natura ukształtowała. Przynajmniej dla dziewczyn to bezpieczniejsze niż sex z nie doświadczonym partnerem i ciąża . U nas w Polsce jest to tabu i nie rozmawia się o tym ,mamy ogromne braki w nauce o cielesności ,kraj katolicki tylko dla wiernych co innego księża oni nie maja hamulców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znany

 Mam do was pytanie ,może jest ktoś zorientowany jaki wibrator dla faceta jest bardzo dobry ,szukamtakiego gadżetu lecz nie umiem si zdecydować który by przynosilmocne doznania . Najbardziej mnie podnieca gdy oglądam kobietę jak się masturbuje lecz bardzo ciężko znaleść takie dziewczyny panie które by pozwoliły patrzeć ?dla mnie  to piękny widoki i bardzo podnieca . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Miałam chyba 12 lat jak zaczełąm się masturbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad...min

To forum jest chyba dla pełnoletnich uczestników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incin
 

To forum jest chyba dla pełnoletnich uczestników ?

tak, bo podzielono ludzi na pelno letnich i nie letnich i dyskryminuje sie 'nieletnich'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×