Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anguleme1111

Wakacje z jego znajomymi

Polecane posty

Gość Anguleme1111

Wyobraźcie sobie sytuację. Jesienią wychodzę za mąż za miłość mojego życia. Ale mam mały zgrzyt. On ma grupę znajomych z którymi od zawsze jeździ na wakacje i inne krótsze wyjazdy. Jesteśmy razem poltora roku i zeszloroczne wakacje spedzilismy tylko we dwoje. to byly nasze pierwsze wspolne wakacje. pojechalismy do wloch i bylo super. w tym roku tez chcialam wyjechac tylko we dwoje. mam wymagajaca prace i mase znajomych z ktorymi sie spotykamy. na urlopie chcialam wyciszyc sie tylko z nim. ale on zalozyl ze jedziemy z jego znajomymi. mowilam sugerowalam ze nie chce, ze nie bedzie fajnie bo to sa rodziny z dziecmi. my jeszcze nie mamy. ale nic nie trafialo do niego. efekt jest taki ze jedziemy. jestem zla bo juz bylismy z tymi ludzmi jesienia na trzy dni i bylo nudno. oni wszystko pidporzadkowuja dzieciom co jest zrozumiale. wkurza mnie ze moj luby nie wzial pid uwage tego ze ja nie chce tak spedzac jedynego urlopu w roku. tym bardziej ze sie pobieramy i nie pojedziemy nawet w podroz poslubna bo nasza kasa pojdzie na urlop z jego znajomymi. ten argument tez nie zadzialal. teraz on zaluje ze mnie olal i ma wyrzuty sumienia ze sie ze mna nie liczyl. ale juz za pozno. jedziemy. jak myslicie jestem zołza czy słusznie mam mu tę akcje za złe. Nawet podrózy poslubnej nie bedzie bo juz nie bedzie kasy na kolejny urlop. pojedziemy tylko na kilka dni w polske. jestem na niego zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×