Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Hej dziewczyny. Dostałam wyniki i wszystkie są ujemne. Wygląda na to, ze jestem zdrowa jak ryba tylko brakuje mi szczęścia 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza mam zleconą droznosc jajowodu. Powiedzcie mi dziewczyny stosujecie jakieś suplementy na płodność? Czytałam ostatnio że L-arginina pomaga. Jak sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ActiFolin, pije olej z wiesiołka. Nie słyszałam o L-argininie żeby wspomagała płodność. Bardziej kojarzy mi się ze sportowcami. Chyba nawet kiedyś jak trenowałam to ją brałam... ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O oleju z wiesiolka słyszałam, wpisz sobie L- Arginina na płodność. Również wiedziałam że jest dla sportowców, ale niedawno napotkalam się na taki artykuł i się zdziwiłam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj 😥u mnie po owulacji.. 

Mierzyłam temp. i po niej stwierdziłam że nie było owulacji... Ale poszłam do ginekologa i stwierdził że owulacja była.... Więc ja już nie wiem jak to jest...no i była z prawego jajnika tak jak w poprzednim miesiącu... Po stronie cp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po owulacji, ale nie nastawiam się już... nie monitorowałam ani tego ani poprzedniego cyklu. Całe szczęście, ze na zewnątrz jest już trochę więcej słońca to człowiek zajmuje czymś głowę, bo inaczej to masakra... 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia

ostatnie dwa dni, to okropne stany lekowe 🤦‍♀️A już było trochę lepiej 

ja stwierdzam, po kłuciach w jajnikach, ze raz mam po tej. Teraz miałam po lewej( po stronie gdzie jajowod cały) wiec następna owulacja raczej skreślona 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Tragedia

ostatnie dwa dni, to okropne stany lekowe 🤦‍♀️A już było trochę lepiej 

ja stwierdzam, po kłuciach w jajnikach, ze raz mam po tej. Teraz miałam po lewej( po stronie gdzie jajowod cały) wiec następna owulacja raczej skreślona 😭

Klaudia, nie koniecznie musi być stracona, bo zdrowy jajnik wyłapuje jajeczko do siebie. Chciałam wkleić Ci link do bloga mamaginekolog ale cały mój wpis usunął moderator tej strony... Opisuje tam to, ze kobietom po cp jest łatwiej kiedy nie maja jajowodu. Poczytaj mamaginekolog ciąża ektopowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że u Was również nieciekawie.:( miałam mieć miesiaczke 12 maja A tu nic... czy to normalne ? to jest 2 cykl po CP 😞 strasznie się martwię tym wszystkim... Nie mam siły iść do lekarza bo niedawno byłam i mówił że wszystko w porządku..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KasiaKas napisał:

Widze że u Was również nieciekawie.:( miałam mieć miesiaczke 12 maja A tu nic... czy to normalne ? to jest 2 cykl po CP 😞 strasznie się martwię tym wszystkim... Nie mam siły iść do lekarza bo niedawno byłam i mówił że wszystko w porządku..  

A ciąże wykluczasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ciaza wykluczona, żeby mieć pewność zrobilam dzisiaj betę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciaza wykluczona. A miesiaczki jak nie mialam  tak nie mam nadal 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KasiaKas napisał:

Ciaza wykluczona. A miesiaczki jak nie mialam  tak nie mam nadal 😞

To dziwne... może idź do ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam bardzo nieregularne miesiączki od zawsze.. takie sytuacje miałam już jak teraz ale po porodzie w miarę mi się to unormowalo A teraz znow :// Do ginekologa pójdę.. muszę:/ W ten tydzień nie mam z kim dziecka zostawić, ale jak sytuacja się nie zmieni to w następny  już koniecznie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa. Przepisał  mi duphaston na wywołanie miesiaczki. Ogólnie wszystko wporządku , twierdzil ze pewnie to przez stres i pewnie miał rację.. Ciągle myślenie o tym co się stało też nie pomaga. Także muszę wrzucić na luz. 

 Jak U Was ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, strasznie ciężko jest z tym „wrzuceniem na luz”. Staram się nie myśleć o ciąży ale to jakoś samo przychodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem dokładnie co masz na myśli. Z tym ze ja o ciąży jeszcze nie myślę bo ze staraniami muszę poczekać jeszcze 2 miesiące. Jestem z lekarzem umówiona na zrobienie drożności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki aby były drożne. Mi już mija chyba 4 cykl po drożności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2021 o 16:14, KasiaKas napisał:

Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa. Przepisał  mi duphaston na wywołanie miesiaczki. Ogólnie wszystko wporządku , twierdzil ze pewnie to przez stres i pewnie miał rację.. Ciągle myślenie o tym co się stało też nie pomaga. Także muszę wrzucić na luz. 

 Jak U Was ? 🙂

Jak masz brać duphaston ??

bo ja go brałam na prolaktyne i moja ,,kochana” pani doktor zaleciła mi branie go dziennie oprócz miesiaczki

i zauwazylam, ze nie mam dni płodnych mówiłam jej to oczywiście, a ta ze nie nie 

wszystko będzie ok, zmieniłam ginekologa i chwyciła się za głowę jak usłyszała jak kazała mi go brać, ze tak dawkując go działa jak antykoncepcja Podobno bierze się go od 14 dnia cyklu wiec dlatego pytam

no i brałam antykoncepcję przez 9msc, mówiąc lekarce,  ze staram się o dziecko

dodam, ze w necie ma swietne opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam ostatnio na sprawdzenie z której strony mam owulacje i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu z lewego, wiec serio to tak nei działa, ze raz z tego raz z tego. Co dziwne to wychodzi na to, ze przy owulacji kuje mnei przeciwna strona (jajnik) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Jak masz brać duphaston ??

bo ja go brałam na prolaktyne i moja ,,kochana” pani doktor zaleciła mi branie go dziennie oprócz miesiaczki

i zauwazylam, ze nie mam dni płodnych mówiłam jej to oczywiście, a ta ze nie nie 

wszystko będzie ok, zmieniłam ginekologa i chwyciła się za głowę jak usłyszała jak kazała mi go brać, ze tak dawkując go działa jak antykoncepcja Podobno bierze się go od 14 dnia cyklu wiec dlatego pytam

no i brałam antykoncepcję przez 9msc, mówiąc lekarce,  ze staram się o dziecko

dodam, ze w necie ma swietne opinie 

Duphaston wydziela progesteron który prawdopodobnie przez stres mi się zaburzyl. Mam brać go przez 7 dni 2 razy dziennie i w tym czasie ma dojść do poprawnego stężenia. Po odstawieniu mam dostać miesiaczke.  Następnie mam przepisane tabletki Cyclodynon  ktore mają unormowac trochę te moje cykle.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, duphaston brany przed owulacja zablokuje ja dlatego jest przepisywany 14-16 dzień cyklu. Klaudia mnie tez się zdarza, ze mam kilka razy pod rząd owulacje z jednego jajnika. Niestety z tego z którego była ciąża. Na drugim jajniku mam torbiel i chyba dlatego jest mniej aktywny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego o duphastonie nie siedziałam, zaufałam lekarzowi i brałam prawie cały mac🥲 i 9 msc starań poszło w błoto, a potem cp.

kurde, ja to liczyłam, ze Kłucia które czyje przy owulacji wskazują stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo teoretycznie tak jest. Ja czuje bardzo dokładnie z którego jajnika mam owulacje. Klaudia, a może Tobie się zdarzają owulacje jednocześnie z obu stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2021 o 19:54, Moni.B88 napisał:

Bo teoretycznie tak jest. Ja czuje bardzo dokładnie z którego jajnika mam owulacje. Klaudia, a może Tobie się zdarzają owulacje jednocześnie z obu stron?

Tez mi się tak wydawało, ale co poszłam do ginekologa okazywało się, ze jest wręcz przeciwnie.

nie, nie owulacje mam z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×