Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Ja jeszcze się nie cieszę. Dało mi to nadzieje, ale wiem, ze może się skończyć  różnie. Niestety plamienie dalej się utrzymuje...😭 a to bardzo źle. Czuje to.  Nawet jest więcej niż było. Jutro się okaże czy to początek czy koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od transferu mam przepisany 2x dziennie duphaston i 3x dziennie lutinus dopochwowo. Nie zwiększył mi dawek. Stwierdził, ze poziom progesteronu jest ok i mam czekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika wspaniała wiadomość! Będzie dobrze, zobaczysz 😘😘😘ale się cieszę 🤗🤗

Klaudia, mój mąż też miał złe wyniki..a jednak się udało. Wiem że jest czasami naprawdę ciężko, ale wiara czyni cuda 😘

Ja mam dzisiaj wizytę u swojej ginekolog 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki dzisiejszej bety☺️ 30! Przyrost o 150% wynik malutki, ale przyrost jest ok. Mam nadzieje, ze tym razem to będzie to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2021 o 17:10, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Ale świetna wiadomość 😍

 

Beata a które parametry wyszły złe ? U nas te wiązanie z kwasem hialurinowym , norma 80,a u nas 60;( 

Ruch postępowy 14%a norma od 32%

Ruch całkowity 32%a norma 40% 

No i morfologia 2%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, najpewniej wyłapałam ciąże biochemiczną... mój ostatni przyrost bety do 257 czyli 20%+ krwawienie... oby tylko spadało i nie okazała się pozamaciczna jak ostatnim razem...😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Moni.B88 napisał:

Niestety, najpewniej wyłapałam ciąże biochemiczną... mój ostatni przyrost bety do 257 czyli 20%+ krwawienie... oby tylko spadało i nie okazała się pozamaciczna jak ostatnim razem...😔

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2021 o 07:55, Moni.B88 napisał:

Niestety, najpewniej wyłapałam ciąże biochemiczną... mój ostatni przyrost bety do 257 czyli 20%+ krwawienie... oby tylko spadało i nie okazała się pozamaciczna jak ostatnim razem...😔

Ah 😭przykro mi Monia. Ja dzis dostałam okres, wiec tez smutno mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Monia byłas dziś na becie ?

Tak, spadła do 18 wiec powinno być ok tak mi się wydaje. Na wizytę idę w przyszłym tygodniu. A jak Twoje plany? Co Wam mówi lekarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w pierwszej kolejności powinno się wszelkie swoje obawy nie bagatelizować lecz konsultować z lekarzem prowadzącym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy jest taka możliwość że pęcherzyk był np w prawym jajniku a zaplodniony zagnieździł się w lewym jajniku albo lewym jajowodzie ? 

Czy tylko jak np byl w prawym jajniku to tylko w prawym mógł się zagnieździć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lalala. napisał:

Witam. A czy jest taka możliwość że pęcherzyk był np w prawym jajniku a zaplodniony zagnieździł się w lewym jajniku albo lewym jajowodzie ? 

Czy tylko jak np byl w prawym jajniku to tylko w prawym mógł się zagnieździć ?

Przy cp zazwyczaj jest tak, ze komórka nie wydostaje się z danego jajowodu i tam zostaje. Jednak jak np w przypadku ciąż z in vitro gdzie dochodzi do cp to jeden jajowod „zasysa” komórkę i ta tam zostaje. Wiec wydaje mi, ze jest możliwość, ze jeden jajowod komórkę wydała, a w tym czasie drugi ją „przyciąga”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KasiaKas napisał:

Halo halo.

Co tam u Was Kochane słychać  ?? 🙂

Hej! Szykuje się właśnie do kolejnego transferu na poniedziałek. Jestem obstawiona lekami wiec mam nadzieje, ze tym razem się uda. Zrobiłam ostatnio jak Klaudia pakiet badań na trombofilie i tez wyszły mi mutacje w kilku genach. Mam przypisany acard, heparynę i biorę metylowane witaminy. 
Jak Twoje starania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo super, trzymam kciuki.

W styczniu udalo mi się umowic do immunologa. Zalecenie pani doktor przed invitro.

masz brać metylowane ? A pytałam o to moja doktorke i mi mówiła, ze nie trzeba, ahhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Ooo super, trzymam kciuki.

W styczniu udalo mi się umowic do immunologa. Zalecenie pani doktor przed invitro.

masz brać metylowane ? A pytałam o to moja doktorke i mi mówiła, ze nie trzeba, ahhhh.

Jakie u Ciebie wyszły mutacje? Ja mam nieprawidłowe PAI1, MTHFR C677T, czynnik V R2.  Zrobiłam sobie poziom wit D i kwasu foliowego i są na idealnym poziomie, a metylowany kwas biorę już od roku. Ty badalas poziom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2021 o 06:14, Moni.B88 napisał:

Hej! Szykuje się właśnie do kolejnego transferu na poniedziałek. Jestem obstawiona lekami wiec mam nadzieje, ze tym razem się uda. Zrobiłam ostatnio jak Klaudia pakiet badań na trombofilie i tez wyszły mi mutacje w kilku genach. Mam przypisany acard, heparynę i biorę metylowane witaminy. 
Jak Twoje starania? 

Trzymam kciuki żeby tym razem się udało.

 

U nas w sumie bez zmian bo pech chce ze jak mam dni plodne to jestem przeziębiona.. katar,zapalenie zatok ,gardła. Więc nie ma co ryzykować. Czekamy cierpliwie narazie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Klaudiaklaudiaklaudia napisał:

Badałam kwas foliowy i wyszedł mi ponad normę, wiec nie wiem czy to dobrze, czy ze złe się wchłania 

Dużo ponad normę? Jaki masz wynik? Mi tez wyszło lekko podniesione. Norma do 50 ja mam 52, ale nie zmieniam i dalej biorę Acti Folin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. My staramy się od 8 lat... heh szmat czasu... 

Powodzenia wszystkim.

Ja już tylko liczę na dietę i witaminy. 

Jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×