Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwawienie w czasie 7 dniowej przerwy POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam , wlasnie skonczylam 7 opakowanie tabletek novynette i zawsze krwawienia byly skape itp , a teraz sa tak obfite ze szok !!!! sa nawet skrzepy , nie wiem czy wszystko jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem po 7 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej było wszysko ok? nie krwawiłaś w czasie brania tabletek? badałaś hormony? Uzywasz tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no okres byl delikatny , nie badałam hormonow , tak uzywam tamponnow , ale podpaski tez ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie badania w połowie cyklu na hormony miałam podobnie i musiałam zrobic przerwe w tabletkach. i okazało sie tez ze złapałam jakąś infekcje pochwy w czasie używania tamponów bo ten okres po tabletkach on jest wywołany to nie jest naturalne i złapałam jakiegos wirusa. Długo Uzywasz tamponów rodziłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamponow uzywam kilka lat , rodzilam , ale mam pytanie czy teraz jak wezne tabletke z nowego opakowanie , bo przypada mi wziasc w pn t tabletki dzialaja itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ta tabletka działą nawet jak przerwiesz to w organiźmie sa jeszcze hormonya po ilu dniach dostałąs okres i ile trwał? i Nie używaj zapchowych wkładek podpasek tamponów to droga do infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okey , to wybiore sie do lekarza . Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×