Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tylko always

dorastająca córka

Polecane posty

jak wprowadzić córkę w dojrzałość chodzi o okres jak zacząć rozmowe co jej doradzić .. Jak to u was było opowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj teraz gowniary roochaja sie jeszcze zanim okres dostana porozmawiaj z dzieciore, a dowiesz sie ze jeszcze ona moze cie doszkolic i wprowadzic w arkana alkowy o jakich tobie sie nie snilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co? teraz wszędzie w gazetach, w necie jest tyle tego, że jak dziewczyna cos czyta, to chyba sama wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale chce być dobrą matką i ja jakoś uświadomić kupić jej kilka rodzai podpasek na początku wszysko jej pokazać tylko boje sie żeby Mnie nie wyśmiała dlatego pytam na forum czy miał ktoś juz takie przejścia za soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
jestem mama w tej chwili 13 latki.Przed zbliżająca sie miesiaczka siadłam z nią pokazałam jakie sa podpaski,jak przyklejec czy róznia sie te z siateczka od tych bez.co moze jest smieszne ale pamiętam gdy byłam nastolatką to moja kolezanka nieuświadomiona przez mamę przykleiła sobie klejem do włosów łonowych :):):) Ostatnio młoda przyszla i powiedziała ,ze kolezanki zaczynaja golic nogi,czy ona tez moze.wydaje mi sie ,ze na to ma jesczez czas ,ale poszłam z nia do łazienki wziełam nowa maszynkę ,pianke do golenia i jej pokazałam.Wolę zrobić to sama niz zeby chodziła z porysowanymi nogami jak niektóre kolezanki z jej klasy.nie słuchaj głupich rad,siadź i pogadaj .Moja mama mnie nie uswiadamiała i skonczyło sie tym ,ze kiedyś zapchałam klozet zuzyta podpaską ,bo w łazience nie było gazety do zawinięcia( teraz sa podpaski pakowane w woreczki) a ja wstydziłam się zapytac co mam zrobić z tym i najadlam sie wstydu za wszystkie czasy,gdy przyszedł hydraulik i wyciagnął znalezisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siadłam z nią" w jakim jezyku jest to napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam te 13 lat ale nigdy by mi nie przyszło do głowy wrzucac podpaskę do kibla :O Bardzo dobrze, że dostałaś lekcje i najadłaś się wstydu. Ale niestety stare baby też wrzucaja podpaski do kibla, jak to trzeba mieć nasrane we łbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebea40
Ja zawsze dosyć szczerze gadałam z córką na ten temat. Wiedziała że koleżanki w klasie już dostały więc spodziewała się u siebie. Gdy dostała -przyszła do mnie a ja jej dałam swoje podpaski i powiedziałam jak użyć. To był jednak taki dziwny dzien gdy nagle z córeczki mialam kobietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×