Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka z Sieradza

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość Jolka z Sieradza

Chyba Tadek, Stock i Biała Żubrówka to obciach? Co tu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krupnik z biedronki to mega obciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kojote
Napewno nie; Krupnik, Tadek, Finlandia, Żubrówka, Wyborowa, Absolut !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo stac na finlandie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finlandia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka
albo Sobieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza_987877
Jest jeszcze wódka Polanin - wydaje mi się że nie doceniana. Jest w Carrefourze do kupienia. Poza tym można polecam wybrać się na targi slubne w Warszawie będą 7-8 grudnia na Torwarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Stumbras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniokkkki
ej sluchajcie krupnik to obciach jest wiele innych wodek niewiele drozszych ale zawsze to nie krupnik...taka jest prawda krupnik pija zule-niestety taka jest prawda. a pekam ze smiechu jak widze piekna elegancka sale, panstwoo mlodzi itd a tu leci na stol krupnik..ale mega obciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniokkkki
ja bede miala absoluta albo finlandie .nie wyobrazam sobie stawiac syfu tymbardziej ze wiem ze u mnie nikt syfu typu krupnik nie wypije. juz moja zacna kuzynka tak chciala zaoszczedzxic ze potem przez dwa lata ten krupnik im w piwnicy zalegal bo goscie nic nie pili bo to jest wstretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
Kazda wódkę wypiją i nie ma to znaczenia, stawiaj na jaka cie stać zamiast sie zapożyczać, rób mądrze a nie kieruj sie wypowiedziami "ta wódka to syf" bo tak piszą osoby niedowartościowane, które niczym nie mogą zabłysnąc w realu. Ci co tak krytykują Biedronkę sami w niej zakupy robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do krupniokkkki. uważasz się za szlachtę?? a głupotą się popisujesz i pewnie sama najgorszy syf pijesz. Za kogo ty sie uważasz niedojdo??? Krupnik tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniokkkkkk
a za kogo mam sie uwazac, widze co pija zule bo mam kilka sklepow i mam ogolny podglad sytuacji. jest to tania wodka, o slabej jakosci i skoro Wy uwazacier ze jest ok to znaczy ze innej nie piliscie i nie rozsmieszajcie mnie. wcale nie jestem niedowartosciowana w ogole co to ma do rzeczy. ja i moja rodzina pijemy troche lepszej jakosci alkohole dlatego wybiore na nasze wesele cos lepszego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tak jestem szlachta jezeli tak to chcecie nazywac co zal wam tylunie sciska? ,albo ok tak jestem wiesniara co pije krupnik mmm super:) pasuje tu.many? lepiej wam? juz wlasnego zdania nie mozna napisac bo zaraz czlowieka zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Według mnie nie ma co oszczędzać na alkoholu, ale to że coś jest tanie nie znaczy wcale że nie dobre. Moim zdaniem Polanin jest dobrą wódką i na wesela super, bo faktycznie butelka bardzo strojna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stock- nie jest wiochą, ani nie jest droga. A tak na prawdę jaką wódkę postawicie, taka będzie. Goście i tak wypiją, żeby się tylko nawalić- taka prawda a ci wszyscy państwo od finlandii- nigdy w życiu, wódka dobra, ale na pewno niewarta swojej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzka żołądkowa- nakleja się własne etykietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyborowa,tania ,dobra i polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio piłam u znajomych wódkę Sieraków. Bardzo mi smakowała:) Zastanawiam się czy nie kupić jej na swoje wesele. Czy ktoś miał więcej z nią do czynienia? Jak smakuje gościom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na swoim Pana Tadeusza Goście sobie chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom a co mieli robić,przecież nie powiedzą ze wódka niedobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czemu te, które wymieniłaś to 'obciach'? Są spoko i niedrogie. Moja kuzynka na swoje wesele w czerwcu kupiła Żubrówkę Białą i jakoś wszyscy byli zadowoleni i wesele jak najbardziej się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Polanina można gotową z fajna butelką kupić, po co dopłacać za etykiety dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Według mnie Polanin ma bardzo oryginalną, fajną butelkę, i cenę bardzo przystępną jak na tak dobrą wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pikole wódka to wódka, organzizujac wesele zalezalo mi także na cenie, wiec biorac pod uwagę ze wódka jaka by nie była to się ja wpije kupilismy Krupnik, ktory tutaj jest nazywany wódka dla żuli. Po pierwsze cena byla okej, po drugie smakował lepiej niz stock, ktory ostatnimi czasy lekko si.e popsuł. Na finlandie mnie nie bylo stać bo wywalac 50 zł na cos co jakby sie nie nazywalo to smauke beznadziejie uwazalam za glupote. A kolejna sprawa, wolaalam miec wiecej dan niz wodki na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie krupnik!!! moze soplica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani krupnik, ani Soplica. Obie się bardzo "popsuły" nie sa tak wysokiej jakości jak chociażby wyżej wymieniana Weselna Polanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerskin
Przede wszystkim stawiajcie na górną półkę jakościową - o ile budżet pozwala. Nie ma co nawet porównywać smaku, zapachu. Znacie Gutt Pure? Alkohol z totalnie innej półki cenowej. Najlepsze jest to, że przy takiej wódce nawet drugi dzień jest po prostu bez porównania łatwiejszy. Mieliście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Tadeusz, Stock, Czarny Smirnoff - polecam, nikt nie odchorowywał Krupnik - taniec jelit murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×