Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczkaa

jak / gdzie znalezc / poznac starego kawalera - normalnego, porzadnego, ladnego

Polecane posty

Gość poszukiwaczkaa

czy tacy jeszcze sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa u to wielu ich jest - problem polega na tym ze kobiety zarzekajavsie ze szukaja porzadnego a jak juz na takiego na swojej drodze trafia to okazuje sie ze nagle chca bad boya a majac wybor bad boy a porzadny z reguly wybieraja tego pierwszego mimo iz wychodzily z zalozenia ze chca porzadnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczkaa
Pavlo1985 - jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to nie wypowiadaj sie, bo malo mnie interesuja twoje przemyslenia czy tez twoje doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem czytac ze zrozumieniem - odpowiadalem na pytanie czy tacy jeszcze sa? Nie moja wina ze pytan formulowac nie umiesz wiec nie zrzucaj winy za to na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządny mężczyzna w oczach kobiet szczególnie młodych jest nieatrakcyjny. Kobiety dużo mówią, że chciałyby być w związku z porządnym mężczyzną a ile kobiet takiego wybiera? - niewiele. Większość narzeka jakich d*pków ma, została zdradzona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczkaa
Tepe strzaly, co mnie odchodza wasze rozterki i bolaczki?! Pytam sie gdzie znalezc i poznac porzadnego, normalnego i ladnego faceta i czy tacy jeszcze sa wolni, a nie co inne baby robia i co was boli w krzyzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką wulgarną i agresywną kobietę to nikt nie chce nawet pies z kulawą nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie poznac i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stary kawaler to od ilu lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 30 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam kilku fajnych. Na fb do mnie piszą. Tylko, że ja już jestem zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wolny;) I porządny dlatego moja ewentualna partnerka musi być porządna ale i zwariowana. Czyli umiec sie bawic ale miec hamulce i zasady. no i musi mi sie podobac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
Dużo jest samotnych i normalnych facetów w wieku 30-40. Wszędzie ich pełno spotykam - w pracy, pubie, na pizzy. Większość tak jak ja - po n nieudanych związkach a spory procent ma wyj....e na baby kompletnie i nie chcą się z nikim wiązać. Ciężko takiego do siebie przekonać, musisz coś sobą reprezentować i wykazać sporo inicjatywy bo oni najczęściej podrywanie, flirciki itp. mają głęboko. Wczoraj byłem ze znajomym na piwie to dwóch takich siedziało obok - średnia klasa jak się patrzy, typowe lemisie z Wilanowa czy innego willowa, wiek około 35-40. A laski? Gapiły się, kręciły, prezentowały swoje wdzięki a oni tylko się z nich śmiali: że biedne, że głupie albo że zwykłe k...y. Chcesz startować do takich? Życzę sukcesu :) Owiniesz sobie takiego wokół palca raz dwa, po miesiącu na Kanary a po dwóch ślub :) Pewnie szukasz idioty z kasą jak 90% lasek które nie potrafią sobie wbić do głowy, że idioci na kasie nie śpią. Facet z klasą i kasą pokaże ci twoje miejsce szybciej niż pomyślisz, jaki jest zaj...y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczkaa
Heniu, twoje slowa sa sprzeczne i bardzo glupiutkie, owiane zazdroscia. Ja nie szukam takiego, ktory ma ''wyj....e na baby kompletnie i nie chcą się z nikim wiązać'', tacy panowie nie sa normalni, wiec niech sobie zyja sami z dala od kobiet. Ja szukam porzadnego, normalnego i ladnego mezczyzny, ktory chcialby miec (jak normalny mezczyzna) rodzine, kobiete, kochac ja i byc kochanym, chcialby i umialby stworzyc normalny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evellina
Coś w tym chyba jest, że przeciwieństwa się przyciągają…;) Szukasz miłego kawalera, a sama chyba do miłych dziewczyn nie należysz… Nie dość, że wulgarna, to jeszcze nie potrafiąca dyskutować. Może dlatego szukasz miłego, porządnego, żeby móc go sobie ustawić? Ale co do pytania, bo pewnie zaraz mnie też zjedziesz, to odpowiem: tak, są jeszcze porządni, normalnie i wolni faceci:) A gdzie ich poznać? Jak będzie Ci pisany, to możesz spotkać go wszędzie. Wiem, górnolotnie powiedziane. Ale prawda jest taka, że wszędzie możemy spotkać tego jedynego. Mi akurat udało się to na mydwoje, portalu, gdzie jest mnóstwa porządnych i normalnych mężczyzn, którzy szukają poważnego związku. Ale czy to miejsce dla Ciebie? Wydaje mi się, że chyba nie... Ale tak czy siak życzę powodzenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się zaliczał ale ja żyje w pojedynkę i nie chcę się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przystojnym 35 letnim kawalerem niezależnym finansowo. Dwa miesiące temu rozstałem się z wieloletnią partnerką (7 lat w związku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×