Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość zwiewnaaa
nadopiekuńcze i strasznie pyskate ;) może kiedyś zamienimy kilka słów na privie, ale jeszcze nie jestem gotowa za zażyłą znajomość. za krótka gra wstępna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że dialog zakwitł ;) a raczej pięknie kwitnie. chwasty widzę też się pojawiły ;) za sielankowo by było, prawda kochani? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
też lubię bierki, ten dreszczyk emocji "uda się - nie uda" haha a z doświadczenia wiem, że najlepsze i niezapomniane wrażenia pozostawiają po sobie niezaplanowane wydarzenia. Bello, ktos się zwyczajnie o nas martwi, taki czuły, cieplutki pomarańczek, bysmy nie dały się tym strasznym zboczusiom polującym na nasze cnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się odpomarańczy to może zaprosimy Jego lub Ją do kółeczka, co zwiewnaaa? ha ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
aaaa to była natrętna strona Twojej osobowości? to musisz popracować nad tym, bo raczej nie czułam byś się gramolił z buciorami do mojego pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
hmm, w sumie to i ja świecę pomarańczem po oczach ;) D"ju nie martw się - czuję, że z nas dwojga to ja jestem bardziej zboczona i niedługo Ciebie otoczą opieką nasze święte wirtualne koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
dobranoc wszystkim domownikom :) a teraz cicho, szaaaa nie przeszkadzać mi w zasypianiu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
oczywiście, D'ju, otaczam Cię opieką, a raczej dwiema, krągłymi "opiekunkami" haha :p dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że tego chcesz, widzisz, jakbyśmy zaczęli ten wieczór o tej porze to skończymy rano. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×