Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość gość
nie musisz się kreować "na nikogo", wychodzi ci to naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wyrywaczu, szkoda Twoich nerwów, naprawdę, ja już przestałam zwracać uwagę na te niedorzeczne wpisy i Tobie radzę to samo. Pozdrawiam z rana. :) Pozdrawiam też tych co dopiero wstaną. Wszystkim dobrego dnia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w domu Wyrywaczu, jak podróż? a zakupy, udały się? o polowaniu na tę jedyną już nie wspomnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
ta jedyna już jest ale niestety zajęta póki co ------- jednak faceci sa kretynami jedna jedyna jako zuzyty towar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywaczu, bądź dobrej myśli. :) a na tych krytykujących nie zwracaj uwagi, nie warto strzępić języka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Was wszystkich wywiało, co? ja mam dziś wychodne, póki co mam czas by zrobić się na bóstwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
skoro masz wychodne to tylko powiedz o której wrócisz żebym wiedzieli czy zjeść Twoją kolacyje ;) Wyrywacz nie marudź ;) Dobrze że wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DJ...wprawdzie wyjście mam na godz.21 ale kolacja jest Wasza. ;) Wyrywacz jest marudny? Nie zauważyłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
oj ze jakaś tam jedyna zajęta, a ja swoje wiem, szkoda czasu na czekanie, gdyby chciała sama by przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ..jak Ciebie trafi prosto w serce to też będziesz marudny i kto wie czy nie bardziej od Wyrywacza. ha ha ha ;) Ja Jemu współczuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
ja juz nie mam serca dawno temu zostało zmielone prze maszynkę do mięs a później wdeptane w błoto a to co zostało jest tak dziurawe ze trudno trafić w ten strzęp mięsa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trafi się taka co to zacznie łatać i cerować to już nie będzie sito i wtedy Cię trafi, możesz być pewien. ha ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Witaj Wyrywacz właśnie Bell nie pastwij się nade mną :P i nie strasz jesli kiedykolwiek ktokolwiek to połata czy poskleja to powodzenia, heh najpierw będę musiał na to pozwolić ;) a tymczasem lepiej strasz słoneczkiem czy tez gwiazdką ja was będę straszył bierkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
nie posiadam współczucia w takich sprawach ;) mężczyzna musi być mężczyzna ma mieć twardy instrument , miękki fałszuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
serce nie tarcza strzelać nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
witam wieczorową porą Wyrywaczu co wpedziło Cie w tak paskudny nastroj? co za bestia to wywołała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
"znudzona mężatka" samo wywoływanie zazdrości, a w dodatku kosztem drugiego jest wyrazem niedojrzałosci emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystała, by odegrać się na mężu? oj, to źle, bardzo czarno to widzę. :( i Ty biedaku w tym wszystkim? masz sytuację nie do pozazdroszczenia. :( tylko się nie upijaj, proszę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×