Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest z tymi kobietami?

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest, że kobiety narzekają bo ciągle są krzywdzone przez złych facetów, że brak dobrych mężczyzn. A co najciekawsze Ci dobrzy mężczyźni w większości żyją w pojedynkę. Może jakaś kobieta bogata życiowo mogłaby coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze rozumiem że Ty jesteś ten dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałabym Ci, ale to niestety błędne założenie. Z tego, co widzę, część dobrych facetów żyje ze złymi kobietami, bo takie lubi i wybiera, kierując się pochopnymi decyzjami albo urodą zamiast charakteru. Podobnie dobre kobiety. Wybierają śmiałych a złych mężczyzn. A część dobrych kobiet i mężczyzn jest sama, bo siedzi ciągle w domu i jest tak śmiertelnie nudna / zaniedbana, że nikt nie chce z nimi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty siebie uważaszza nudnego zaniedbanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz swoją odpowiedź
Odpowiedziałabym Ci, ale to niestety błędne założenie. Z tego, co widzę, część dobrych facetów żyje ze złymi kobietami, bo takie lubi i wybiera, kierując się pochopnymi decyzjami albo urodą zamiast charakteru. Podobnie dobre kobiety. Wybierają śmiałych a złych mężczyzn. A część dobrych kobiet i mężczyzn jest sama, bo siedzi ciągle w domu i jest tak śmiertelnie nudna / zaniedbana, że nikt nie chce z nimi być... Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych tzw dobrych jest bardzo mało tak znikomy procent ze szok moja teoria jest taka kobiety nie wszystkie ale większość źle wychowuja swoich synów wiadomo ze kazda mamusia jak ma wybór w przypadku sporu po stronie synka i synowej wiadome wybierze synka ale sa sytuacje takie gdy syn ewidentnie krzywdzi swoją żone mamusia jakby rozumu i sumienia nie miala ślepo wtóruje synkowi matki źle wychowuja swoich synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
dodam dopisek autor bo widzę sami goście tu piszą :P Czy ja jestem dobry nie mi to oceniać ale nigdy kobiety nie mówiły, że jestem złym facetem. Sam mam sporo kobiet wśród znajomych i jedna akurat non stop jest z jakimś złym facetem i ciągle narzeka, że faceci są źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36347347347843747
moja teoria jest taka kobiety nie wszystkie ale większość źle wychowuja swoich synów wiadomo ze kazda mamusia jak ma wybór w przypadku sporu po stronie synka i synowej wiadome wybierze synka ale sa sytuacje takie gdy syn ewidentnie krzywdzi swoją żone mamusia jakby rozumu i sumienia nie miala ślepo wtóruje synkowi Przecież kobiety właśnie takich lubityp samca alfa przyjebie kiedy trzeba to was jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz każda matka pójdzie w zaparte za swoim dzieckiem, tak było jest i będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz swoją odpowiedź
Sam mam sporo kobiet wśród znajomych i jedna akurat non stop jest z jakimś złym facetem i ciągle narzeka, że faceci są źli. Bo kobiety takie są to typ kobiety która będzie ciągle narzekać że musi gonić swego faceta ale tak naprawdę go nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ja Ci poradzę? Ja mam znajomego który jest tzw. dobrym facetem. Ciągle zadaje się z pijaczkami, laskami, śpiącymi z gościami na imprezach, zdradzającymi swoich facetów. Tłumaczy je że takie są wrażliwe. Nie miał ani jednej normalnej kobiety tylko wybrał sobie 5 k***w. Po pierwszym opisie ja już wiedziałam jakie są a on je tłumaczył . A potem zdziwiony że mu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz swoją odpowiedź
moja teoria jest taka kobiety nie wszystkie ale większość źle wychowuja swoich synów wiadomo ze kazda mamusia jak ma wybór w przypadku sporu po stronie synka i synowej wiadome wybierze synka ale sa sytuacje takie gdy syn ewidentnie krzywdzi swoją żone mamusia jakby rozumu i sumienia nie miala ślepo wtóruje synkowi matki źle wychowuja swoich synów Jest chyba takie powiedzenie że tylko jedna kobieta oda życie za mężczyznę matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz swoją odpowiedź
No i co ja Ci poradzę? Ja mam znajomego który jest tzw. dobrym facetem. Ciągle zadaje się z pijaczkami, laskami, śpiącymi z gościami na imprezach, zdradzającymi swoich facetów. Tłumaczy je że takie są wrażliwe. Nie miał ani jednej normalnej kobiety tylko wybrał sobie 5 k***w. Po pierwszym opisie ja już wiedziałam jakie są a on je tłumaczył . A potem zdziwiony że mu nie wyszło. Jak kobieta która chleje i daje d**y w kiblu na imprezie może być "wrażliwa" :D nie pojmuję rozumowania Twojego przyjaciela :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze matki rozpieszczają synów a restrykcyjnie wychowują córki od córek sie wiecej wymaga później taki goguś dorosnie i mysli ze jest pępkiem świata zero samokrytyki z domu to wyniósł a kobiety nauczone w domu ze są niżej bo braciszek miał wieksze prawa wybierają tych rządzących nimi tez z domu to wyniosły matki żle wychowują dzieci od początku dyskryminują córki na poczet synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor za tego dobrego
sie uważa ale czy rzeczywiście tak jest niech jego kobieta nam powie nie on sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też go nie pojmuję, ale potem jak czytam te teksty facetów, że kobiety wybierają złych kolesi, zastanawiam się, jakie kobiety wybierają oni? Bo wszystkie złe dziewczyny mojego kumpla znały jakiegoś złego faceta... on je chciał ratować, pomagać im. One zawsze go w koncu zostawiały / zdradzały z tym złym. A on się zastanawiał, czemu te dobre i wrażliwe kobiety (lecące na jego kasę, zdradzające we wszystkich związkach), niedoceniane i niedowartościowane nie umiały docenić jego miłości i pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz swoją odpowiedź
Ja też go nie pojmuję, ale potem jak czytam te teksty facetów, że kobiety wybierają złych kolesi, zastanawiam się, jakie kobiety wybierają oni? Bo wszystkie złe dziewczyny mojego kumpla znały jakiegoś złego faceta... on je chciał ratować, pomagać im. One zawsze go w koncu zostawiały / zdradzały z tym złym. A on się zastanawiał, czemu te dobre i wrażliwe kobiety (lecące na jego kasę, zdradzające we wszystkich związkach), niedoceniane i niedowartościowane nie umiały docenić jego miłości i pomocy. Bardzo proste bo kobiety chcą się puszczać z tymi złymi ale być już w oficjalnym związku z tym dobrym który się nią zaopiekuje pogłaszcze po główce WYCHOWA NIE SWOJEGO DZIECIAKA A w podzięce dla TYCH ZŁYCH mają mokrą cieknącą c*peczkę ..... Wybacz na dość ostry język ale chciałem żeby to DOTARŁO pokaż ten wpis swojemu koledze może zmądrzeje nie mówię żeby być złym ale nie warto też być za tolerancyjnym i dobrym bo tak się wtedy kończy kobiety to takie słodkie ( i seksowne ;) ) istotki które bardzo szybko wyczuwają słabość i manipulują takim typem to przykre lecz prawdziwe i nie ma co pluć na kobiety lub na świat po prostu trzeba go zakceptować i żyć w nim i w miarę możliwości starać się wybrać tą najlepszą Mam nadzieję że pomogłem Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnita
jestem zgnita i śmierdzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zyje sam bo mi tak dobrze i denerwuje mnie to ze niema wiernych kobiet i ulegaja one instynktom zbyt latwo tak jakby nie mialy rozumu, zasad. A to że podoba mi sie fizycznie sporo kobiet sprawia ze umiem panowac nad swoim popedem bo sie przyzwyczailem a kobiety niestety lubia grac na 2 fronty i zbyt latwo uzywaja slowa "kocham"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×