Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przeciez

jezyk niemiecki

Polecane posty

Gość gość
Polecam kurs niemieckiego w szkole TFLS. Mają super lektorów, wysoki poziom i przemyślany sposób nauki. Cena kursu rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę TFLS. Chodziłem jeden semestr i zrobiłem duże postępy. Za tydzień zaczynam kurs na wyższym poziomie. Oceniam tę szkołę bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeraa
Profesjonalny kurs przeprowadza Tomasz Zalewski. Mogę jego polecić. Szybkie efekty a wszystko w przyjaznej atmosferze. Można pytać pana Tomasza o wszystko, nie zostawia kursanta bez odpowiedzi, czy w ogóle bez kontaktu. Sympatyczny człowiek z doświadczeniem. Sam przeszedł drogę prób i błędów, nim nauczył się najlepszej metody przyswajania niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nauczyłam płynnego niemieckiego w 3 lata nawet niemcy chwala ze swietnie mowie polrostu zależy jakie kto ma predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić szkołę TFLS, bo chodzę tam na niemiecki i jest naprawdę super. Lektorkę mam bardzo miłą ale i sporo wymaga. Grupka mała więc fajnie się pracuje. Generalnie wszystko na plus, bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kilka miesięcy jest promocja warszawskiej szkoły tfls znowu mają nawalone piąteczki i wyciągają kasę, średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablosss
Profesjonalny kurs przeprowadza Tomasz Zalewski. Mogę jego polecić. Szybkie efekty a wszystko w przyjaznej atmosferze. Można pytać pana Tomasza o wszystko, nie zostawia kursanta bez odpowiedzi, czy w ogóle bez kontaktu. Sympatyczny człowiek z doświadczeniem. Sam przeszedł drogę prób i błędów, nim nauczył się najlepszej metody przyswajania niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nie mogła się dogadać z nauczycielką w szkole i przez to cierpiała na nauce języka przez co zdecydowałam się ją zapisać na kurs do Goethe żeby wyrównała zaległości, a przy okazji przybliżyła się do swojego upragnionego celu czyli wyjazdu do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się do TFLS na niemiecki, mam świetna grupę. Dużo rozmawiamy, bawimy się językiem. Przystępne ceny, fajne metody. Ja jestem jak najbardziej na tak. Przyjaciółka mnie namówiła, bo już angielski ogarnęłam, więc czas uczyć się innych języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o szkole TFLS dowiedziałam się od koleżanki, która chodziła tam na kurs francuskiego. Bardzo chwaliła szkołę więc ja zapisałam się na niemiecki. Chodzę na kurs do dziś. Odpowiada mi nauka w TFLS. Lektorzy są bardzo kompetentni, grupa mała, zajęcia mam bardzo blisko – super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam niemiecki w TFLS. Miałam super lektora na kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskiiia
Niedawno zamawiałam darmowy kurs niemieckiego od Tomasza Zalewskiego i jestem mile zaskoczona. Jak coś jest darmowe to często do niczego, a tutaj dostałam na maila bardzo fajnie przygotowany komplet materiałów. Zalewski prowadzi też kursy online przez Skype, ale z tego jeszcze nie korzystałam więc się nie wypowiem. W każdym razie materiały ma pomocne, już lepiej szprecham ;-) A mam wszystko może od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam niemiecki w TFLS. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze wala reklama chamska o tfls. Niestety nie polecam. Wszedzie sa reklamy tego badziewia. Bylam na rozmowie, pani nawet nie potrafila ze mna porozmawiac na spokojnie bo non stop odbierala telefony. Kursu na moim poziomie nie bylo. Reklame macie niezla, tylko zatrudnijcie normalnych ludzi w recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych różnych internetowych kursów to bym polecała Tomasza Zalewskiego. On rzeczywiście ma pojęcie, podejście i wyniki. Już mi go dużo wcześniej kilka osób polecało zanim się zdecydowałam na kurs, także był to sprawdzony człowiek. Profesjonalnie, terminowo, zawsze video spotkania były prowadzone na czas, a nie od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o naukę niemieckiego to dla mnie najlepsza w Wawie szkoła to TFLS. Mała kameralna grupka, lektor bardzo konkretny, cenowo fajnie wychodzi mi kurs. Jestem u nich 2 semestr i jak na razie zapisuję się na kolejny, bo widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adav
Początkującym mogę polecić Tomasza Zalewskiego i jego kursy (tu jest namiar -zalewskitomasz.pl). Sama jak się zapisałam na kurs to znałam parę zwrotów po niemiecku i odmianę 'być'...:) Teraz mogę normalnie rozmawiać, a tak się składa że mam szwagra Niemca także język mi się przydaje przy okazji świąt czy innych spotkań rodzinnych. Wcześniej to często taka kłopotliwa cisza zapadała jak zostawaliśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zapisałam się na niemiecki do TFLS. Poszłam tam, bo moja koleżanka od dawna do nich chodzi i naprawdę świetnie sobie radzi z językiem. Po pierwszych zajęciach jestem bardzo zadowolona i mogę polecać tę szkolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne kursy mają w TFLS. Chodziłem tam całkiem niedawno i zajęcia są ciekawe i atmosfera bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
Parę tygodni temu brałem pożyczkę od parabanku przez stronę http://odpowiedniapozyczka.pl i poszło okej. Udało się spłacić bez niespodzianek. Z resztą nawet jakbym miał jakieś opóźnienie to nie odbiło by się to jakimiś dużymi karami. Pieniędzy potrzebowałem na końcówkę miesiąca, bo niestety do wypłaty został tydzień a ja już prawie konto wyzerowałem...Błąd w obliczeniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Szkoła, która naprawdę uczy języka, nie samych regułek, ale przede wszystkim uczą mówić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w 100 procentach satysfakcjonują zajęcia w TFLS, dużo mówienia co jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam odwiedzenie TFLS i tam spróbowanie nauki. mnie swietnie przygotowali do matury z niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortier
Jak nauka w Warszawie to tylko szkoła językowa Katarina. Masz tam małe grupy osób, lektor dotrze do każdego dzięki temu, metoda nauki przyjazna, łatwo wiedza wchodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKamoda
w mojej pracy jezyk niemiecki jest obowiazkowy. pracuje w Medipe, jako opiekunka osob starszych w niemczech, wiec musze sie z nimi jakos porozumiewac. Na szczescie kurs sponsoruje mi firma,wiec nie mmam sie o co bac, ale zaluje ze nie przykladalam sie do tego przedmiotu w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pl uczylam sie niemieckiego 9 lat i w sumie nic sie nie nauczylam...tu na miejscu B1 robilam szkole tez w vhs...kurs mi sie podobal...mowienia moze nie za wiele, bardziej dialogi, duzo pisania. Po szkole znalazlam prace w Altesheimie i dopiero w pracy przelamalam sie do mowienia. W czerwcu bedzie 3 lata jak tu jestem... Niemcy sa zdziwieni ze po takim czasie tak dobrze rozmawiam..ja uwazam ze jest srednio..brakuje mi słów bo gramatycznie to ok. Ale ja ogladam tv niemiecka, mam kolezanki niemki w pracy, znajomych niemów, czytam latwe ksiazki i mam co 2 tyg korepetycje. Teraz staram sie o Ausbildung... ogólnie trzeba cos codziennie robic inaczej jezyk sam nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kurs niemieckiego w TFLS, mają super lektorów i zajęcia są na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam uczyć się niemieckiego samodzielnie i jak już liznęłam co nieco, to zapisałam się do szkoły TFLS. Kurs ok, umiem się dogadać po niemiecku więc jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×