Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samasamotna24

mam dosyć samotności- ale jak kogoś poznać?

Polecane posty

Gość samasamotna24

jestem niesmiałą, zakompleksioną dziewczyną, chociaż na powodzenie nigdy nie narzekałam. Nie mam zbyt wielu znajomych. Ostatnio samotnośc mnie wykańcza, ale nie wiem jak kogoś poznać. Przez znajomych? Ci nieliczny czasem mnie zabiorą na impreze, ale rzadko. Przez internet? Boje sie że trafie na oszuta albo psychopate. Potrzebuje konkretnych porad. Jak kogoś poznać? Pomocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, masz jakieś hobby, pasje?? ja zawsze poznaję ludzi coś robiąc.... łączą wspólne tematy, łatwo kogoś poznać dla os które są nieśmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasamotna24
mam pasje, ale raczej nie takie które pomogłyby mi kogoś spotkać. Możesz powiedzieć co Ci konkretnie ułatwiło poznanie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
"Możesz powiedzieć co Ci konkretnie ułatwiło poznanie kogoś?" - ja chętnie powiem - stanie w kolejce do kibla w knajpie :) Wystarczy pić dużo piwa - raz, że będziesz często w kolejce a dwa bardziej się ośmielisz ;) Wystarczy, że się uśmiechniesz do kogoś a reszta pójdzie gładko. No i masz okazję popatrzeć na "ofiarę" z bliska ;) Pamiętam kiedyś jak kolega dosiadł do dziewczyny a potem gdy wstali to ona była wyższa o głowę od niego :) Grunt się nie przejmować takimi sytuacjami. Okazji może być wiele - trzeba się rozglądać i być czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×