Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy pojawi się brzuszek

19 tydzień ciąży i zero brzucha :/

Polecane posty

Gość kiedy pojawi się brzuszek

co to ma niby być? Gdzie to dziecko się we mnie mieści? Fakt, faktem przytyłam od początku jakieś 2kg, ale kompletnie tego nie widzę gdzie to niby poszło? Ruchy dziecka czuję już od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brak brzucha to taka tragedia ,ja w pierwszej ciąży też tak miałam , a w trzeciej w tym czasie wygladałam jak do porodu z bliźniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy czy jesteś szczupła czy "większa" No i czasem na tym etapie widać tylko z boku wybrzuszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się ciesz, ja przed ciążą ważyłam 48kg więc jestem szczupła, w 19 tygodniu już miałam dosyć duży brzuch, aż za duży bo już wtedy miałam problem z ogoleniem miejsc intymnych bo brzuch mi zasłaniał :o Teraz jestem w 29 tygodniu i mam brzuch jakbym miała już rodzić, wielki baniak, ciężko mi okropnie z nim i wcale się nie cieszę z tego że jest taki wielki. A i na plusie już mam 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy pojawi się brzuszek
Obecnie ważę 62kg, ważyłam 58kg przy wzroście 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne miałas niedowagę
Więc tym bnardziej powinno byc widać brzuszek...No ale najwazniejsze,że wszystko w porządku. Duży brzuch to duże problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy pojawi się brzuszek
No miałam, ale przez 1,5 miesiąca ciąży nie jadłam praktycznie nic przez nudności i wymioty. Teraz wracam do formy. Z dzieckiem wszystko ok, rozwija się prawidłowo. Na wielkie szczęście, bo o to martwiłam się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe to się ciesz! Ja w 20 tc przytylam niecałe 2 kg i jak zalozylam coś luzniejszego to nikt nie wiedział że w ciazy jestem, bo wygladalam jakbym miala lekkie wzdecie. teraz za parę dni kończę 37 tc przytylam 10 kg i jak mnie ktoś widzi pierwszy raz, to obstawia że jestem w 6 - 7 miesiacu :-) :-) ciesz się zamiast się martwić - duży brzuch to duuuuzy kłopot i ciężar, a z małym nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy pojawi się brzuszek
cieszę się, cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak właśnie zaczął rosnąć w 5 miesiącu, czyli tak ok. twojego czasu..,.więc pewnie za niedługo się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi też dopiero koło 20, a moze nawet troszke później zaczał rosnąć. Wyskoczył taki mały fajny brzuszek i powoli rosnął. Fajnie, bo dobrze sie czułam, nogi ani nic nie puchło, umiałam wszystko wokół siebie zrobić sama. Przez całą ciąże kupiłam tylko jeden ciuch ciążowy - jeansy, a tak to sie miesciłam we wszystko co miałam. W 8 miesiącu jeszcze na dyskoteke poszliśmy z mężem ;)Teraz ostatnie dni już sama czuje że musze sie oszczędzać więc mniej chodzę, więcej śpię i leżę. Przytyłam w sumie 7-8kg. Pod koniec ciąży to docenisz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :D wiem co czujesz ja sama jestem w 31 tygodniu a mam maly brzuszek, po rozmowie z polozna dowiedzialam sie iz u pierwiastek to normalne ze zazwyczaj maja male brzuszki szczegolnie jak przed ciaza bylysmy szczuple i duzo nie przybralysmy na wadze, poza tym w 19 tygodniu dzidzius jest jeszcze malutki :) mi dopiero wyskoczyl lekki brzuszek kolo 25 tygodnia, cierpliwosci jeszcze bdziesz miala go dosyc ;) mi sie malenstwo ulozylo pod zebrami i uwierz zadna rewelacja, co z tego ze mam maly brzuszek ajk sie schylic nie moge, a jak dostane kopniaka w zebro to juz w ogole kino :D takze spokojnie ciesz sie ciaza i tym ze malenstwo jest zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupoty z tym artykułem, ja obecnie 19+1 i nie mam żadnych objawów, czuję się genialnie, nie podjadam nic słodkiego a waga nadal mi się nie zmieniła. Przed ciążą miałam w granicach 51-53 kg a teraz w 19 tyg waha się pomiędzy 49/50 kg. (nie miałam mdłości, nie wymiotowałam, jadłam ciągle wszystko tak samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i temat brzucha: ja też nie mam w ogóle, czasem się zastanawiam czy ktoś mi nie wmawia tej ciąży :P jakby ktoś nie wiedział to by w życiu nie wpadł na to, że jestem w ciąży. Ciągle noszę obcisłe rurki sprzed ciąży, tak samo leginsy i koszulki obcisłe na rozmiar S ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 23 tygodniu i malo kto wie ze jestem w ciazy bo wygladam tak jak wygladalam. Ale fakt ze jestem przy kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tylko wam pozazdrościć dziewczyny☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×