Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejla83

objawy ciąży? pytanie dla doświadczonych Kobiet

Polecane posty

Gość lejla83

zaczęliśmy się z mężem "wstępnie" starać o dziecko. "wstępnie" znaczy jak się uda to dobrze jak nie to działamy ostro ;) jak już dopniemy formalności z zakupem mieszkania. ale jakoś ostatnio dziwnie się czuję, nawet mój Mąż to zauważył. wczoraj np. weszłam do łazienki na siku i jakiś zapach z muszli mi zaleciał i prawie zwymiotowałam, czasami mam takie nerwy że aż mnie nosi - jak przed samym okresem, rzuciłam się ostatnio na czekoladę jak głupia, zaczyna mi się czasami kręcić w głowie przy zwykłych czynnościach, czuję się ogólnie jakaś taka zakręcona, lekko oszołomiona i jakbym miała motylki w głowie. i do tego strasznie bolą mnie jajniki. nie cały czas ale od czasu do czasu tak zabolą że masakra. co o tym Kobiety myślicie? bo zastanawiam się czy kupić po pracy test ciążowy czy nie warto?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogą być objawy ale nie muszą Kiedy masz miec miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szybko na takie objawy autorko! Nie wkręcaj sobie bo to twoja psychika płata ci figle.Kiedy masz mieć miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matka to na 100 % twoja psychika!!! Takie objawy występują około 6-7 tc. U mnie osobiście zaczęły się na przełomie 7/8 tc. Jak już wiedziałam że jestem w ciąży.Przecież ty jesteś świeżo po owulacji jaszcze nie doszło do zagnieżdżenia zarodka nawet.Przestań świrować wyjdzie ci to na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ciąża
Ledwo miałaś owulację, takie objawy to faktycznie gdzieś ok 6 raczej 7 tygodnia się pojawiają. Objawy ciążowe powodują ciażowe hormony ciażowe np. beta hcg, która u Ciebie nie byłaby jeszcze produkowana, a jak już to w minimalnych ilościach, a jużw ogóle od czego masz częściej siuisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylku skoro okres ma mieć 16.06 to łatwo idzie obliczyć kiedy była owulacja.Dziwne pytania zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83 to rocznik
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz też działąjcie na wszelki wypadek, bo masz chyba włąśnie płodne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam długie, 30 kilku dniowe seks w sumie standardowo, co dzień od 11 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 83 to rocznik my tak sobie "wstępnie" działamy narazie musimy dograć zakup mieszkania i już jak się wprowadzimy to będziemy wtedy działać jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie szalej
Przez lata unikałs ciąży, teraz już wokolicahc dni płodnych doszukujesz się objawów ciąży :/ Powoli, w ciążę wcale nie zachodzi się tak łatwo, zwłaszcza po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy "wstępnie"
Jak ludzie sa płodni, to czasem wystarczy 1 raz; nie kochacie się do końca (tj. wytrysku) czy jak? Że "wstepnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak kto, szwagierka od razu po ślubie w podróży poślubnej dała radę zajść w ciążę, nie musiała latami się starać więc nic nie jest pewne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwykła mama
jest to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży. a Ostatnia miesiączka była taka jak zawsze czy jakas inna? raczej mało to prawdopodobne ale jednak możliwe że zaszłas w poprzednim cyklu i wystąpiła miesiączka lub plamienie. pamiętam że ja jak byłam w ciąży to na początku byłam jedynie bardzo senna. a te zawroty głowy mogą być objawem anemi. to akurat wiem bo od lat mam cofnie i nic na nia nie działa... mogą występować zawroty głowy, nadwrażliwości, omdlenia a czasem nawet mdłości lub wymioty ale to już bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wstępnie" to znaczy próbujemy ale nie tak żeby usilnie się starać, jak się uda to ok jak nie też ok starania normalne, bardziej intensywne zaczniemy gdzieś za miesiąc pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość motylku skoro okres ma mieć 16.06 to łatwo idzie obliczyć kiedy była owulacja.Dziwne pytania zadajesz. ,,,,,,,,,,,,,,,,,, gosc chodzilo mi o wczesniejsza owu , o ta w ktorej niby zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamysza84
To ja też zapytam. Okres miałam 14 maja i mam dostać 08./9.06. Kochaliśmy się w tym cyklu bez zabezpieczenia. Kiedy mogę najwcześniej przez miesiączką zrobić test? Też mam podobne objawy ale to chyba psychika tzn. bolą mnie piersi i jajniki. I tyle właściwie, ale to tak samo bolą jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa1234
mnie też bolą jajniki i wśrodku pochwa tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa1234
CO TO MOŻE BYĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×