Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama w czerwcu

Rozne terminy porodu

Polecane posty

Gość Mama w czerwcu

Witam! Lekarz prowadzacy wyznaczyl termin na 27 czerwca,ale moge urodzic w lipcu.Dziecko wg niego ma 2kg. Gdy lezalam w szpitalu nie zgadzal im sie termin. Poszlam do innego gin i termin 10 czerwiec,dziecko ponad 3 kg.Czy zmienilybyscie lekarza ,czy chodzic do pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminy z usg na tym etapie są nic nie warte na kiedy masz z om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ginekologiem, ale na tym etapie ciąży nikt nie wyznacza terminu porodu. Termin wyznacza się na podstawie daty om, albo z pierwszych usg. Póżniej po 20 tygodniu "termin" wyznaczony z usg jest niemiarodajny bo każde dziecko rośnie inaczej na tym etapie. Poza tym termin jest tylko orientacyjny a sam termin okołoporodowy to 3 tygodnie wstecz i dwa po wyznaczonym terminie. Waga dziecka na usg też jest tylko orientacyjna, bo zależy od tego jak lekarz ustawił markery i jaki ma sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w czerwcu
Wg om to 10 czerwiec. Ten moj lekarz ma stary sprzet a ten drugi robi usg 3d.nie wiem,czy ma to jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastawiaj się zdecydowanie na 10 czerwca ale lekarza nie ma co zmieniać tuż przed rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w czerwcu
Ale jak kaze mi czekac dlugo to wody moga sie zrobic zielone albo lozysko stare.tego sie wlasnie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie urodzisz po 10 to się martw zresztą w szpitalu patrzą tylko i wyłącznie na termin z om jak będziesz po nim to wywołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w czerwcu
Dziekuje.doradzi ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×