Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Poszukuję zespołu muzycznego na wesele - Małopolska

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mieszkam w Oświęcimiu i zaczynam powoli przygotowywać się do zbliżającej uroczystości weselnej. Chciałabym prosić was o opinie, o porady dotyczące wyboru zespołu. Zależy mi na tym, aby składał się on z co najmniej kwartetu oraz aby była wokalistka. Liczę na rzeczową dyskusję.

Gość jaki termin
?

Gość Ars Band
Zapraszamy na naszą stronę www.arsband.pl 6 osobowy skład - muzyka 100 % na żywo. Bogaty i różnorodny repertuar. Kontakt 668 277 067 Pozdrawiamy Ars Band www.arsband.pl

Gość gość
ZESPÓŁ CROWN BAND Zajmujemy się oprawą zarówno muzyczną jak i konferansjerską wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, studniówek, balów, a także koncertów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Woli Dębińskiej. Usługi muzyczne świadczymy głównie na terenie południowej Polski. Wykonujemy muzykę na żywo, dzięki czemu mamy nieograniczoną swobodę w kształtowaniu własnego brzmienia, a przede wszystkim możemy dzielić się swoimi emocjami i przekazywać naszym odbiorcom ogromne pokłady pozytywnej energii. Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Wykonujemy utwory najbardziej znanych polskich i światowych wykonawców w naszych własnych aranżacjach, zróżnicowanych zarówno pod względem brzmieniowym jak i stylistycznym. Aby jak najlepiej wykonać swoją prace potrzebne są odpowiednie narzędzia, dlatego gramy na instrumentach muzycznych najwyższej klasy i systemie nagłośnieniowym z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu mogliśmy stworzyć własne i unikalne brzmienie. Wiemy jak ważny jest doskonały efekt nie tylko pod względem muzycznym jak również wizualnym, dlatego podczas naszych występów wykorzystujemy różnego rodzaju oświetlenie sceniczne i efekty świetlne, które w połączeniu z dymem tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Występujemy w składzie 5-cio osobowym. Nasze instrumentarium to: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz perkusja. Taki dobór instrumentów pozwala nam swobodnie poruszać się w różnych stylach muzycznych. Wszystko to wzbogacone wokalami: żeńskim i męskim. Każda zagrana przez nas impreza jest wyjątkowa, gdyż czerpiemy inspiracje od naszych odbiorców, dobierając i wykonując utwory, które najlepiej wpasują się w klimat danej imprezy. Dokładamy wszelkich starań i zaangażowania aby każda impreza poprowadzona była na jak najwyższym poziomie. Mówiąc w skrócie… POZOSTAWIAMY PO SOBIE NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA!!! KONTAKT: info@crownband.pl www.crownband.pl facebook.com/zespolcrownband kom. 509 984 287,

Gość mentosss17
U mnie na weselu grał zespół Raven. Występ był profesjonalny i mieli bardzo szeroki repertuar. W dodatku Fajnie się prezentują i naprawdę umieją grać i śpiewać.Potrafią się znakomicie dopasować do imprezy i do gości. Mają doświadczenie i chyba lubią to co robią bo świetnie im to wychodzi

Gość gość
Co do zespołu Raven to jest to męski zespół czy mają jakąś wokalistkę?

Gość Julia z Limanowej
Mają jedną, urodziwą kobietę, wokalistkę rzecz jasna. Poza tym czterech Panów jak dobrze pamiętam.

Gość gość
Zespół Folk & Roll www.folkandroll.com.pl

Gość gość
Lepiej posprawdzaj kilka zespołów nim coś wybierzesz. Przesłuchaj ich nagrania, porównaj, zobacz co ci najbardziej odpowiada:) Nie zawsze super zachwalany zespół wpasuje sie w Twoje gusta:) http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ tutaj masz bardzo dużo ofert, sprawdz i wybierz najlepszy;) owocnych poszukiwań!

Gość gość
Kojarzę ten Raven. Byłam raz na ich koncercie. Całkiem niezłe show.

Gość gość
Są z Oświęcimia i moim zdaniem poziom z***bisty a widziałem już z racji wykonywanego zajęcia i słyszałem wiele zespołów: http://www.hitgrupa.pl/

Gość gość
Polecam zespół IKARBAND. Są ze Śląska, ale dojeżdżają bez problemu, Wiele razy miałąm okazję bawić sie na imprezie z ich udziałem i zawsze pozytywnie zaskakiwali. Jest to młody zespół, kreatywny, z charyzmą. Wokal męski powala :-) Podobno można sobie wybrac repertuar jaki chce sie mieć na weselu. Można umówić sie na prezentację przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Gość gość
www.grupamax.pl Kielce.

Gość gość
Ikar po co wam te kapelusiki, mają dodać fantazji czy co?

Gość gość
ZESPÓŁ GRAJĄCY 100% NA ŻYWO ! W Małopolsce zespoły uparły się na takie tytuły, ale czy są prawdziwe? Zdecydowanie nie . Moda na takie tytuły wiąże się z konkurencją między zespołami ,promowanie się za wszelką cenę nie zawsze a niestety często niezgodnie z prawdą. W Warszawie na Śląsku czy Warmii i Mazurach ludzi kompletnie nie interesuje ilość osób w zespole, na żywo czy nie na żywo liczy się efekt. I na tym powinniśmy się skupić. Na czym polega GRANIE NA ŻYWO ? Granie na żywo to przede wszystkim występ ludzi którzy są żywi poruszają się ,jedzą i po prostu są .Granie nie na żywo dotyczy sprzętu grającego bez obecności osób. I to tyle, bzdurne sformułowanie, na które oszukuje się ludzi nie wiąże się z wykonywaniem muzyki i absolutnie nie dotyczy gry na instrumentach. MOŻE TERAZ PRZEŻYJECIE SZOK,ALE MUSICIE TO WIEDZIEĆ ! Zespoły promujące się jako GRAJĄCE 100% NA ŻYWO bardzo często nie grają i nawet nie śpiewają na żywo .Niestety. To, że macie ogromny zespół gdzie jeden z członków gra na 10 instrumentach i w ogóle jest cała orkiestra dęta to nie znaczy, że te instrumenty są WŁĄCZONE do prądu !Zdziwieni? Taka jest prawda, zdarzyło się bowiem nie dawno, że na jakimś przyjęciu wyszło na jaw iż śpiew wokalistki pochodzi z laptopa a instrumenty są wyciszone, wszystko leciało z laptopa, ale NA ŻYWO ! W innych zespołach używa się dyskietek bądz też mp 3 ,nie mam nic przeciwko takim nowinkom ale niech się o tym mówi ludziom a nie bierze np. 4000 zł za oprawę i muzykę NA ŻYWO, którą nie jest. JAK WYKRYĆ OSZUSTA TAKICH ZESPOŁÓW ? I teraz najważniejsze 1 Rozmowa telefoniczna -mogą wam wlepić piękne słówka, że wszystko grają, mają najlepszy sprzęt mnóstwo ludzi wokalistki po SZANSIE NA SUKCES (to też słyszałam, ja jestem po np. X - FAKTORZE bo byłam na widowni. Żenada).na tym etapie najlepiej zapytać kiedy i gdzie można się spotkać i posłuchać oraz porozmawiać z zespołem. Umówmy się więc grzecznie na spotkanie. 2 Spotkanie z zespołem - pierwszą rzeczą, którą winniśmy zrobić to zapytać zespół o doświadczenie i pojęcie o muzyce, którą wykonują. Ważne jest to z tego powodu, że w tej chwili widzę na różnych portalach jak zespoły składają się z dnia na dzień (Ktoś tam ma jakieś organki, drugi bębenki, trzeci jakieś nagłośnienie wyrwał tanio na Alle...o i już zespół jest ,sęk w tym, że zazwyczaj Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o muzyce i łapią zlecenia niszcząc komuś najpiękniejszy dzień w życiu). Drugą rzeczą przy większej liczbie osób z zespołu to prośba o zagranie paru utworów z DEMA na stronie w celu porównania(Kochani i tu znowu szok, niestety znam zespół, który posunął się do tego, że demo na ich stronie nie jest ich tylko innego zespołu, który już nie istnieje) Wiem, wiem to dla was cios ale unikniecie dzięki temu takich sytuacji. Po zagraniu tych utworów mamy jakieś rozeznanie, ale patrzmy uważnie czy w ich zasięgu jest laptop, telefon lub mp3. Aby mieć całkowitą pewność że zespół gra NA ŻYWO Poproście o solówki czyli każdy członek zespołu osobno wykonuje kawałek wybranego utworu (Sprawdzacie czy w ogóle umieją na tych instrumentach grać i czy robią to tak dobrze jak na demo) Koniecznie należy sprawdzać wokalistów czy również wokale nie różnią się bardzo od dema. Jeżeli podołają tej przeprawie to znaczy, że wszystko jest zgodne z prawdą. Ale przed podjęciem decyzji jeszcze dzieli nas jedna rzecz. 3 Oferta Często spotykamy się z bardzo bogatą ofertą repertuaru oraz zabaw i różnych innych atrakcji dodatkowych ,ale czy na pewno tak jest?. Często zespoły aby (złapać klienta) mówią mu, że grają wszystko co chcecie zabawy jakie chcecie itd. Tacy mali czarodzieje, albo złote rybki. Aby nie dać się zwieść tym słodkim słówkom poprośmy o pełna ofertę wypytajmy o wszystkie opcję ich oferty i spiszmy je na papierze dokumentując wspólnym podpisem pod wspólnymi ustaleniami, ponieważ na pewno duża część z was spotkała się z rozczarowaniem kiedy to wcześniejsze ustalenia z zespołem nie ujrzały światła dziennego(często zespoły mówią: Dobra niech sobie przysyłają co chcą i wymagają my i tak zrobimy po swojemu i będzie fajnie)Oczywiście dobremu i uczciwemu zespołowi należy czasami zaufać w sprawach organizacji czy repertuaru bo oni się na tym znają lepiej a my możemy popełnić wielkie błędy.

Gość gość
FireBand jest spoko. Ale drogooo...

Gość gość
Raven skąd konkretnie? Grają w całej Małopolsce?

Gość gość
Raven - cała Małopolska, do tego Świętokrzyskie, Śląskie i ew. dalej. Wszystko jest na stronie napisane.

Gość gość88
Witamy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie zaprosimy na naszą próbę w celu zagrania i zaśpiewania na żywo http://soldierband.w.interia.pl/ Pozdrawiamy - SOLDIERBAND

Gość gość
U mnie będzie gral concret z jedrzejowa, czytalam same dobre opinie na ich temat wiec mam nadzieje ze zabawa będzie udana.

Gość gość
ja zaś żałuję, że rok temu nawet nie pomyślałam o raven aby ich zatrudnić na wesele :(

Gość gość
Boogee band czy jak tak,są gdzie z Krakowa albo okolic,nie pamietam ale podobalo mi sie jak grali,jednak mój termin mieli zajety

Gość Zespół Lider
Witam. Zapraszam na naszą strone internetową zespol-lider.pl. Gramy muzyke 100% na żywo. Jest nas 5 :) reszta na naszej stronie :) pozdrawiam

Gość gość
Polecam zespół Inowacja z Gliwic. www.inowacja.pl Zachwycili mnie na weselu swoimi wykonaniami piosenek.

Gość gość
Ikarband przereklamowani i za drogo w porównaniu z innymi zespołami. A kapelusiki chyba po to, żeby wyglądali poważniej :-)

Gość Zespół Muzyczny Crash
Witam jesteśmy młodym, zgranym i energicznym zespołem. Działamy od grudnia 2012r. Gramy na weselach i innych imprezach okolicznościowych. Nasz repertuar jest różnorodny ( biesiada, disco polo, pop, rock, piosenki polskie i zagraniczne). https://www.planujemywesele.pl/30901-zespol-muzyczny-crash koszt wesela jest taki jak w podanym linku czyli 2500 + oczywiście koszty związane z transportem.

Gość gość
polecam zespół muzyczny La Pressente z Rzeszowa. 5 osób, 3 wokalistki i 2 wokalistów. Solidny zespół

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się