Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JABŁONKA*

czy latem chodzicie bez stanika

Polecane posty

Gość gość
moje córki (12 i 14) też zauważają, wytłumaczyłam im, że to teraz co prawda nie w modzie, ale wygodne a kiedyś bardzo było popularne. Wtedy praktycznie stanik tylko do pracy i to nie zawsze - np. jak gorąco to luz. No i że mój biust jest ok i nadal to lubię. Biust mam nieduży i cały czas zgrabny, no i mój mąż jest zawsze zachwycony jak tak się prezentuję. Nie tylko w domu ale bardzo lubi jak tak odważnie (teraz) się prezentuję na wyjściach. Zresztą zawsze to lubił.

Gość gość
gość dziś Corki to jednak pewno inaczej reaguja na widok biustu niz 15 latek , Pewno ta 14 letnia tez juz powoli u siebie widzi poczatki piersi . Ja mam biust sredniej wielkosci , synowi powiedzialam ze tak wygodniej

Gość gość
dla 15 latka cycek to cycek , nie wazne czy aktorki z filmu , kolezanki z klasy , czy mamy ,zawszeb edzie patrzyl , ocenial

Gość gość
chore baby luźnymi cycami będą majtać przy nastoletnich córkach i synach:-( staniki się nosi gdy jesteście przy dzieciach, a luźne cyce przy facecie w sypialni.

Gość gość
gość dziś ubierz kiedys stanik jak jest 30 stopni + :)

Gość gość
Pewno ta 14 letnia tez juz powoli u siebie widzi poczatki piersi . X Początki? Moja 14 letnia siostrzenica ma cyckí 3 razy większe od moich :O

Gość gość
o k***a jak na 14 latke to bardzo duze piersi , az nie zdrowo ze az tak , ciekawe czy jeszcze urosnal jej wspolczujej jej ze nie moze bez stanika chodzic

Gość gość
przy dzieciach nie majtamy luźnymi cycami chore baby !!!

Gość gość
85 b to sa fajne cycki , pokaz fotke tutaj pomysl co ta 14 latka bedzie przezywala potem za kilka lat do tej co pisala o 15 latku , co mowi jak zobaczyl ciebie bez stanika ? komentowal ?

Gość gość
85 b to sa fajne cycki , pokaz fotke tutaj X Nie mam 85B tylko 75B :O

Gość gość
To po tych kurczakach na hormonach im tak rosną :D kiedyś tego nie było :D

Gość gość
gość dziś hehe mozliwe , corka ma 15 lat nie dawno skoczone a biust wiekszy niz zona . Zona powiedziala mi ze jeszcze rok temu corka mogla uzywac jej stanik , teraz juz za maly

Gość gość
Ja zakładam tylko do pracy.Bez jest wygodniej , nawet na urlop staram się wybrać takie miejsca w ktorych mozna opalac sie nago.

Gość gość
Ja mam małe piersi, ale się ich nie wstydzę, przeciwnie, lubię je takie sterczące i jędrne - w końcu mam dopiero niecałe. 20 lat. :D Chodzę w lecie bardzo często bez stanika, jak wychodzę na jakieś spotkanie z koleżankami (coby facetow nie rozpraszać :D ), do sklepu czy na spacer z pieskiem. Czasem zauważam zaciekawione spojrzenia spotykanych ludzi z mojej małej zapyziałej mieściny. A niech się gapią, jak dla mnie pierś to normalna rzecz i co z tego że widac jej prawdziwy zarys pod bluzką a nie materiał czy gąbki biustonosza. A mój chłopak jak pierwszy raz mnie zobaczył latem w bluzeczce na ramiączkach niemającą nic pod spodem mało nie oszalał :D mówił że nie mógł się skupić na tym co mówię. No więc kobietki takie zagranie bardziej podnieca niż największy push-up i dekolt do pępka :D

Gość gość
Mi wygodniej jest bez, po domu też chodzę latem nago.Nic nie ciśnie, nie ciągnie i nie opina.

Gość gość
Dla Mnie brak bielizny u żony np w sobotę od rana oznacza że wieczorny seks sprawił jej radość i była zadowolona. Gdy po powrocie z pracy przebiera się i pod sukienka nie ma nic to oznacza że będzie super seks. A gdy zapraszam ja na drinka do kawiarni i gdy ubiera pas i poniższymi i nic więcej to oznacza że będzie mega seks. Żeby było ciekawiej to wam powiem że jesteśmy po czterdziestce.

Gość gość
gość dziś Staniki kupuję 75B. Ale nie zawsze sa w sam raz. Dlatego lubię bardzo bez :D

Gość gość
jak skończyłam 30 lat, na urodzinowej imprezie z przyjaciółmi, równo o godz. 22 mąż zdjął mi na boku biustonosz i zapowiedział że jestem już zupełnie dorosła i pora na otwartość z nutkami perwersji. Wczęśniej obiecałam, że w całym zakresie imprezy zdaję się na niego - więc z pełnym zaufaniem wyszłam do gości z wyraźnie zarysowaną miękkością biustu i śmiałością sutek. Znajomi są tak otwarci i bezpośredni, że nie szczędzili otwartych komplementów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować