Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Joga! Joga! Joga!

Polecane posty

Gość matyldaaa0902
A może są tutaj osoby, które jogę prowadzą? Bo chciałabym polecić Wam bardzo fajną opcję, taką jak aplikacja https://sportbm.pl/ Ma ona na celu pomóc we wszystkich zajęciach przede wszystkim dlatego, że można prowadzić sobie cały terminarz. Dzięki temu będziecie bardziej zorganizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joga to nie same ćwiczenia. I po tygodniu nie widać rezultatów ;) To jest styl życia, który trzeba u siebie wprowadzić ;) Fajny filmik na ten temat wczoraj mi koleżanka podesłała https://www.youtube.com/watch?v=IfEq94J8hJg Joga w pigułce. Ja w tym momencie sama w domu ćwiczę, co najlepsze widzę że i moja córka zaczyna ode mnie podłapywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogovita
Dzień dobry:-) dobrze,że jest wątek o jodze! Ja zaczęłam chodzić 2 x w tyg po 1,5 godz. na zajęcia trochę ponad miesiąc temu i przyznaję,że odczuwalne dobre efekty poczułam po ok. 7,8 seansie . Najpierw trochę czułam całą anatomię bardziej niż przed zajęciami, co jest jak najbardziej normalne, ale potem naprawdę zrobiłam się bardziej "rozciągliwa":-) Joga jest super !!! Zawsze można zacząć przygodę z jogą - jestem w okresie kolejnej młodości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiracja

https://www.youtube.com/watch?v=_TWid5c2hNQ

 

Zapraszam do obejrzenia jogowego treningu na najwyższym budynku w Katowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsim

Witajcie, co jeśli ja jestem po rekunsturukcji więzadła krzyzowego w kolanie...? Bardzo lubię jogę jest super, niestety wiem że nie mogę wykonywać wszystkich asan.. A co gdybym była bardzo ostrożna.. Myślę o jodze bardzo poważnie chciałabym zająć się tym zawodowo no ale boję się że zrobię sobie krzywdę. Zdania są podzielone jedni mówią że normalnie nie powinnam się przejmować inni że nie powinnam wogóle. Ciekawa jestem waszego zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajoko

Hej Simsin, jak najbardziej możesz się zajmować joga. Pamiętaj, ze każda asane można zmodyfikować do poziomu uczestnika zajec. Nie ma rzeczy niemożliwych, jak najbardziej możesz zostać instruktorem jogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joga do piekła prowadzi  ano tak     wystarczy swiadect posłuchac  jedynie  nie katolicy  moga cwiczyc joge  jak hindusi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Uwielbiam jogę, pomaga mi zregenerować się po pływaniu na kitesurfingu oraz wyciszyć się i wsłuchać w potrzeby swojego ciała. Polecam serdecznie campy jogowe z Surfkawką : https://surfkawka.pl/wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandii

A widzieliście ofertę gabinety.eu ? skierowana do instruktorów jogi, tańca, fitnessu, masażystów, fizjoterapeutów itd. Wy najmują gotowe, wyposażone gabinety na godziny. supr sprawa, można zacząć samodzielnie pracować www.gabinety.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę spróbować jogę. Zainspirowała mnie blogerka od żywego odżywiania justdwlicious :)

zastanawiam się nad miejscem do ćwiczeń ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joga tylko dla ateistów  bo dla wierzacych prowadzi do opentan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia929

Ja ostatnimi czasy strasznie wkręciłam się w jogę. Koleżanka namówiła mnie na próbne zajęcia i tak już od kilku miesięcy chodzę regularnie. Ostatnio nawet zamówiłam sobie świetne kostki do jogi: https://profireh.pl/70-kostki-do-jogi Sporo akcesoriów znalazłam w tym sklepie, więc mam plan kupić jeszcze kilka, bo chyba wkręciłam się na dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o jodze dynamicznej? nigdy nie byłam a bardzo ciekawi mnie jakie może przynieść korzyści 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajoko
Dnia 26.09.2019 o 15:33, SosnaKama napisał:

a co myślicie o jodze dynamicznej? nigdy nie byłam a bardzo ciekawi mnie jakie może przynieść korzyści 🙂

Jest wspaniała. Spalisz kalorie. Twoje ciało stanie się gibkie, smukłe i elastyczne a to ma wpływ na poczucie pewnosci i bezpieczeństwa w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam juz na pięciu zajęciach jogi po wczesniej uprawianej zumbie przez trzy lata. Potrzebowałam czegos spokojniejszego tu troszkę klopoty zdrowotne tu latka...wiec joga. Podoba mi się..tak jak piszecie powoli zaczynam w to wchodzić,rozciągam się lepiej sypiam i jestem spokojniejsza. Joga dużo bazuje na oddechu,a na codzien o tym zapominamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cwicz

joga jest zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zakochana w jodze od kilku miesięcy, staram się ćwiczyć codziennie, a co najmniej 4-5 razy w tygodniu 🙂 korzystam akurat z filmików na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2018 o 17:43, Gość Simsim napisał:

Witajcie, co jeśli ja jestem po rekunsturukcji więzadła krzyzowego w kolanie...? Bardzo lubię jogę jest super, niestety wiem że nie mogę wykonywać wszystkich asan.. A co gdybym była bardzo ostrożna..

Yoga - sztuka tajemna i zakazana.

W odpowiedzi na pytanie /choc juz przeterminowane/ Asana nie jest celem sama w sobie. Kolejne asana sa po prostu technikami/metodami do osiagniecia jak najwiekszej harmonii ciala i umyslu. Nic sie nie stanie jesli ktos nie wykona pelnej asany.

Poczatkujacy zaczynaja od dosc prostych asana , ktore sa - nawiasem mowiac - najbardziej energodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

nie cwicz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość tak napisał:

nie cwicz tego


Dlaczego ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja uczęszczam na zajęcia jogi do Joga NAMASTE. Lepiej się dzięki temu czuje,zwalczyło to mój ból kręgosłupa. Zajęcia prowadzone pod okiem profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak Ci sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście joga pomogła w przejściu ciąży i po porodzie, miałam problemy z nietrzymaniem moczu, dodatkowo ćwiczyłam mięśnie pessarem kostkowym no i ćwiczeniami mięśni kegla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×