Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Joga! Joga! Joga!

Polecane posty

Cześć, macie jakieś propozycje np na pomoce do ćwiczeń przy jodze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2019 o 20:18, ZUZANNA napisał:

Yoga - sztuka tajemna i zakazana.

W odpowiedzi na pytanie /choc juz przeterminowane/ Asana nie jest celem sama w sobie. Kolejne asana sa po prostu technikami/metodami do osiagniecia jak najwiekszej harmonii ciala i umyslu. Nic sie nie stanie jesli ktos nie wykona pelnej asany.

Poczatkujacy zaczynaja od dosc prostych asana , ktore sa - nawiasem mowiac - najbardziej energodajne.

Pięknie powiedziane, zgadzam się w 100%. Ja mam kontuzję kolana i wiem, ze niektórych asan nie mogę wykonywać, ale to nie znaczy, że mam w ogóle rezygnować z jakiejkolwiek aktywności. A joga naprawdę pomaga lepiej poczuć się w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Ja właśnie zaczynam swoją przygodę z jogą i chciałam zapytać czy może polecacie jakieś konkretne strony lub np. kanały na Youtubie, dla początkujących? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joge   nie moga cwiczyc  katolicy  dla czego   bo każda figura  jest poświęcona inemu  hinduskiemu  bogu

czyli wystepuje złamanie pierwszego przykazania  

 i jest to zaproszenie   dla zła  bo wyzekłas  sie szczescia i miłości 

 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jogę! Odkąd zaczęłam ćwiczyć jogę duuuużo lepiej się czuję fizycznie i emocjonalnie, a w szkole jogi poznałam wiele świetnych osób 😊

Niestety przez pandemię rzadziej tam chodzę, ale codziennie uprawiam jogę w domu. Polecam zainwestować w matę wysokiej jakości (ewentualnie inny sprzęt, szczególnie jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z jogą) i stworzyć sobie jakieś rytuał. Ja na przykład rozpalam sobie kolonialne kadzidełka (https://www.mebleswiata.com.pl/kategoria-produktu/dekoracje-indyjskie/kadzidelka/) zanim rozpocznę praktykę  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×