Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czecknow

najciekawsze miejsca w polsce na krotki i ciekawy wypad! piszcie;)

Polecane posty

Gość czecknow

z racji zblizajacego sie sezonu urlopowego - polecajcie fajne sprawdzone miejscowki na krotki ciekawy wypad:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnaaaaaa
polecam chalupy nad morzem fajna miejscowka i niedrogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jak daleko chcesz jechać. Ja polecam UJAZD i zamek Krzyżtopór, Polecam tez w Szydłowie zamek ale jak sa na nim jakieś imprezy. Kurozwęki i Bizony.Fajne miejsce na rodzinny wypad. Baranów Sandomierski. Jak byście byli przejazdem w okolicach Szczucina( tam jest most przez Wisłe) to polecam miejscowość Zalipie zwiedzić i kolorowe domy. Ciekawa atrakcja sa Baseny mineralne w Solcu-Zdroju.warto o nich poczytać bo sa bardzo zdrowe. W tych okolicach masz jeszcze Pacanów. Jak interesuje cie Pustelnia w Rytwianach to polecam dla wyciszenia się. A w okolicach Kielc jest świetny Skansen w Tokarni i Zamek w Chęcinach ale nie wiem czy teraz nie jest zamknięty.Aaa... j Jaskinia RAJ. Sandomierz tez jest ciekawy. wszystko zależy co lubicie i jak daleko macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czecknow
mam na mysli fajne wypady dla pary w wieku ok 30 l..nie typowe zwiedzanie ale miejscowki na jakis wypad ze znajomymi w fajne miejsce grill jezioro itp. albo jakies pobliskie ciekawe atrakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trudno jest komuś doradzić jak mieszka ta osoba np w Wrocławiu.Nie polecę Ci zalewu w Tranobrzegu gdzie jest świetna plaża jak pewnie w Twoich okolicach sa takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czecknow
ale wlasnie o ogleglosc tu nie chodzi jestem ze srodka polski i znam tutejsze miejsca fajnie jesli ktos by polecil cos gdzies..zeby na marne z jakis opisow z neta nie pojechac i sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci polecam ten zalew.fajnie jest. tu jest kamerka on-line www.tarnobrzeg.it/index.php/content/kapielisko-i-plaza-nad-jeziorem-machowskim.html www.tarnobrzeg.it/index.php/news/2012/5/2/jezioro-tarnobrzeskie-2012/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mam dobre odczucia po wizycie w Mikrokosmos-ie koło Łodzi. Takiego parku edukacyjnego to jeszcze nie widziałam, a sporo jeździmy z uczniami do różnych ciekawych miejsc łączących edukację z rozrywką. Jest strona parku na mikrokosmos.edu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×