Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wozek el nino opinie

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie widzialam tego wozka na ulicy. zastanawiam sie dlaczego. chcialabym go kupic bo odpowiada mi dlugosc gondoli waga no i cena nie jest wysoka. czy ktos go uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam el nino od roku. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Rzadko spotykany, lekki i ładny. Wygodne skrętne koła. Dużo akcesoriów ma w zestawie, w tym adaptery do fotelików maxi cosi. Gondola jest duża, mała jeździła w niej do 8 miesiąca. Z wad to, po czasie gondola trochę zjeżdża w dół na mocowaniu , ale wystarczy podnieść oparcie pod materacykiem i jest ok. jak masz jakie pytania pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz:) czy wózek rzeczywiscie jest lekki? mieszkam na 3 pietrze i od lat mam problemy z kregoslupem. nie moge za bardzo dzwigac dlatego mnie ten wozek zainteresowal. w internecie na zdjeciach wozek wyglada calkiem ladnie czy "na zywo" tez jest ladny czy troche traci na wygladzie? pytam bo siostra ma passo z euro cart i na zywo jego wyglad nas rozczarowal. w zadnym sklepie w okolicy go nie maja wiec nie moge obejrzec. pewnie bede musiala przez internet zamowic i boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×