Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Angel93

Co robić? Jak się ogarnąć?

Polecane posty

Gość Angel93

Hejka mam pewien problem. Mam chłopaka z którym jestem zaledwie półtora roku...ostatnio jednak zauważyłam dziwne zmiany zrobiłam test i wyszedł pozytywny poszłam do lekarza okazało się że to 7 tydzień ciąży. Boję się strasznie...jestem za młoda na dziecko z chłopakiem nie mamy jeszcze ślubu ale planujemy wziąć. Rodzice wiedzą i jakieś tam perspektywy są on ma pracę trochę daleko ale ma na oku inną mieszkać gdzie mamy w razie czego na pomoc rodziców możemy liczyć. A jednak coś jest nie tak...strasznie się boję nie ukrywam nie jestem zbyt odpowiedzialną osobą jestem leniwa i do tej pory niczym się nie musiałam przejmować. A teraz mamy tak na prawdę pół roku na ogarnięcie się, Boję się że sobie nie poradzę był ktoś kiedyś w takiej sytuacji. Nie chcę żeby moje dziecko przeze mnie cierpiało a nie wyobrażam sobie usunąć ciąży a ni oddać dziecka do adopcji. Tak samo boję sie że nasze przyszłe małżeństwo może nie potrwać długo gdyż wiem jak małżeństwa z wpadek się kończą. Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Po prostu ostatnio za dużo myślę. Od razu dodam że: Szkołę skończyłam i mam zamiar dalej się uczyć oraz że nie jestem żadną puszczalską dziewczyną ten chłopak jest moim pierwszym partnerem łóżkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×