Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kinia.d.83

Zespół muzyczny na wesele małopolska / Kraków ?

Polecane posty

Gość gość
Ja mogę polecić zespół Gramy dla Was. Są świetni i widać, że prowadzenie wesel to ich prawdziwa pasja wiedzą jak to robić. Poza tym zawsze bardzo zależy im na zadowoleniu klienta. Warto na nich postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podobała na weselu u kuzynki kapela Price Tag, która zapewniała w pełni oprawę muzyczną. Bardzo przystojny zespół z dużym wdziękiem i kulturą osobistą. Nie wspomnę już o ciekawych i ciepłych piosenkach, które były idealne do tańca. Nie źle się bawiłam przy ich muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U znajomych na weselu występowała bardzo fajna grupa muzyczna „Gramy dla Was”, którą z miejsca polubiłam za niezwykle sympatyczne zachowanie na scenie i piękne piosenki, które uświetliły uroczystość weselną. Teraz będę polowała na wolny termin żeby też zagrali na moim weselu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle się uśmiałam na weselu jak oglądałam zabawy wykonywane przez kapelę Gramy dla was podczas oczepin. Podejrzewam, że nie jeden kabaret nie ma takiego potencjału i poczucia humoru jak oni. Pod kątem muzycznym też było ciekawie i można było się wytańczyć za wszystkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się zastanawiałem nad wyborem odpowiedniego zespołu pod moje wesele po zweryfikowaniu wszystkich opinii zdecydowałem się na Price Tag. Była to trafna decyzja, bo sprawnie się zajęli ze wszystkim, co mo coś wspólnego zmuzyką, a także dobrze zadbali o dobre samopoczucie gości. Nie zawiedli mnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy zamawiali na wesele dj-a i wyszło fajnie. Choć nie ukrywam, że miałem trochę wątpliwości, szczególnie że rodzice bardziej namawiali na zespół i to w sumie na swoich znajomych ;P Ale postawiliśmy z żoną na swoje. U nas grali panowie ze stronki www.weselegram.pl . Profesjonalne podejście, dojechali na miejsce bezproblemowo, na czas, choć mieli spory kawałek. Muzyka z dobrym nagłośnieniem, nie było jakiś sprzężeń czy innych problemów, dźwięk brzmiał czysto i długo...do 5-6 rano jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zależało mi na zespole z którym będę mogła podpisać umowę, a także dogadać się co do konkretów samego przyjęcia. Dopiero kapela Gramy dla Was była najbardziej konkretna i odpowiedziała szczarze i wyczerpująco na wszystkie moje pytania i to zadecydowało, że postawiłam na nich i tego kroku nie żałuję. Było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by ktoś potrzebował sprawdzonej kapeli, to z czystym sumieniem polecam Gramy Dla Was. wspaniale zadbali o całą oprawę muzyczną podczas mojego wesela i w żadnym momencie nie było żadnego zgrzytu. grali swoje, robili małe przerwy i ochoczo zachęcali gości do wspólnych tańców. za tak znakomicie wywiązanie się z zadania nic innego nie pozostaje mi jak ich polecić innym spragnionym ich muzyki dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na tak, 100% zaangażowania, super ekipa, świetny wokal i przede wszystkim zadowoleni goście weselni. Jeśli ktoś preferuje wyjątkowe imprezy i ucieka od utartych szablonów orkiestry i dja, zapraszamy do kontaktu z zespołem Gramy Dla Was, wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już stary, ale może jeszcze komuś przyda si e ten wątek. Byłam ostatnio na weselu u kuzyna w Krakowie i grał tam zespół Gramy Dla Was. Szczerze mówiąc, to nie widziałam nigdy tak dobrej kapeli weselnej, a juz troche tych wesel przeszłam. Do stołu szłam tylko po to, bo coś zjeść i napić się a tak to cały czas byłam na parkiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktujcie się z zespołem Gramy Dla Was. To są profesjonaliści przez duże P! Skontaktujcie się i sami zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem. Gramy Dla Was, to wspanoiali artyści po prostu! Nogi po dziś dzień mnie bolą od tańczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę proszę:). Gramy Dla Was:). Potwierdzam, że to świetna kapela, bo widziałem ich w akcji nie raz, a niebawem u mnie na weselu zagrają, Dobrze wiem co zamówiłem:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest Dj od zaspołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnetic - mloda i energiczna ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uroczystości u kuzyna grał zespół Magnetic i dla mnie byli świetni. Muzyka można powiedzieć że bardzo elastyczna, każdy coś z pewnością znalazł dla siebie, przerwy idealne pomiędzy poszczególnymi kawałkami, widać że nie pierwszy raz to robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy styknęłam się z zespołem Gramy Dla Was. Fajna, młoda ekipa z dużą dawką muzyki i poczucia humoru. Widziałam ich kilka razy i nigdy nie zawiedli. Na moje własne wesele też będę ich chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Salsa! Świetni i wszędzie dojadą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Gramy Dla Was! To jest zespół na każdą okazję, a na wesele to w szczególności! Krótkie przerwy, pięknie zagrane i zaśpiewane przeboje i kulturalne podejście do gości sprawiło, że niezmiernie cieszyłem się miejąc ich na weselu. Strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat znam zespół Gramy Dla Was. Na weselu u kuzyna się sprawdzili. Biesiada przy stole i oczepiny były super. Doskonale zespół zagrzewał do tańca i zabawiał śmiesznymi dowc****i. Bardzo fajny zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaaaan
Szukam opinii na temat zespołu Zespół Muzyczny Tequila Band light & music show, ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam zespół Remo, energiczna ekipa składająca się z młodych chłopaków. Fajna muzyka, którą każdy zna, dopasują się do oczekiwań klienta, ceny fajne, możliwa negocjacja. Remo Music Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gramy Dla Was. odpowiedni ludzie, którzy zajmują się całą muzyczną oprawą weselną. Urodzili się pewnie po to by to właśnie robić:) i wychodzi im to świetnie. Jako gość weselny polecam ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po długich namowach teraz już z mężem moim kochanym zdecydowaliśmy się na zespół Remo i to był wybór najlepszy jaki mogliśmy dokonać. Chłopaki, bardzo młodzi, ale jakże utalentowani poprowadzili nam imprezę jak ekipa która ma kilkunastoletnie doświadczenie. Utalentowani pod względem muzycznym, każdy swój instrument po prostu czarował, grał bez żadnego ale. Świetni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, zespół Remo grał również u mnie koleżanko i potwierdzam Twoje słowa w 100% :) genialna ekipa, fajne wokale i dźwięk instrumentów czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele stron, gdzie mozsna sobie o zespołach weselnych poczytać. Ja jednak napisze o zespole, ktfóry bardzo mnie przypadł do gustu, a jest nim Gramy Dla Was. Czadowa kapela, która po prostu wie co kiedy zagrać. \iedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić. to są urodzeni muzycy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×