Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kinia.d.83

Zespół muzyczny na wesele małopolska / Kraków ?

Polecane posty

Gość gość
muszę przyznać że zaintrygował mnie zespół Remo, tak poszperałam sobie po sieci i na Youtube włączyłam kilka ich piosenek. Daja radę, musze mieć na uwadze i zapisać sobie nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądasm ten wątek i przejrzałam tu kilka zespołów na yt. mnie zkolei zaciekawił Gramy Dla Was. Kontakt mam już zapisany, więc po weekendzie zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna B
Tak zespół Remo jest bardzo dobry, polecam na każdą imprezę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ten @gramy dla was? mi również się bardzo spodobał, niestety jestem wpisana na listę rezerwową u nich, bo nie mieli terminu akurat... są rozchwytywani jak ciepłe bułaczki, ale w sumie nic dziwnego, zasłużyli sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek N
Zespół Remo jest najlepszy, dziękuję za wspaniałą zabawę na weselu mojej siostry:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gramy dl Was jak zwykle da czadu i zagrzeje wszystkich do ta ńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina P
Jak dobry zespół na wesele to to tylko Remo! Byłam na 2 weselach na których grali , super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super Gramy Dla Was. Bo ini faktycznie grają dla nas. Muzycy dosłownie z ręką na sercu. Z wiecznym uśmiechem na ustach. Nie widać było w ogóle zmęczenia po nich. Cały czas zadowoleni skocznie grali a jak goście zmęczeni, to zwalniali. Po prostu sa fajni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony polecam Różowa Pantera Band, grali u mojej siostry na weselu i nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłam :) Repertuar mają naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik K
Podpisuję się pod propozycją zespołu RÓŻOWA PANTERA, tutaj znajdzie informacje https://www.facebook.com/pg/R%C3%B3%C5%BCowa-Pantera-Band-313013065383597/posts/?ref=page_internal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Różowa Pantera jest spoko zespołem na każde wesele, repertuar różnorodny i przyjemnie się ich słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Sporo dobrego słyszy się o Gramy Dla Was! Kontaktujcie się z nimi. może mają jeszcze termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta  K

Z własnego doświadczenia, mogę polecić ci zespół RÓŻOWA PANTERA, są genialni grali na naszym weselu. Kontakt najprościej znależć na ich stronie internetowej lub na facebooku😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira B

Panowie z Różowej Pantery są naprawdę spoko, tacy do tańcza i do różańca. Sympatyczni nie ma obaw, że się nie dogadacie. Profesjonaliści, jak się na coś umawiają realizują plan w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ekipa z Zespołu Twist Group jest niesamowita, energiczni młodzi ludzie, którzy rozbujają każde wesele jak należy! Niesamowicie grają, a co ciekawsze w swojej ofercie mają również fotobudkę, która ciekawie urozmaici zabawę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek 34
Dnia 26.02.2019 o 09:06, Gość Elwira B napisał:

Panowie z Różowej Pantery są naprawdę spoko, tacy do tańcza i do różańca. Sympatyczni nie ma obaw, że się nie dogadacie. Profesjonaliści, jak się na coś umawiają realizują plan w 100%.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

O tak, fotobudka od Zespołu Twist jest niesamowita, mam naprawdę sporo dobrych zdjęć od nich, a co do samej muzyki to też jestem pod wrazeniem tak bogatego repertuaru przy którym można było się naprawdę dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

O tak, fotobudka od Zespołu Twist jest niesamowita, mam naprawdę sporo dobrych zdjęć od nich, a co do samej muzyki to też jestem pod wrazeniem tak bogatego repertuaru przy którym można było się naprawdę dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Zdecydowanie zespól twist , to najlepszy wybór , a ich foto budka jest rewelacyjna , robienie zdjęć to genialny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuss
Dnia 23.04.2019 o 12:12, Gość Sandra napisał:

Zdecydowanie zespól twist , to najlepszy wybór , a ich foto budka jest rewelacyjna , robienie zdjęć to genialny pomysł.

Wystawiają fakturę za usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

A ja polecę Zespół Brutta to naprawdę fajny zespół żywiołowych młodych ludzi, grają w bardzo ciekawy sposób i potrafią super zabawić gości, jestem bardzo zadowolona z ich usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korona

Zespól Brutta Wesele prowadzi z niezwykłą energią , uśmiechem i humorem. A ich profesjonalizm widać już od pierwszego kontaktu, naprawdę super podejście do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż
Dnia 24.05.2019 o 08:53, Gość Róża napisał:

A ja polecę Zespół Brutta to naprawdę fajny zespół żywiołowych młodych ludzi, grają w bardzo ciekawy sposób i potrafią super zabawić gości, jestem bardzo zadowolona z ich usług!

Płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek

Brutta to naprawdę spoko zespół, niezapomniana zabawa gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Różowa Pantera jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o wesela i nie tylko. Dobrze dobrany repertuar oraz prowadzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Różowa Pantera najlepsza! I dorośli i dzieciaki będą bawili się świetnie,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda

Polecam sprawdzić, czy zespół działa legalnie i wystawia fakturę za usługę. Jej brak może w przyszłości być waszą zmorą 😞 Urząd skarbowy nie bierze jeńców 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×