Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co o tym mysleć?

KUPUJECIE UŻYWANE ZABAWKI DLA DZIECI?

Polecane posty

Gość nie wiem co o tym mysleć?

pytam, bo jak powiedzialam kolezance,ze kupilam dziecku domek fisher price, kotry kosztuje prawie 600zł za 250 to mnie wysmiala,ze kupuje dziecku zabawki uzywane.Sadzę,ze to bylo z zazdrosci bo jej corce bardzo sie podobal, a ona powiedziala,ze woli niech jej dziecko nie ma drogich zabawek ale ma nowe, Co Wy o tym sądzicie? moja corka bardzo chciala taki domek, ale mnie nie stac by wylozyc 600zł na zabawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie widzę w tym nic dziwnego.skoro ludzie kupują ciuszki dla swoich dzieci używane,to dlaczego nie można zakupić również zabawki używanej?właśnie jestem na etapie zakupu traktorka z serii little people nowy 120 zł a widze ze ktoś sprzedaje używkę za 39 zł idealny stan wiec czemu niee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujecie. zabawki ubrania , meble. wlasnien kupilam kufer z ikei za 120 zl! Jesli zabaka jest w dobrym stanie, nie uszkodzona itp, to jasne , po co przeplacac. A nastepnym razem nie mow kolezacje co i za ile zamierzsz kupic. Ja mam bratowo, co sie cigle dziwi skad moje dzieci maja coraz to nowe rzeczy. A zarabiamy we 2 niewiele wiecej niz ona sama. A ja kupuje necie labo od rodziny lub znajomych. Jesli cos mi sie podoba, albo czegos potrzebuje, to szukam uzywanego. Jesli nie znajde do odkladam az kupe nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ubrania kupuje się używane a późnie pierze się je normalnie to czemu nie zrobic tak z zabawkami?? :) przecież też można je jakoś wyczyścic są specjalne płyny antybakteryjne.. :) zrozum kolezankę bo przemawia przez nią zazdrośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,ze tak sama tez sprzedaje zabawki po moim dziecku, bo niektore sa prawie idealne, niedawno kupilsmy za 350 zl samochod na akumulator, kotry kosztuje prawie 700:) a zuzycie bylo widac tylko na kolach:) a to jednak pol ceny,za rok lub 2 sami tez go sprzedamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowałam bo nie było potrzeby, przeważnie dostaje zabawki (część zresztą używane, od kuzyna) a kupuję niewiele. Może do kąpieli bym nie kupiła tylko... Ale szukałam teraz remizy strażackiej i gdybym nie trafiła na wyjątkową okazję, to właśnie używane bym kupiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupowałam używaną huśtawkę i skoczka z FP, stan bardzo dobry więc czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję np leżaczek jak nowy teraz pchacza Kupiłam za 1/3 ceny a dziecko szybko się znudzi i rzuci w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje używane - i sprzedaję tez o dziwo zabawki po stokroć lepiej się sprzedają niż ubranka (używane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja niedawno kupilam dla dziecka klocki lego, taki zestaw nowy kosztowalby mnie 1000zl a wylicytowalam za 320:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia898
ja uważam że można kupować zabawki używane dzieciom nie ma w tym niz złego. a jak ktoś wyśmieje to zapytaj czemu jeździ używanym samochodem a nie nowym :D ja znowu moim dzieciom kupuje różne zabawki raz nowe raz używane i nie widzę nic w tym złego. Teraz znalazłam też stronę http://szkolnis.pl/do_piaskownicy z super zabawkami do piaskonicy zobacz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła żona to ja
ja kupuje tylko uwazyne, chyba ze na Mikołaja czy na urodziny, Ale zazwyczaj kupuje za grosze bardzo fajne, bardzo drogie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w fajnej hurtowni www.jokomisiada.pl juz nie raz korzystalam z ich sklepu internetowego i musze przyznac, ze naprawde warto, bo zabawki nie sa drogie, sa podzielone na kategorie wiekowe i rzeczywiscie sa takie ładne jak na stronie :) mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogole nie musze dziecku kupowac zabawek, bo zdecydowanie za czesto robią to jego babcie :P Są po tym kątem totalnie zakręcone. Czesto zamawiają z http://www.sklepdlaszkol.pl/pl/c/Zabawki/460 , bo tam jest dużo fajnych i ciekawych zabawek w niezłych cenach. Niedawno taki fajny domek dla lalek http://www.sklepdlaszkol.pl/pl/p/Domek-dla-lalek-z-akcesoriami/8565 dostała moja Amelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma tyle zabawek ze przedszkola to mogły by od nas pożyczać i 90 % używane 10 % nowych Ja sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko takie ktore mozna umyc lub uprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję nowe zabawki na stronie allinside.pl. Jest tam ogromny wybór przeróżnych zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole nowe, ale tansze z hurtowni www.jokomisiada.pl zazywczaj kupuje kilka zabawek i wtedy nie musze sie martwic przed jakims swietem ze czegos nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja kupuje zabawki z hurtowni www.aico.com.pl :) i warto naprawde, duzy wybor, spoko ceny :) dzieci zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz testować to ZGARNIJ ZESTAW 30 PRÓBEK PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH różnych marek ! :) Jestem blogującą mamą - poniżej link do konkursowego postu: http://www.martynag.pl/2015/03/zgarnij-probki -produktow-dzieciecych-od.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam na allegro cały zestaw zabawek Fisher Prise i innych dobrych firm, zestaw kosztował mnie bardzo tanio ktoś pozbył się zabawek, które mu już tylko graciły dom i zajmowały miejsce a ja mam dla dziecka fajne zabawki po 1 dziecku w dobrym stanie, w niektórych tylko wymieniłam baterie i są rewelacyjne takie zabawki długo służa i działają, jak sa nie zniszczone to mozna jeszcze dla innego dziecka wykorzystać po co przepłacać dzieci też miszczą zabawki wiec może sie okazać że je szybko poniszczy ale nie bedzie mi żal bo kupiłam je za 1/4 ceny nowych zabawek dzieciom sie czasem zabawka nie spodoba no to te, którymi sie nie będzie bawił zamienią na inną i tez mi żal nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madialenka
Ja jestem za nowymi zabawkami. Używane zabawki są zniszczone, obdarte, nie pokazują tożsamości dziecka :) No chyba że mamy misia z naszego dzieciństwa który przechodzi z pokolenia na pokolenie :) Swoją droga polecam wszelkie zabawki edukacyjne, one rozwijają i jest to potwierdzone naukowo http://zipnews.pl/2015040515575-zabawki-dla-dzieci-trendy-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarlenkaaa
używane to tylko jak dostajemy po rodzinie, zabawki zamawiam na avans.pl albo w dobrych sklepach z zabawkami, zwracam uwagę czy mają symbol CE, to dla mnie podstawa (oryginalny symbol nie china eksport)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, czemu nie? chociaż odkąd znalazłam tańszą opcję w postaci hurtowni www.jokomisiada.pl to kupuje tylko stąd hurtowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej kupuje nowe zabawki, ostatnio kupiłam drewniane zabawki i moje dzieci je uwielbiają, szczególnie fajnie sprawdza się drewniana kuchnia dla dzieci, a tutaj link do kilku drewnianych kuchni i ich opisy jakby ktoś miał ochotę poczytać http://kuchnia-dla-dzieci.productzone.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję, tylko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum kolezankę bo przemawia przez nią zazdrośc x Nie, raczej rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje używanych zabawek dla dzieci, staram się, aby moje dzieci miały nowe zabawki, szczególnie jeśli nie nabywam ich za wielkie pieniądze, bo od hurtowni artykułów dziecięcych www.aico.com.pl, uważam, że jest to zupełnie zbędne, a starsze zabawki oddajemy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×