Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajter

Dlaczego tak się poniżam?

Polecane posty

Ciągle wypisuję do faceta, który nawet mi się nie podoba, nie chciałabym związku z nim, nic teraz i nic w przyszłości. Problemem jest, że on cały czas mnie olewa, nie wykazuje żadnego zainteresowania, a to mnie jeszcze bardziej nakręca :( Powiedzcie mi, jak przestać, bo naprawdę się przed nim błaźnię, on olewa moje wiadomości, olewa mnie, widać, że nie jest w ogóle zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwała się
przedstawicielka debilnego kobiecego rodu, jesteście p******e jak pampers niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Tobie może pomóc już tylko psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podswiadomie ci sie podoba i lgniesz do niego jak to kiedys ktos powiedzial atrakcyjnosc nie jest wyborem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka w srodku
niektorzy ludzie tak maja.. sa panienki ktore facetow swoich nie kochaja ale nie pozwola by ich miejsce zajela inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak psy ogrodnika nie wezmie i sama nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz się normalnie - jak kobieta - jak facet ma was w d***e to lgniecie do niego a jak facet was kocha, chce dla was jak najlepiej itp to wy macie go gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego :O
To nie jest żaden przystojniak ani nic... Z charakteru bardzo średnio, mamy podobne zainteresowania, ale nic poza tym. Jak pierwszy raz go zobaczyłam, to w ogóle mi się nie spodobał, całkowicie nie mój typ. Po jakimś czasie zaczęło mnie do niego ciągnąć i teraz to mnie rozwala. Dzisiaj mnie odprowadził kawałek do domu i ledwo się powstrzymałam, żeby za nim nie pobiec :O Czemu on tak na mnie działa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×